Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об организации функционирования единой государственной системы гражданской защиты в условиях военного положения

КМ Украины
Распоряжение КМ от 24.02.2022 № 179-р
действует с 24.02.2022

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 лютого 2022 р. N 179-р

Київ

Про організацію функціонування єдиної державної системи цивільного захисту в умовах воєнного стану

У зв'язку із черговим актом збройної агресії з боку Російської Федерації, що відбувся 24 лютого 2022 р., наявною загрозою широкомасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, на підставі Указу Президента України від 24 лютого 2022 р. N 64 "Про введення воєнного стану в Україні", з метою приведення у готовність єдиної державної системи цивільного захисту до виконання завдань за призначенням в умовах воєнного стану:

1. Ввести в дію план цивільного захисту України на особливий період, встановивши при цьому ступінь готовності "ПОВНА ГОТОВНІСТЬ".

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, які утворюють функціональні підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту та спеціалізовані служби цивільного захисту, місцевим органам виконавчої влади:

ввести в дію власні плани цивільного захисту на особливий період;

забезпечити здійснення передбачених планами цивільного захисту на особливий період заходів щодо переведення функціональних та територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту у ступінь готовності "ПОВНА ГОТОВНІСТЬ";

інформацію про стан здійснення передбачених планами цивільного захисту на особливий період заходів щодо переведення функціональних та територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту у ступінь готовності "ПОВНА ГОТОВНІСТЬ" подавати до Державної служби з надзвичайних ситуацій у строки, визначені Державною службою з надзвичайних ситуацій.

3. Обласним державним адміністраціям, які визначені у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. N 1000, забезпечити проведення евакуації населення з районів збройних конфліктів.

Іншим обласним державним адміністраціям приймати рішення про евакуацію населення у разі загрози або виникнення збройних конфліктів на території, на яку поширюється їх юрисдикція.

4. Органам державної влади, які визначені у додатку до Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 р. N 841, забезпечити проведення евакуації матеріальних та культурних цінностей у разі загрози їх знищення.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 75

Опрос