Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно особенностей осуществления уполномоченными банками валютного контроля за уплатой гражданами и юридическими лицами, постоянно проживающими или находящимися за пределами Украины (нерезиденты), сборов в иностранной валюте

Национальный банк
Письмо от 30.07.2001 № 11-007/13331

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.07.2001 р. N 11-007/13331

Головне Управління НБУ по м. Києву і Київській області
Управління контролю валютних операцій 

Комерційним банкам м. Києва і Київської області та їх установам 

Національний банк України надав такі роз'яснення щодо особливостей здійснення уповноваженими банками валютного контролю за сплатою громадянами і юридичними особами, що постійно проживають чи знаходяться за межами України (нерезиденти), зборів в іноземній валюті за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, через представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених).

Уповноважений банк при здійсненні валютного контролю за операціями, які проводяться патентними повіреними (або патентними агентствами, фірмами, бюро, конторами тощо), керується таким.

1. Іноземна валюта, яка надійшла від нерезидента на адресу патентного повіреного і була зарахована уповноваженим банком на розподільчий рахунок, відкритий банком для цього патентного повіреного, вважається такою, що не підлягає продажу на міжбанківському валютному ринку України без пред'явлення будь-яких підтверджуючих на це документів у разі, якщо патентний повірений протягом п'яти банківських днів, починаючи з дня зарахування іноземної валюти на розподільчий рахунок, надасть уповноваженому банку платіжне доручення на перерахування цієї валюти на користь уповноваженого Міністерством освіти і науки України закладу державної системи правової охорони інтелектуальної власності (далі - уповноважений заклад), оформлене відповідно до вимог пункту 6 Положення про порядок сплати зборів за дії, пов'язані з охороною прав на об'єкти інтелектуальної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22.05.2001 N 543.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос