Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об открытии счетов ликвидаторам (ликвидационным комиссиям)

Национальный банк
Письмо от 26.07.2001 № 25-120/1330-4490

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.07.2001 р. N 25-120/1330-4490

Департамент платіжних систем 

Територіальним управлінням НБУ
Комерційним банкам 

Про відкриття рахунків ліквідаторам (ліквідаційним комісіям)

Постановою Правління Національного банку України від 26.06.2001 N 249 "Про відкликання ліцензії на здійснення банківських операцій та ліквідацію Акціонерного комерційного агропромислового банку "Україна" прийнято рішення про відкликання з 16 липня 2001 року банківської ліцензії на здійснення всіх банківських операцій та запровадження процедури ліквідації банку "Україна". У зв'язку з цим до Національного банку України надходять запити стосовно порядку відкриття рахунків ліквідаційним комісіям (ліквідаторам) підприємств - клієнтів банку "Україна" в інших банках у випадку, якщо це підприємство мало рахунки тільки в установах банку "Україна". З цього приводу необхідно зазначити таке.

Відповідно до частини 7 статті 30 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон) ліквідатор зобов'язаний використовувати при проведенні ліквідаційної процедури тільки один рахунок боржника в банківській установі. Інші рахунки, виявлені при проведенні ліквідаційної процедури, підлягають закриттю ліквідатором. Відповідно до цієї вимоги пунктом 8.2 Інструкції про порядок відкриття та використання рахунків у національній та іноземній валюті, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 18.12.98 N 527 (далі - Інструкція) встановлено, що у разі ліквідації підприємства для проведення ліквідаційної процедури використовується один поточний рахунок підприємства, що ліквідовується, визначений ліквідатором (ліквідаційною комісією). Для цього до банку подаються рішення про ліквідацію підприємства і нотаріально засвідчена картка із зразками підписів ліквідатора (уповноважених членів ліквідаційної комісії) і відбитком печатки підприємства, що ліквідовується.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос