Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно создания в порядке эксперимента в отдельных районах и городах республики государственных районных (городских) предприятий "Ветеринарна медицина"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 09.10.1991 № 274-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 жовтня 1991 р. N 274-р

Київ

1. З метою підвищення ефективності ветеринарного обслуговування тваринництва, поліпшення соціально-побутових і виробничих умов працівників державної ветеринарної мережі погодитися з пропозицією Мінсільгоспу України про створення в порядку експерименту в окремих районах і містах республіки на базі закладів держветмережі та всіх ветеринарних служб району (міста) державних районних (міських) підприємств "Ветеринарна медицина", що діятимуть на принципах господарського розрахунку.

Дніпропетровському, Донецькому, Запорізькому, Луганському, Хмельницькому і Чернігівському облвиконкомам запровадити в порядку експерименту з 1 січня 1992 р. до 1994 року включно нові форми організації ветеринарного обслуговування тваринництва в районах і містах згідно з додатком.

Установити, що лікування тварин, їх профілактична обробка, диспансеризація, ветеринарно-санітарна експертиза продуктів, у тому числі на ринках, лабораторні дослідження, консультації, видача довідок та інші спеціальні ветеринарні роботи оплачуються за тарифами колгоспами, радгоспами, кооперативами, селянськими (фермерськими) господарствами, орендарями, громадянами та іншими власниками тварин або продукції.

Бюджетні кошти на утримання держветмережі району або міста, що вивільняються, при необхідності можуть бути спрямовані на фінансування витрат по проведенню протиепізоотичних заходів та радіологічних досліджень або зараховані до відповідного місцевого бюджету.

Установити, що державні районні (міські) підприємства "Ветеринарна медицина" проводять протиепізоотичні заходи в господарствах усіх категорій (за переліком, затвердженим головним держветінспектором України), а також радіологічні дослідження сільгосппродуктів і сировини як державне замовлення в межах коштів, що виділяються в бюджеті на цю мету.

2. Мінсільгоспу, Мінекономіки, Мінпраці України, облвиконкомам, зазначеним у пункті 1 цього розпорядження, разом з іншими заінтересованими міністерствами і відомствами України у тримісячний строк розробити й затвердити єдиний порядок формування тарифів за ветеринарні послуги та забезпечити підприємства "Ветеринарна медицина" нормативними документами.

3. Мінсільгоспу України і Українській академії аграрних наук подавати необхідну методичну допомогу новоствореним ветеринарним підприємствам. За результатами експерименту узагальнити досвід роботи та внести Кабінету Міністрів України погоджені з Мінфіном і Мінекономіки України пропозиції про доцільність його поширення в республіці.

 

Перший
віце-прем'єр-міністр України 

 
К. МАСИК

Інд. 22

 

ПЕРЕЛІК
районів і міст, в яких запроваджуються нові форми організації ветеринарного обслуговування тваринництва на основі госпрозрахунку

Магдалинівський район Дніпропетровської області

м. Донецьк і Новоазовський район Донецької області

Кам'янсько-Дніпровський район Запорізької області

м. Рубіжне Луганської області

Славутський район Хмельницької області

Коропський район Чернігівської області. 

 

Державний секретар
Кабінету Міністрів України

 
В. ПЄХОТА

Опрос