Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по празднованию в 2018 году 100-летия со дня рождения Василия Сухомлинского

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 04.07.2018 № 464-р
действует с 04.07.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 липня 2018 р. N 464-р

Київ

Про затвердження плану заходів з відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

1. Затвердити план заходів з відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним державним адміністраціям та Київській міській державній адміністрації забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, отриманих як гранти, міжнародна технічна допомога, спонсорські внески, благодійна пожертва, та інших джерел, не заборонених законодавством.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ПЛАН ЗАХОДІВ
з відзначення у 2018 році 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

1. Організувати проведення:

в мм. Києві, Кропивницькому, смт Павлиші Онуфріївського району Кіровоградської області урочистих зборів працівників освіти і педагогічної науки, представників громадських організацій, присвячених 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського.

в м. Кропивницькому та смт Павлиші Онуфріївського району Кіровоградської області VII Міжнародної науково-практичної конференції та XXV Всеукраїнських педагогічних читань "Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю. Творча спадщина Василя Сухомлинського у вітчизняному і міжнародному вимірах".

у закладах освіти тематичних виставок, уроків, бесід, лекцій, семінарів, виховних годин, засідань за круглим столом, науково-практичних конференцій, присвячених життю та діяльності Василя Сухомлинського.

2. Забезпечити:

розроблення та затвердження регіональних планів з підготовки та проведення заходів, присвячених вшануванню пам'яті Василя Сухомлинського, та забезпечити їх виконання.

створення веб-сайту "Василь Сухомлинський - український педагог-гуманіст".

проведення реставрації та відкриття нової експозиції Педагогічно-меморіального музею В. О. Сухомлинського в навчально-виховному комплексі "Павлиська загальноосвітня школа I - III ступенів - ліцей імені В. О. Сухомлинського".

здійснення реконструкції окремих приміщень та облаштування території навчально-виховного комплексу "Павлиська загальноосвітня школа I - III ступенів - ліцей імені В. О. Сухомлинського".

благоустрій смт Павлиш Онуфріївського району Кіровоградської області.

виготовлення та випуск в обіг пам'ятної монети, присвяченої 100-річчю від дня народження Василя Сухомлинського.

3. Сприяти:

діяльності громадських організацій, благодійних фондів із вшанування пам'яті видатного українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського.

випуску ювілейної збірки творів Василя Сухомлинського за програмою "Українська книга".

висвітленню у засобах масової інформації заходів з підготовки і відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського, трансляцію циклів тематичних теле- та радіопередач.

____________

Опрос