Идет загрузка документа (22 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении норм обеспечения мылом личного состава воинских формирований

КМ Украины
Распоряжение КМ от 18.05.1994 № 353-р
редакция действует с 25.05.2006

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ 

від 18 травня 1994 р. N 353-р

Київ

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
постановами Кабінету Міністрів України
 від 4 вересня 2003 року N 1402
,
 від 25 травня 2006 року N 726

Затвердити з 1 травня 1994 р. норми забезпечення милом особового складу Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, Цивільної оборони та інших військових формувань, створених відповідно до законодавства, на мирний та воєнний час згідно з додатками N 1, 2.

(розпорядження із змінами, внесеними згідно з постановами
 Кабінету Міністрів України від 04.09.2003 р. N 1402,
 від 25.05.2006 р. N 726)

 

 

Виконуючий обов'язки
Прем'єр-міністра України

 
Ю. ЗВЯГІЛЬСЬКИЙ

Інд. 29 

 

 

 

 

 

Додаток N 1
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 18 травня 1994 р. N 353-р

НОРМА N 1
забезпечення милом на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття у бані особового складу військових частин, кораблів, установ та закладів Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, цивільної оборони та інших військових формувань на мирний час

(назва додатка N 1 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2006 р. N 726)

Контингенти, що забезпечуються

Кількість на одну людину в місяць (грамів)

на туалетні потреби (мило туалетне)

на миття у бані (мило туалетне солдатське)

на санітарно-гігієнічні потреби (мило господарське)

Солдати, матроси, сержанти і старшини строкової служби

300

100

-

Солдати, матроси, сержанти і старшини, що проходять військову службу за контрактом

200

-

-

Учні військових, військово-морських ліцеїв, вихованці військових оркестрів

200

100

-

Курсанти військових і військово-морських інститутів

300

100

-

Слухачі вищих військово-навчальних закладів, що не мають військового звання (офіцерського) та перебувають на казарменному становищі, військовослужбовці, які навчаються у школах і на курсах підготовки молодших офіцерів, прапорщиків та мічманів, курсанти (невійськовослужбовці) училищ і шкіл плавскладу Військово-Морських Сил України

300

100

-

Військовослужбовці, які мають право на отримання харчування за рахунок держави (видається на місця загального користування)

 

 

 

з числа льотного складу авіації

300

-

-

з числа інженерно-технічного складу авіації

200

-

-

Офіцерський склад:

 

 

 

а) що несе службу у радіотехнічних частинах (підрозділах) і пунктах наведення військ ППО, які дислокуються на висоті 1500 м і вище над рівнем моря;

200

-

-

б) що несе службу на кораблях і суднах забезпечення, в управліннях і на базах з'єднань кораблів і суден забезпечення військово-морських сил та морських частинах Державної прикордонної служби України

200

-

-

в) що бере участь в експедиціях по переведенню підводних кораблів і суден забезпечення військово-морських сил зовнішніми морськими шляхами

200

-

-

г) Державної прикордонної служби України, який проходить військову службу на прикордонних заставах і постах, в ротах по супроводженню поїздів, в розміщених на державному кордоні України маневрових групах, контрольно-пропускних пунктах по оформленню документів на пасажирів і транспортні засоби закордонного слідування

200

-

-

Військовозобов'язані і студенти, які проходять військову підготовку, курсанти і учні вищих та середніх спеціальних навчальних закладів, призвані на збори (стажування)

200

100

-

Хворі, які знаходяться на лікуванні чи обстеженні у військово-медичних і медичних закладах, медичних батальонах і ротах, у військових і корабельних госпіталях

200

100

-

Медичні працівники госпіталів, клінік, поліклінік, лікарень, медико-санітарних батальонів і рот, пунктів медичної допомоги, військово-медичних комісій, патологоанатомічних і санітарно-епідеміологічних лабораторій і загонів, ветеринарних загонів (у тому числі працівники Збройних Сил та інших військових формувань)

-

-

200 туалетне

Додатково до основних норм

Кухарі і пекарі військових частин, кораблів, установ і військово-навчальних закладів (у тому числі працівники Збройних Сил та інших військових формувань)

-

100

100

Спеціалісти військових частин, пов'язані з брудними роботами:

 

 

 

механіки, мотористи, водії, трактористи, дезинфектори, інструктори та курсанти шкіл інструкторів службових собак

-

-

100

Допоміжні працівники солдатських і матроських їдалень, харчових установ і військово-навчальних закладів

-

-

100

Спеціалісти корабельного складу та берегових баз, з'єднань кораблів військово-морських сил; машиністи, трюмні, електрики, торпедисти, мінери і водолази

-

-

200

Особовий склад підводних човнів (тільки на час плавання)

-

-

200

Спеціалісти котельної групи військово-морських сил:

 

 

 

з вугільним і змішаним опаленням;

-

-

400

з нафтовим опаленням

-

-

300

Примітки:

1. Зазначені контингенти забезпечуються милом за рахунок держави. Військові будівельники військово-будівельних загонів (частин) забезпечуються милом за плату.

2. У разі відсутності мила туалетного дозволяється замінювати його милом туалетним солдатським.

3. Підприємства військової торгівлі забезпечуються милом відповідними органами торгівлі Міноборони та інших військових формувань.

4. Видача мила працівникам на санітарно-технічні потреби здійснюється згідно з законодавством про працю відповідними органами Міноборони та інших військових формувань за рахунок виділених їм фондів.

5. Мило, передбачене нормами на санітарно-гігієнічні потреби, видається на місця загального користування.

6. Миючі засоби (мило, пральні порошки, сода, синька, крохмаль, а також відбілювачі) для прання білизни і військового одягу відпускаються військовим частинам, кораблям, установам та закладам за нормами, затвердженими відповідно до правил технологічного процесу прання білизни за кількістю прального майна.

 

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
І. ДОЦЕНКО

(додаток 1 із змінами, внесеними згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 04.09.2003 р. N 1402)

 

 

 

 

 

Додаток N 2
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 18 травня 1994 р. N 353-р

НОРМА N 2
забезпечення милом на туалетні, санітарно-гігієнічні потреби і миття у бані особового складу військових частин, кораблів, установ та закладів Збройних Сил, Державної прикордонної служби, Національної гвардії, Служби безпеки, Служби зовнішньої розвідки, цивільної оборони та інших військових формувань на воєнний час

(назва додатка 2 із змінами, внесеними згідно з
 
постановами Кабінету Міністрів України від 04.09.2003 р. N 1402,
 від 25.05.2006 р. N 726)

Контингенти, що забезпечуються

Кількість на одну людину в місяць (грамів)

на туалетні потреби (мило туалетне)

на миття у бані (мило туалетне солдатське)

на санітарно-гігієнічні потреби (мило господарське)

Генерали, адмірали, офіцери, прапорщики, мічмани і військовослужбовці інших категорій, а також учні військових і військово-морських люцїв, штатних оркестрів

200

100

-

Солдати, матроси, сержанти і старшини

300

100

-

Учні військових, військово-морських ліцеїв, музичних шкіл

200

100

-

Курсанти військових та військово-морських інститутів, що не мають офіцерського звання, військовослужбовці, які навчаються у школах і на курсах підготовки молодших офіцерів

300

100

-

Робітники і службовці, мобілізовані і утримувані на казарменому становищі

200
(мило господарське 60 %)

-

-

Військові госпіталі, корабельні госпіталі, медичні батальони і роти (взводи), військово-санітарні поїзди і санітарно-транспортні судна (на одне миття)

200

100

-

Додатково до основних норм (на одну людину)

Кухарі, пекарі, допоміжні працівники їдалень військових частин, кораблів, установ та закладів (у тому числі працівники Збройних Сил та інших військових формувань)

-

100

100

Медичні працівники госпіталів, лазаретів, медичних батальонів і рот, пунктів медичної допомоги, військово-лікарських, патологоанатомічних і санітарно-епідеміологічних лабораторій і загонів (у тому числі працівники Збройних Сил та інших військових формувань)

-

-

200
(мило туалетне)

Спеціалісти військових частин, військово-навчальних закладів, пов'язані з брудними роботами: механіки, мотористи, екіпажі танків і самохідних ракетних та артилерійських установок, робітники майстерень, котелень і складів, дезинфектори (у тому числі працівники Збройних Сил та інших військових формувань)

-

-

200

Спеціалісти корабельного складу та берегових баз, з'єднань кораблів військово-морських сил, машиністи, трюмні, електрики, торпедисти, мінери і водолази (у тому числі працівники військово-морських сил)

-

-

200

Особовий склад підводних човнів (тільки на час плавання)

-

-

400

Спеціалісти котельної групи військово-морських сил, пов'язані:

 

 

 

з вугільним і змішаним опаленням;

-

-

400

з нафтовим опаленням

-

-

300

Примітка:

1. У разі відсутності мила туалетного дозволяється замінювати його господарським (з наявністю жирних кислот не менше 60 відсотків) у тій самій кількості.

2. Норми витрат миючих засобів на прання білизни і обмундирування встановлюються правилами технологічного процесу оброблення білизни у пральнях.

3. Генерали, адмірали, офіцери, прапорщики і військовослужбовці інших категорій військових частин, з'єднань, установ та закладів штабів і управлінь, що не входять до складу діючої армії (флоту), мило отримують за плату.

 

 

Міністр
Кабінету Міністрів України

 
І. ДОЦЕНКО

Опрос