Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно норм оплаты труда нештатных экспертов, привлекаемых для экспертизы проектно-сметной документации по капитальному строительству

Совет Министров УССР
Распоряжение от 11.10.1955 № 1139-р
Утратил силу

РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 жовтня 1955 року N 1139-р

Київ

Розпорядження втратило чинність
(згідно з постановою Ради Міністрів Української РСР
 від 18 жовтня 1984 року N 413)

Відповідно до розпорядження Ради Міністрів Союзу РСР від 30 вересня 1955 року N 7040-р:

1. Затвердити норми оплати праці нештатних експертів, що залучаються виконкомами обласних і Севастопольської міської Рад депутатів трудящих з інших міністерств і відомств для експертизи проектно-кошторисної документації по капітальному будівництву, згідно з додатком.

2. Для спеціалістів, що залучаються для експертизи проектів і кошторисів Управлінням в справах будівництва і архітектури виконкому Київської міської Ради депутатів трудящих, зберігаються норми оплати праці, встановлені постановами Ради Міністрів СРСР від 2 червня 1951 року N 1873, від 18 квітня 1952 року N 1875 і розпорядженням Ради Міністрів СРСР від 1 вересня 1951 року N 16029.

3. Встановити, що оплата праці нештатних експертів повинна провадитися в межах фонду заробітної плати нештатного /неспискового/ складу працівників, передбаченого для відділів у справах будівництва і архітектури виконкомів обласних і Севастопольської міської Рад депутатів трудящих, а загальна вартість експертизи одного проекту /проектного завдання і технічного проекту/ не повинна перевищувати 500 карбованців.

 

Заступник Голови
Ради Міністрів УРСР
 

 
І. СЕНІН
 

Інд. 32

 

НОРМИ
оплати праці нештатних експертів, що залучаються виконкомами обласних і Севастопольської міської Рад депутатів трудящих з інших міністерств і відомств для експертизи проектів і кошторисів по капітальному будівництву

/в крб./

1. 

За складання експертом висновку по окремих питаннях одного з розділів проекту 

до 125 

2. 

За складання експертом висновку по окремих розділах проекту 

до 250 

3. 

За керівництво експертом роботою експертної групи або підкомісії і складання зведеного висновку 

до 375 

 

Керуючий Справами
Ради Міністрів УРСР
 

 
Я. СІРЧЕНКО
 

Опрос