Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке представления к награждению

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 30.01.2004 № 63-р
Утратил силу

Про порядок представлення до нагородження

Розпорядження Кіровоградської обласної державної адміністрації
від 30 січня 2004 року N 63-р

Зареєстровано в Кіровоградському обласному управлінні юстиції
17 березня 2004 р. за N 19/1169

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Кіровоградської обласної державної адміністрації
 від 11 листопада 2013 року N 539-р)

На виконання Указу Президента України від 19 лютого 2003 року N 138 "Про Порядок представлення до нагородження та вручення державних нагород України", постанови Кабінету Міністрів України від 26 грудня 2003 року N 2021 "Про вдосконалення порядку нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України", постанови Кабінету Міністрів України від 16 лютого 2004 року N 170 "Про нову редакцію пункту 14 Положення про Почесну грамоту Кабінету Міністрів України" та з метою поліпшення підготовки нагородних матеріалів, більш якісної вчасної роботи щодо добору кандидатур до нагородження, недопущення порушення Закону України "Про державні нагороди України", інших законодавчих та нормативних документів з зазначеного питання:

1. Затвердити Порядок представлення обласною державною адміністрацією до нагородження державними нагородами України, Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, заохочувальними відзнаками Прем'єр-міністра України, Головного управління державної служби України та обласної  державної адміністрації (додається).

2. Контроль за дотриманням вимог даного Порядку покласти на заступника голови облдержадміністрації, керівника апарату Осадчого Є. Б.

Опрос