Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Некоторые вопросы деятельности Национального агентства по вопросам предупреждения коррупции

КМ Украины
Распоряжение КМ от 29.10.2020 № 1363-р
действует с 29.10.2020

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29 жовтня 2020 р. N 1363-р

Київ

Деякі питання діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції

З метою забезпечення належної реалізації положень Закону України "Про запобігання корупції":

1. Національному агентству з питань запобігання корупції забезпечити відкритий цілодобовий доступ на своєму офіційному веб-сайті до публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, шляхом можливості перегляду, копіювання та роздруковування інформації, а також у вигляді набору даних (електронного документа), організованого у форматі, що дозволяє його автоматизоване оброблення електронними засобами (машинозчитування) з метою повторного використання.

2. Національному агентству з питань запобігання корупції забезпечити проведення спеціальних перевірок відповідно до вимог Закону України "Про запобігання корупції".

3. Державним органам, органам місцевого самоврядування забезпечити:

1) безпосередній автоматизований доступ Національного агентства з питань запобігання корупції до інформаційно-телекомунікаційних і довідкових систем, реєстрів, банків даних, у тому числі тих, що містять інформацію з обмеженим доступом, держателем (адміністратором) яких вони є;

2) користування Національним агентством з питань запобігання корупції державними, у тому числі урядовими, засобами зв'язку і комунікацій, мережами спеціального зв'язку та іншими технічними засобами;

3) надання інформації, у тому числі з обмеженим доступом, за письмовими запитами Національного агентства з питань запобігання корупції.

 

Прем'єр-міністр України

Д. ШМИГАЛЬ

Інд. 29

Опрос