Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Тема: СЭП

Национальный банк
Письмо от 12.04.2012 № 57-009/784

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.04.2012 р. N 57-009/784

Департамент інформаційних технологій
Центральна розрахункова палата

Головному управлінню НБУ в Автономній Республіці Крим, Головному управлінню НБУ по м. Києву та області, територіальним управлінням НБУ, структурним одиницям та навчальним закладам НБУ, ОПЕРУ НБУ, ОПЕРУ Державного казначейства України, Центральній розрахунковій палаті, банкам України та їх філіям - безпосереднім учасникам системи електронних платежів,
органам Держказначейства - безпосереднім учасникам системи електронних платежів
ПрАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів"

Тема: СЕП 

Повідомляємо, що Департаментом інформаційних технологій та Центральною розрахунковою палатою здійснено аналіз нештатних ситуацій в роботі банків у СЕП, які відбулися останнім часом. Надаємо детальний розгляд причин, які викликали ці ситуації, та рекомендації з їх усунення.

1. Для роботи АРМ-СЕП необхідною умовою є наявність актуального таємного ключа програмної системи захисту інформації. Нагадуємо, що цей ключ є необхідним, незалежно від того, що в штатному режимі АРМ-СЕП працює з апаратурою криптографічного захисту інформації.

У разі відсутності такого ключа АРМ-СЕП не зможе ініціювати систему захисту інформації, а отже, взагалі виявиться неспроможним приймати-передавати платежі та технологічну інформацію.

Причинами втрати цього таємного ключа у учасників були:

Опрос