Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в распоряжение Кабинета Министров Украины от 11 марта 2015 г. N 212

КМ Украины
Распоряжение КМ от 31.01.2018 № 63-р
действует с 31.01.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 січня 2018 р. N 63-р

Київ

Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 р. N 212

Внести до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 р. N 212 "Деякі питання реалізації арештованого майна шляхом проведення електронних торгів" (Офіційний вісник України, 2015 р., N 22, ст. 610) зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 29

 

ЗМІНИ,
що вносяться до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 р. N 212

1. Доповнити пункт 2 абзацом такого змісту:

"Погодитися з пропозицією Міністерства юстиції щодо визначення організатором електронних торгів державного підприємства, яке належить до сфери управління Міністерства юстиції та уповноважене ним на організацію та проведення електронних торгів.".

2. Пункт 3 викласти в такій редакції:

"3. З метою створення конкурентних і сприятливих умов для організації та проведення електронних торгів з реалізації арештованого майна Міністерству юстиції в межах повноважень, передбачених законодавством, забезпечити:

1) залучення суб'єктів господарювання всіх форм власності та фізичних осіб - підприємців до використання електронного ресурсу, що є складовою частиною системи електронних торгів, на підставі агентських договорів, які є договорами приєднання, та партнерських договорів;

2) визначення орієнтовних умов агентського та партнерського договорів шляхом затвердження примірного договору, який повинен, зокрема, містити умови щодо:

надання комерційним агентом посередницьких послуг з використанням системи електронних торгів;

надання організатором електронних торгів партнеру інформаційно-технічних послуг з підключення його до системи електронних торгів арештованим майном;

визначення розміру винагороди комерційному агенту, партнеру в обсязі 20 відсотків розміру винагороди організатора електронних торгів (тобто 1 відсоток вартості реалізованого майна);

здійснення організатором електронних торгів розрахунків з комерційним агентом, партнером протягом трьох робочих днів з дня затвердження акта про проведені електронні торги.".

____________

Опрос