Идет загрузка документа (8 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении комплексного плана мероприятий по надлежащему почтению памяти защитников Украины, погибших в борьбе за независимость, суверенитет и территориальную целостность Украины

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 20.11.2019 № 1096-р
действует с 20.11.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20 листопада 2019 р. N 1096-р

Київ

Про затвердження комплексного плану заходів із належного вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

1. Затвердити комплексний план заходів із належного вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах видатків, передбачених у державному та місцевих бюджетах на відповідний рік, а також за рахунок інших джерел.

 

Прем'єр-міністр України

О. ГОНЧАРУК

Інд. 73

 

КОМПЛЕКСНИЙ ПЛАН
заходів із належного вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

1. Забезпечувати проведення щороку 29 серпня заходів щодо вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України:

у Меморіальному комплексі, розташованому на території Міноборони (м. Київ, просп. Повітрофлотський, 6);

у закладах освіти, в місцях постійної дислокації військових частин, вищих військових навчальних закладах, установах та організаціях із залученням їх особового складу та/або штатних працівників.

2. Запрошувати до участі в заходах членів родин загиблих захисників України, ветеранів війни, представників громадськості та молоді.

3. Передбачати під час проведення заходів нагородження близьких родичів та членів сімей загиблих військовослужбовців.

4. Оголошувати 29 серпня о 10-й годині загальнонаціональну хвилину мовчання на вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

5. Проводити урочисте покладення квітів у м. Києві на Михайлівській площі біля Стіни Пам'яті, в інших населених пунктах до пам'ятників, меморіальних знаків, місць поховань захисників України та урочисті збори за участю ветеранів війни, членів сімей загиблих захисників України, представників сектору безпеки і оборони, громадськості.

6. Забезпечувати проведення у м. Києві, інших населених пунктах заходів щодо вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, представників іноземних держав, іноземного дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, учасників заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, представників духовенства, громадськості.

7. Організовувати зустрічі з членами сімей загиблих захисників України, сприяти реалізації ініціатив громадськості з метою виявлення проблемних питань їх соціального забезпечення та вжиття заходів для їх вирішення.

8. Забезпечувати проведення закордонними дипломатичними установами України заходів із вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, а також участь представників іноземного дипломатичного корпусу, акредитованого в Україні, у відповідних заходах, які проводитимуться в Україні, в разі запрошення.

9. Організовувати у військових частинах, закладах освіти, закладах культури тематичні виставки, перегляд фільмів, інші інформаційні заходи, присвячені вшануванню пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

10. Вживати додаткових заходів до упорядження пам'ятників, пам'ятних знаків, секторів військових поховань, місць поховань захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

11. Організовувати поїздки ветеранів війни, членів їх сімей з відвідуванням військових поховань захисників України та з нагоди річниць визволення міст на Сході України.

12. Організовувати широке висвітлення заходів з підготовки та проведення заходів із вшанування пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

____________

Опрос