Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расчетах уполномоченных банков с международными платежными организациями

Национальный банк
Письмо от 26.03.2002 № 28-211/1226-2092

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.03.2002 р.  N 28-211/1226-2092

Департамент валютного контролю банку та ліцензування 

Територіальним та Операційному управлінням Національного банку України, банкам

Про розрахунки уповноважених банків з міжнародними платіжними організаціями

У зв'язку зі зверненнями банків до Національного банку України щодо питань, пов'язаних із потребою отримання індивідуальних ліцензій Національного банку України для здійснення розрахунків з такими міжнародними платіжними організаціями як Europay International, Visa International (далі - МПО), у разі набуття уповноваженими банками статусу членів цих МПО, повідомляємо таке.

Відповідно до положень підпункту "а" пункту 4 статті 5 Декрету Кабінету Міністрів України "Про систему валютного регулювання і валютного контролю" від 19.02.93 N 15-93 (далі - Декрет) вивезення, переказування і пересилання за межі України валютних цінностей потребує наявності індивідуальної ліцензії Національного банку України.

Виходячи з цього, операції з переказу за межі України іноземної валюти для оплати вступного та щорічного членських внесків до МПО потребують наявності індивідуальної ліцензії Національного банку України.

При цьому у разі вступу уповноваженого банку до МПО як асоційованого члена (affiliate member) МПО уповноважений банк отримує індивідуальну ліцензію Національного банку України, а сама оплата вступного та щорічного членських внесків відповідно до вимог МПО здійснюється через банк-спонсор, який є основним членом МПО.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос