Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по чествованию Дня памяти жертв геноцида крымскотатарского народа в 2018 году

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 10.05.2018 № 340-р
действует с 10.05.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 10 травня 2018 р. N 340-р

Київ

Про затвердження плану заходів із вшанування Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу у 2018 році

1. Затвердити план заходів із вшанування Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу у 2018 році, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади та Київській міській державній адміністрації забезпечити виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням, у межах відповідних бюджетних призначень, в тому числі за рахунок коштів спеціального фонду державного бюджету, отриманих як гранти, міжнародна технічна допомога, благодійні внески, та інших джерел, не заборонених законодавством.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

ПЛАН
заходів із вшанування Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу у 2018 році

1. Провести публічний захід "Вечір-реквієм" на Софійській площі у м. Києві, приурочений Дню пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу, за участю посадових осіб держави, громадських та політичних лідерів, глав дипломатичних місій іноземних держав в Україні, представництв міжнародних організацій, культурних, наукових діячів, керівників релігійних організацій за рахунок коштів, передбачених головним розпорядникам на проведення заходів за даним напрямом.

2. Організувати тематичні теле- і радіопередачі та покази документальних фільмів про депортацію кримськотатарського народу з Криму, розпочату НКВС 18 травня 1944 року.

3. Провести у закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти тематичні заходи, присвячені трагічним подіям, пов'язаним з геноцидом кримськотатарського народу та осіб інших національностей, а також сприяти організації перегляду фільмів "Хайтарма", "Чужа молитва".

4. Забезпечити:

1) організацію мультимедійної інсталяції сучасних художників, присвячену депортації кримськотатарського народу.

2) організацію та проведення дипломатичними представництвами України за кордоном показу фільмів, пов'язаних з депортацією кримськотатарського народу, а також відповідних інформаційно-роз'яснювальних заходів (прес-конференцій, інтерв'ю, засідань за круглим столом тощо).

3) організацію фотовиставки, присвяченої депортації кримськотатарського народу (м. Київ, Майдан Незалежності).

4) підготовку тематичних інформаційних матеріалів про депортацію 1944 року - геноцид кримськотатарського народу та їх поширення у засобах масової інформації.

5) виготовлення та поширення запрошень на публічний захід "Вечір-реквієм", приурочений Дню пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

6) публічну безпеку і порядок під час проведення заходів, пов'язаних із вшануванням Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

7) виготовлення відеоінформаційної продукції (аудіовізуальних творів) та розроблення моделі інформаційного продукту графічного характеру на тему "День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу".

5. Сприяти:

1) організації мітингу пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу на Софійській площі у м. Києві.

2) організації телезвернень вищих посадових осіб держави, громадських, культурних діячів та релігійних лідерів до українського народу та світової громадськості у зв'язку із вшануванням Дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

3) організації та проведенню релігійними організаціями поминальних богослужінь за жертвами депортації з Криму кримських татар та осіб інших національностей.

4) організації медичного супроводу під час проведення публічного заходу "Вечір-реквієм" та мітингу пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу на Софійській площі у м. Києві.

____________

Опрос