Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

РАСПОРЯЖЕНИЕ от 15 сентября 1998 г. N 736-р

КМ Украины
Распоряжение КМ от 15.09.1998 № 736-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 15 вересня 1998 р. N 736-р

Київ

Із змінами та доповненнями, внесеними
розпорядженням КМ
від 7 жовтня 1998 року N 807-р

1. З метою забезпечення сільгосптоваровиробників і цукрових заводів нафтопродуктами для збирання та переробки цукрових буряків урожаю поточного року Держкомрезерву відпустити в обмін на цукор без нарахування податку на додану вартість у вересні - жовтні 1998 р. цукровим заводам асоціації "Укрцукор" на договірних умовах 50 тис. тонн дизельного пального, 30 тис. тонн автомобільного бензину А-76 та 50 тис. тонн топкового мазуту за розподілом згідно з додатком, у тому числі для виділення цукровими заводами по 1 тис. тонн дизельного пального і автомобільного бензину А-76 за договорами з Міноборони для надання допомоги цим Міністерством сільгосптоваровиробникам у перевезенні цукрових буряків.

Цукровим заводам асоціації "Укрцукор" провести до 1 грудня 1998 р. розрахунки з Держкомрезервом за одержані нафтопродукти шляхом зустрічної поставки цукру, без нарахування податку на додану вартість, на комбінати цього Комітету за його рознарядкою за такими еквівалентами обміну: за одну тонну цукру - 1,8 тонни дизельного палива, або 1,6 тонни бензину, або 4 тонни топкового мазуту (з урахуванням доставки нафтопродуктів до цукрових заводів та цукру до місця зберігання на комбінатах Держкомрезерву).

2. Мінтрансу забезпечити:

першочергове виділення рухомого складу для перевезення нафтопродуктів та цукру згідно з цим розпорядженням за заявками Мінагропрому і Держкомрезерву без справляння додаткової плати за позапланове виділення;

Опрос