Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по празднованию 23-й годовщины Конституции Украины

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 12.06.2019 № 410-р
действует с 12.06.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 червня 2019 р. N 410-р

Київ

Про затвердження плану заходів із відзначення 23-ї річниці Конституції України

1. Затвердити план заходів із відзначення 23-ї річниці Конституції України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах бюджетних призначень.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29

 

ПЛАН
заходів із відзначення 23-ї річниці Конституції України

1. Забезпечити організацію та проведення:

1) у м. Києві, інших населених пунктах урочистостей за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, громадськості.

2) покладання квітів до пам'ятника автору першої української Конституції гетьману Пилипу Орлику у м. Києві, до пам'ятників і пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення в інших населених пунктах.

3) у військових частинах, закладах освіти, культури, закладах для дітей та молоді інформаційних, освітніх, культурно-мистецьких, патріотично-виховних заходів, спрямованих на поширення знань про історію конституціоналізму, формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного закону України, роз'яснення значення норм Конституції України, зокрема щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та Організації Північноатлантичного договору.

4) сприяння ініціативам громадськості, спрямованим на зміцнення національної єдності, підтвердження європейської ідентичності Українського народу і незворотності європейського та євроатлантичного курсу України.

5) закордонними дипломатичними установами України заходів за участю української громадськості за кордоном з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

2. Організувати роботу із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху в місцях проведення святкових заходів, пов'язаних з організацією та відзначенням 23-ї річниці Конституції України.

3. Сприяти анонсуванню і широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів, пов'язаних із організацією та відзначенням 23-ї річниці Конституції України.

____________

Опрос