Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О перераспределении некоторых расходов государственного бюджета, предусмотренных Национальной академии медицинских наук на 2017 год

КМ Украины
Распоряжение КМ от 20.12.2017 № 931-р
действует с 20.12.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 20 грудня 2017 р. N 931-р

Київ

Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Національній академії медичних наук на 2017 рік

1. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України здійснити у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених Національній академії медичних наук на 2017 рік у загальному фонді державного бюджету, перерозподіл видатків державного бюджету шляхом:

зменшення обсягу видатків споживання за програмою 6561060 "Діагностика і лікування захворювань із впровадженням експериментальних та нових медичних технологій, спеціалізована консультативно-поліклінічна допомога, що надається науково-дослідними установами Національної академії медичних наук України" на 8250 тис. гривень;

збільшення обсягу видатків розвитку за програмою 6561040 "Фундаментальні дослідження, прикладні наукові і науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері профілактики і лікування хвороб людини, підготовка наукових кадрів, фінансова підтримка розвитку наукової інфраструктури та об'єктів, що становлять національне надбання" на 8250 тис. гривень.

2. Міністерству фінансів забезпечити внесення відповідних змін до розпису державного бюджету після погодження Національною академією медичних наук перерозподілу видатків, передбаченого пунктом 1 цього розпорядження, з Комітетом Верховної Ради України з питань бюджету.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

Опрос