Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно укрепления хозяйственного расчета и обеспечения рентабельной работы предприятий консервной промышленности в новых условиях планирования и экономического стимулирования производства

Совет Министров УССР
Распоряжение от 27.02.1969 № 157-р
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 лютого 1969 р. N 157-р

Київ

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 13 вересня 1979 року N 451

Розпорядження втратило чинність з 1 січня 1985 року
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
від 11 грудня 1984 року N 471)

З метою зміцнення господарського розрахунку і забезпечення рентабельної роботи підприємств консервної промисловості в нових умовах планування і економічного стимулювання виробництва, відповідно до розпорядження Ради Міністрів СРСР від 31 січня 1969 р. N 218:

1. Мінхарчопрому УРСР опрацювати для підприємств консервної промисловості своєї системи проект диференційованих надбавок до оптових цін на збиткові і малорентабельні плодоовочеві консерви і знижок з оптових цін на високорентабельні плодоовочеві консерви, зберігши при цьому більш високу рентабельність для продукції, яка користується підвищеним попитом у населення.

Проект диференційованих надбавок до оптових цін на збиткові та малорентабельні плодоовочеві консерви і знижок з оптових цін на високорентабельні плодоовочеві консерви погодити з Мінхарчопромом СРСР, Держпланом УРСР, Мінторгом УРСР, Мінфіном УРСР та Комітетом цін при Держплані УРСР і до 1 липня 1969 р. подати на затвердження Ради Міністрів УРСР для введення їх в дію з виробничого сезону 1969 року.

При визначенні розмірів надбавок і знижок виходити з рентабельності, яка забезпечить роботу підприємств консервної промисловості в нових умовах планування і економічного стимулювання виробництва.

2. Довести до відома Держплану УРСР, Мінхарчопрому УРСР, Мінфіну УРСР, Української республіканської контори Держбанку СРСР і Комітету цін при Держплані УРСР, що Рада Міністрів СРСР зазначеним розпорядженням:

а) підпункт "а" пункту 2 втратив чинність з 1 липня 1979 року 

(згідно з постановою Ради Міністрів
 Української РСР від 13.09.79 р. N 451)

б) зобов'язала Держбанк СРСР відкрити підприємствам консервної промисловості системи Мінхарчопрому СРСР особливі рахунки для регулювання надбавок і знижок, що встановлюються Радами Міністрів союзних республік за погодженням з Мінхарчопромом СРСР;

в) встановила, що:

- суми перевищення знижок з оптових цін над надбавками до оптових цін на плодоовочеві консерви підлягають зарахуванню в бюджет союзної республіки;

- суми перевищення надбавок до оптових цін над знижками з оптових цін на плодоовочеві консерви відшкодовуються за рахунок і в межах асигнувань, передбачених для цієї мети на відповідний рік у балансах доходів і видатків /фінансових планах/ міністерств харчової промисловості та інших органів управління харчовою промисловістю союзних республік;

г) доручила Мінхарчопрому СРСР, Держбанку СРСР і Мінфіну СРСР визначити порядок регулювання надбавок до оптових цін і знижок з оптових цін на плодоовочеві консерви.

3. Мінхарчопрому УРСР в разі, коли фактична сума перевищення надбавок над знижками виявиться більше планової, вжити необхідних заходів до збільшення прибутку за рахунок додаткового випуску і поліпшення асортименту продукції.

 

Голова
Ради Міністрів УРСР
 

 
В. ЩЕРБИЦЬКИЙ
 

Інд. 23

Опрос