Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно утверждения товаров "группы риска"

Таможня
Перечень, Приказ от 04.02.2011 № 72
Утратил силу

КІРОВОГРАДСЬКА МИТНИЦЯ

НАКАЗ

від 04.02.2011 р. N 72

Щодо затвердження товарів "групи ризику"

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Кіровоградської митниці
від 16 лютого 2012 року N 112)

Відповідно до наказу ДМС України від 09.11.2009 року N 1070 "Про затвердження Порядку роботи відділу митних платежів регіональної митниці, митниці при здійсненні контролю за правильністю визначення країни походження товарів, що переміщуються через митний кордон України, та прийняття рішень про визначення країни походження товару", наказу Кіровоградської митниці від 29.03.2010 року N 150 "Про затвердження Порядку роботи відділу митних платежів Кіровоградської митниці при здійсненні контролю за правильністю визначення країни походження товарів, що переміщуються через митний кордон України, та прийняття рішень про визначення країни походження товару", в зв'язку з набуттям чинності Закону України від 21.12.2010 року N 2829-VI "Про внесення змін до Закону України "Про Митний тариф України" наказую:

1. Затвердити перелік товарів "групи ризику", при митному оформленні яких застосовується поглиблена перевірка правильності визначення країни походження товарів (Додаток).

2. Керівникам відділу адміністрування митних платежів, відділу митного оформлення N 1, митних постів взяти під особистий контроль питання ефективності та повноти проведення перевірки документів, а при необхідності - митного огляду, при митному оформленні товарів, зазначених в Додатку до наказу.

3. Визначити відповідальними особами із забезпечення актуального стану переліку товарів, зазначених в Додатку до наказу:

Опрос