Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно осуществления операций с применением программно-технических комплексов самообслуживания на основании агентских договоров

Национальный банк
Письмо от 14.10.2010 № 25-210/2485-18026

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.10.2010 p. N 25-210/2485-18026

Національний банк України розглянув <...> лист <...> щодо здійснення операцій із застосуванням програмно-технічних комплексів самообслуговування (далі - ПТКС) на підставі агентських договорів та повідомляє.

Щодо делегування суб'єктами господарювання, які уклали агентські договори з банками на здійснення операцій із застосуванням ПТКС, прав третім особам

Згідно зі статтею 300 Господарського кодексу України (далі - ГКУ) комерційний агент повинен особисто виконати дії, на які він уповноважений суб'єктом, якого він представляє. Якщо агентським договором не передбачено інше, комерційний агент не може передавати на свій розсуд іншим особам права, якими він володіє, в інтересах того, кого він представляє.

Відповідно до частини 1 статті 305 ГКУ відносини, що виникають при здійсненні комерційного посередництва (агентської діяльності) у сфері господарювання, регулюються цим Кодексом, іншими прийнятими відповідно до нього нормативно-правовими актами, що визначають особливості комерційного посередництва в окремих галузях господарювання.

Опрос