Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О предоставлении полномочий на представительство интересов Кабинета Министров Украины в коллективном трудовом споре между совместным представительским органом профессионального союза работников автомобильного транспорта и дорожного хозяйства Украины и Всеукраинского независимого профессионального союза работников транспорта и Кабинетом Министров Украины

КМ Украины
Распоряжение КМ от 04.04.2018 № 209-р
действует с 04.04.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 квітня 2018 р. N 209-р

Київ

Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України

З метою забезпечення представництва інтересів Кабінету Міністрів України та оперативного вирішення питань щодо формування примирних органів у ході розв'язання колективного трудового спору між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України, зареєстрованого розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 6 січня 2016 р. N 003:

1. Надати заступнику Міністра інфраструктури Лавренюку Ю. Ф. повноваження щодо представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході проведення примирних процедур з розв'язання колективного трудового спору між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України з правом підписання угод про утворення примирних органів, організацію їх роботи, розв'язання зазначеного спору або виконання окремих вимог спільного представницького органу професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту, визначення посадових осіб відповідних центральних органів виконавчої влади для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в роботі примирних органів.

2. Міністерству фінансів, Міністерству соціальної політики, Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству юстиції, Державній фіскальній службі, іншим центральним органам виконавчої влади визначати за зверненням заступника Міністра інфраструктури Лавренюка Ю. Ф. посадових осіб для представництва інтересів Кабінету Міністрів України в ході проведення примирних процедур та оперативно подавати необхідні для розв'язання спору матеріали з обґрунтуванням позиції Кабінету Міністрів України.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 р. N 748 "Про уповноваження на представництво інтересів Кабінету Міністрів України в колективному трудовому спорі між спільним представницьким органом професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту та Кабінетом Міністрів України".

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

Опрос