Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно постановления Совета Министров СССР от 10 октября 1985 г. N 956 "О мерах по обеспечению работников предприятий, учреждений и организаций, расположенных в районах Крайнего Севера и в местностях, приравненных к районам Крайнего Севера, жилой площадью в других районах страны"

Совет Министров УССР
Распоряжение от 30.10.1985 № 624-р
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 жовтня 1985 р. N 624-р

Київ

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 21 березня 1989 року N 89
,
постановою Ради Міністрів Української РСР
і Ради Федерації незалежних профспілок України
 від 5 листопада 1990 року N 337

Розпорядження втратило чинність
(згідно з постановою Кабінету Міністрів України
 від 20 жовтня 1992 року N 593)

1. Довести до відома міністерств і відомств УРСР, облвиконкомів, Київського і Севастопольського міськвиконкомів, що Рада Міністрів СРСР постановою від 10 жовтня 1985 р. N 956 "Про заходи по забезпеченню працівників підприємств, установ і організацій, розташованих у районах Крайньої Півночі та в місцевостях, прирівнених до районів Крайньої Півночі, жилою площею в інших районах країни":

1) Доручила Радам Міністрів союзних республік за клопотанням Рад Міністрів автономних республік, крайвиконкомів, облвиконкомів, міністерств, відомств і всесоюзних об'єднань, вказаних у пункті 21 постанови Ради Міністрів СРСР від 19 серпня 1982 р. N 765 "Про житлово-будівельну кооперацію" - ЗП СРСР, 1982 р., N 23, ст. 120 /підпункт 3 пункту 25 постанови Ради Міністрів УРСР від 28 жовтня 1982 р. N 515 - ЗП УРСР, 1982 р., N 11, ст. 90/, передбачати починаючи з 1986 року окремим рядком у планах капітального будівництва по виконкомах Рад народних депутатів завдання по будівництву жилих будинків для житлово-будівельних кооперативів, організованих відповідно до цієї постанови з працівників і пенсіонерів, які пропрацювали в районах Крайньої Півночі та в місцевостях, прирівнених до районів Крайньої Півночі, не менше 10 років, з повідомленням про намічувані завдання Держплану СРСР для врахування їх при розробці проектів планів.

(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Ради Міністрів Української РСР від 21.03.89 р. N 89)

Указаним міністерствам, відомствам і всесоюзним об'єднанням передавати за погодженням з виконкомами Рад народних депутатів Радам Міністрів відповідних союзних республік капітальні вкладення /в тому числі на будівельно-монтажні роботи/, передбачені їм на кооперативне житлове будівництво, обсяги проектно-розвідувальних і підрядних робіт, а також державні капітальні вкладення на відшкодування затрат, пов'язаних з відведенням земельних ділянок під будівництво кооперативних жилих будинків.

2) Дозволила, як виняток, міністерствам і відомствам спрямовувати виділені їм на житлове будівництво державні капітальні вкладення на будівництво жилих будинків у всіх населених пунктах на території СРСР, крім столиць союзних республік, міст Москви і Ленінграда, Московської області та курортів загальносоюзного і республіканського значення, для громадян, які приїхали з інших районів країни та пропрацювали до виходу на пенсію на підприємствах, в установах і організаціях, розташованих у районах Крайньої Півночі та в місцевостях, прирівнених до районів Крайньої Півночі не менше 20 років, і для працівників, які дістали інвалідність або професійне захворювання в період роботи на цих підприємствах, в установах і організаціях, незалежно від строку їх роботи.

Надання вказаним особам жилої площі в цих будинках провадиться за встановленими нормами, незалежно від розміру її за місцем проживання у районах Крайньої Півночі та в місцевостях, прирівнених до районів Крайньої Півночі, за умови відсутності в них жилої площі в інших районах країни.

Облік осіб, яким надаватиметься жила площа, здійснюється підприємствами, установами й організаціями, де вони працювали.

3) Надала право громадянам, які пропрацювали до виходу на пенсію не менше 10 років на підприємствах, в установах і організаціях, розташованих у районах Крайньої Півночі та в місцевостях, прирівнених до районів Крайньої Півночі, вступати до житлово-будівельних кооперативів у порядку й на умовах, передбачених пунктом 22 постанови Ради Міністрів СРСР від 19 серпня 1982 р. N 765 "Про житлово-будівельну кооперацію" /підпункт 4 пункту 25 постанови Ради Міністрів УРСР від 28 жовтня 1982 р. N 515/.

2. Держплану УРСР і облвиконкомам передбачати з 1986 року в проектах планів капітального будівництва окремим рядком завдання по будівництву жилих будинків для житлово-будівельних кооперативів, організованих відповідно до постанови Ради Міністрів СРСР від 19 серпня 1982 р. N 765.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
О. ЛЯШКО
 

Інд. 35

Опрос