Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно установления и эксплуатации радиостанций подвижной связи общего пользования в служебных легковых автомобилях руководящих работников учреждений, предприятий и организаций

Совет Министров УССР
Распоряжение от 25.06.1990 № 260-р
редакция действует с 04.08.2010

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 25 червня 1990 р. N 260-р

Київ

Довести до відома міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що з метою подальшого вдосконалення порядку встановлення та експлуатації радіостанцій рухомого зв'язку загального користування в службових легкових автомобілях керівних працівників установ, підприємств і організацій Рада Міністрів СРСР постановою від 1 червня 1990 р. N 551:

1) Поклала на Мінзв'язку СРСР вирішення питань встановлення та експлуатації радіостанцій рухомого зв'язку загального користування у службових легкових автомобілях керівних працівників установ, підприємств і організацій.

Мінзв'язку СРСР доручено в 3-місячний строк визначити порядок встановлення радіостанцій.

2) Поклала персональну відповідальність за додержання правил користування відкритим радіозв'язком на службових осіб, у службових автомобілях яких встановлено радіостанції рухомого зв'язку загального користування.

3) Установила, що витрати на встановлення та експлуатацію радіостанцій рухомого зв'язку загального користування у службових легкових автомобілях керівних працівників установ, підприємств і організацій, які перебувають на державному бюджеті, провадяться у межах кошторису витрат на їх утримання, а установ, підприємств і організацій, що здійснюють діяльність на принципах повного господарського розрахунку та самофінансування, - за рахунок їх власних коштів.

4) Визнала такою, що втратила чинність, постанову Ради Міністрів СРСР від 31 березня 1978 р. N 251-84 (постанова Ради Міністрів УРСР від 14 квітня 1978 р. N 200-8).

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. МАСОЛ
 

Інд. 34

Опрос