Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

РАСПОРЯЖЕНИЕ от 11 июня 1998 г. N 402-р

КМ Украины
Распоряжение КМ от 11.06.1998 № 402-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 червня 1998 р. N 402-р

Київ

1. З метою перевірки правильності використання бюджетних коштів та своєчасності розрахунків за використані бюджетними підприємствами, установами, організаціями енергоресурси та отримані комунальні послуги в регіонах утворити 27 робочих груп з відповідальних працівників Мінфіну, Мінекономіки, Державної податкової адміністрації, ГоловКРУ, Міненерго, Держнафтогазпрому, Держбуду і апарату Кабінету Міністрів України.

2. Керівникам Мінфіну, Мінекономіки, Державної податкової адміністрації, ГоловКРУ, Міненерго, Держнафтогазпрому, Держбуду подати до 12 червня 1998 р. Кабінетові Міністрів України пропозиції щодо працівників, які увійдуть до складу робочих груп, та забезпечити їх відрядження на місця з 14 червня по 23 червня 1998 року.

3. Установити, що робочі групи з перевірки стану справ:

в Автономній Республіці Крим, Дніпропетровській, Донецькій, Київській областях та м. Києві очолюються працівниками Мінфіну;

у Харківській, Луганській, Львівській, Херсонській та Черкаській областях - працівниками Державної податкової адміністрації;

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос