Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно оплаты труда высококвалифицированных рабочих, занятых на особо сложных и ответственных работах

Совет Министров УССР
Распоряжение от 24.02.1986 № 94-р

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 лютого 1986 р. N 94-р

Київ

Довести до відома міністерств, відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 15 лютого 1986 р. N 230 "Про оплату праці висококваліфікованих робітників, зайнятих на особливо складних і відповідальних роботах у дослідних /експериментальних/ підрозділах науково-дослідних установ, конструкторських і технологічних організацій промисловості, Академії наук СРСР і академій наук союзних республік":

1) Надала право керівникам науково-дослідних установ, конструкторських і технологічних організацій промисловості, Академії наук СРСР і академій наук союзних республік установлювати за погодженням з профспілковим комітетом окремим висококваліфікованим робітникам, які постійно зайняті на особливо складних і відповідальних роботах у дослідних /експериментальних/ виробництвах, цехах, майстернях, на дільницях і установках, за рахунок економії фонду заробітної плати:

доплати до тарифних ставок за професійну майстерність:

робітникам IV розряду - до 16, V розряду - до 20 і VI розряду - до 24 процентів тарифної ставки;

оклади у розмірі до 250 карбованців на місяць.

Переліки професій робітників, яким можуть бути встановлені вказані доплати й оклади, затверджуються міністерствами і відомствами за погодженням з відповідними профспілковими органами.

Конкретні розміри доплат та окладів визначаються з урахуванням складності обладнання, приладів і матеріалів, що виготовляються, якості виконуваних робіт і додержання показників, установлених керівником науково-дослідної установи, конструкторської або технологічної організації.

Вказані доплати і оклади зменшуються або скасовуються повністю при погіршенні показників роботи.

2) Встановила, що доплати і оклади, передбачені зазначеною постановою, вводяться одночасно з переведенням науково-дослідних установ, конструкторських і технологічних організацій промисловості, Академії наук СРСР і академій наук союзних республік на умови оплати праці, передбачені постановою ЦК КПРС, Ради Міністрів СРСР і ВЦРПС від 22 травня 1985 р. N 462 /постанова ЦК Компартії України, Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 20 червня 1985 р. N 242/.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР

 
О. ЛЯШКО
 

Інд. 26

Опрос