Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка расчетов иностранной компании - нерезидента за полученные в Украине консультационные услуги

Национальный банк
Письмо от 30.06.2009 № 25-115/1581-12427

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.06.2009 р. N 25-115/1581-12427

Національний банк України розглянув Ваше звернення щодо порядку розрахунків іноземної компанії - нерезидента за отримані в Україні консультаційні послуги і повідомляє.

Відповідно до статті 7 Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" у розрахунках між резидентами і нерезидентами в межах торговельного обороту використовується як засіб платежу іноземна валюта. Такі розрахунки здійснюються лише через уповноважені банки.

Розрахунками в межах торговельного обороту вважається рух коштів між резидентами і нерезидентами за операціями купівлі (продажу) товарів на підставі зовнішньоекономічних договорів, які передбачають експорт або імпорт товарів (пункт 1.3 Положення про порядок видачі Національним банком індивідуальних ліцензій на розрахунки в межах торговельного обороту у валюті України1).

____________
1 затверджене постановою Правління Національного банку України від 14.10.2004 N 484.

Згідно зі статтею 1 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність" експортом (імпортом) товарів, до яких належать будь-яка продукція, послуги, роботи, права інтелектуальної власності та інші немайнові права, є операції з продажу (купівлі) товарів, які здійснюються між українськими суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності та іноземними компаніями з вивезенням або без вивезення цих товарів через митний кордон України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос