Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Инструкции о порядке взаимодействия между Государственной пожарной охраной УМВС Украины в Кировоградской области и Кременчугским районным нефтепроводным управлением "Держкомнафтогаз"

Государственная пожарная охрана УМВД в области, Кременчугское нефтепроводное управление "Держкомнафтогаз"
Приказ, Инструкция от 27.09.1999 № 216/310
действует с 14.03.2000

Про затвердження Інструкції про порядок взаємодії між Державною пожежною охороною УМВС України в Кіровоградській області та Кременчуцьким районним нафтопровідним управлінням "Держкомнафтогаз"

Наказ управління Державної пожежної охорони УМВС України в Кіровоградській області, Кременчуцького районного нафтопровідного управління "Держкомнафтогаз" підприємства Придніпровських магістральних нафтопроводів
від 27 вересня 1999 року N 216/310

Зареєстровано в Кіровоградському обласному управлінні юстиції
3 березня 2000 р. за N 30

У відповідності до Закону України "Про пожежну безпеку" від 17.12.93 р. та постанови Кабінету Міністрів від 26.07.94 р. N 508, з метою прийняття оперативних мір по ліквідації пожеж, аварій, стихійних лих на нафтопроводі Кременчук-Херсон та НПС "Пролетарська" НАКАЗУЄМО:

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос