Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно порядка предоставления квартальной финансовой отчетности

Национальный банк
Письмо от 01.04.2003 № 06-115/5712

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ 

від 01.04.2003 р. N 06-115/5712 

Управління організації бухгалтерського обліку, фінансів та звітності 

Головному управлінню Національного банку України по м. Києву і Київській області Укрексімбанку, Промінвестбанку, Укрсоцбанку, Ощадбанку, "Аваль", "Надра", комерційним банкам - юридичним особам Київського регіону
Головам правлінь 

Щодо порядку надання квартальної фінансової звітності

Для забезпечення своєчасного складання та надання Головному управлінню квартальної фінансової звітності повідомляємо наступне. Квартальна фінансова звітність, складена на паперових носіях відповідно до Інструкції про складання проміжної (квартальної) фінансової звітності банків України, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 12.11.2002 N 431, надається комерційними банками - юридичними особами до 18 числа місяця, наступного за звітним кварталом, поштою, із супровідним листом за підписом голови правління банку на ім'я заступника начальника Головного управління Національного банку України по м. Києву і Київській області Часника М. І., в якому зазначається її перелік.

Пакет документів квартальної фінансової звітності формується у такому складі:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос