Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно проведения инвентаризации задолженности предприятий и организаций агропромышленного комплекса перед государством

КМ Украины
Распоряжение КМ от 19.02.1999 № 125-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 19 лютого 1999 р. N 125-р

Київ

1. Прийняти пропозицію Мінагропрому, погоджену з Мінфіном, Мінекономіки, Мін'юстом, Державною податковою адміністрацією та Держкомрезервом, про утворення робочої групи для проведення інвентаризації заборгованості підприємств і організацій агропромислового комплексу перед державою у складі згідно з додатком.

Робочій групі забезпечити проведення інвентаризації зазначеної заборгованості станом на 1 січня 1999 р. і за її наслідками подати до 20 березня поточного року матеріали Мінфіну та Державній податковій адміністрації.

2. Мінфіну та Державній податковій адміністрації забезпечити стягнення з підприємств і організацій агропромислового комплексу простроченої заборгованості з наданих державою бюджетних позичок, у тому числі у формі товарного кредиту, для закупівлі сільськогосподарської продукції за державним замовленням, а також заборгованості, яка виникла внаслідок невиконання юридичними особами своїх зобов'язань щодо погашення та обслуговування наданих на умовах повернення кредитів, залучених державою або під державні гарантії, та інших зобов'язань, гарантованих державою, відповідно до статей 22 і 34 Закону України "Про Державний бюджет України на 1999 рік".

Функції із стягнення зазначеної заборгованості покласти на Державну податкову адміністрацію.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Віце-прем'єр-міністра України Тігіпка С. Л.

Опрос