Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об изъятии из пользования колхозов, совхозов, лесхозов и других землепользователей земель и предоставлении их предприятиям, учреждениям и организациям под строительство жилья, автодорог, трубопроводов, линий электропередачи и для других нужд

Совет Министров УССР
Распоряжение от 09.03.1989 № 90-р

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 березня 1989 р. N 90-р

Київ

Прийняти пропозицію Держагропрому УРСР про вилучення з користування колгоспів /за згодою загальних зборів колгоспників/, радгоспів, лісгоспзагів та інших землекористувачів 1467,83 гектара земель і надання їх підприємствам, установам та організаціям під будівництво житла, автошляхів, трубопроводів, ліній електропередачі та для інших потреб на умовах і в розмірах згідно з додатками N 1 - 32.

Надання земель провадити в міру освоєння їх за призначенням.

Підприємствам, установам та організаціям, яким відводяться земельні ділянки, перед початком будівництва або проведенням інших робіт, зв'язаних з порушенням грунтового покриву, знімати родючий шар грунту, зберігати і використовувати його для рекультивації земель або нанесення на малопродуктивні угіддя.

Деревину з ділянок, які вилучаються з користування лісових господарств, передати за розподілом відповідних облвиконкомів місцевим споживачам у рахунок виділених їм фондів.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР
 

 
Ю. КОЛОМІЄЦЬ
 

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос