Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении стипендии Кабинета Министров Украины выдающимся тренерам, обеспечивающим подготовку спортсменов к участию в Олимпийских играх

КМ Украины
Распоряжение КМ от 20.02.2019 № 89-р
действует с 20.02.2019

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20 лютого 2019 р. N 89-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх, строком на один рік згідно з додатком.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

СПИСОК
видатних тренерів, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських іграх, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

БАСОВ
Олександр Олександрович

- тренер Басової Любові, яка входить до складу кандидатів елітної групи з велосипедного спорту на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ДАНІЛЕНКО
Валерій Олексійович

- тренер Шестака Юрія, який входить до складу кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЗОЦ
Микола Миколайович

- тренер Петренко (Варвинець) Ірини, яка входить до складу кандидатів елітної групи з біатлону на участь в XXIV зимових Олімпійських Іграх у м. Пекіні (Китайська Народна Республіка)

КИСЕЛИЦЯ
Віталій Олександрович

- тренер Беленюка Жана, який входить до складу кандидатів елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

МЕЛЬНИК
Олексій Олексійович

- тренер Черкасової Алли, яка входить до складу кандидатів елітної групи з боротьби вільної на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ПІКУЛІН
Олександр Сергійович

- тренер Чоботаря Валерія, який входить до складу кандидатів елітної групи з карате на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

СМОРОДСЬКИЙ
Іван Юхимович

- тренер Ляхової Ольги, яка входить до складу кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

СТАДНІК
Андрій Володимирович

- тренер Лівач Оксани, яка входить до складу кандидатів провідної групи з боротьби вільної на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ТКАЧ
Олександр Леонідович

- тренер Ткач Юлії, яка входить до складу кандидатів елітної групи з боротьби вільної на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ФРАНЦУЗ
Віра Василівна

- тренер Гриня Сергія, який входить до складу кандидатів перспективної групи з веслування академічного на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

____________

Опрос