Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Организационного комитета и утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию 90-летия со дня основания Национальной киностудии художественных фильмов имени Александра Довженко

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 01.12.2017 № 852-р
действует с 01.12.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 1 грудня 2017 р. N 852-р

Київ

Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка у складі згідно з додатком.

Голові Організаційного комітету затвердити його персональний склад та надати право вносити в разі потреби зміни до нього.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка, що додається.

3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, Київській міській державній адміністрації забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка

Міністр культури, голова Оргкомітету

Голова Держкіно, заступник голови Оргкомітету

Заступник Міністра культури

Заступник Міністра інформаційної політики

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі

Заступник Міністра фінансів

Заступник голови Київської міськдержадміністрації

Генеральний директор Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка (за згодою)

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка

1. Розробити та подати в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України стратегічний план розвитку і модернізації Національної кіностудії художніх фільмів імені Олександра Довженка (далі - Національна кіностудія), передбачивши, зокрема, її технічне і технологічне переоснащення, поновлення повного циклу кіновиробництва, створення на базі Національної кіностудії музею кіно.

2. Опрацювати питання щодо можливості зміцнення матеріально-технічної бази Національної кіностудії за рахунок коштів державного бюджету.

3. Провести:

урочистий культурно-мистецький захід, присвячений 90-річчю від дня заснування Національної кіностудії.

мультимедійний фестиваль "Довженко APPLE FEST", передбачивши, зокрема, покази найкращих фільмів, що були створені на кіностудії, творчі зустрічі з майстрами українського кіно - видатними сценаристами, режисерами, операторами, акторами та іншими учасниками знімальних груп, майстер-класи для молодих кінематографістів за участю кіномитців, які в різні періоди працювали на студії, екскурсії територією кіностудії з відвідуванням музею Олександра Довженка та експозиції костюмів, реквізиту, що використовувалися під час зйомок фільмів.

показ у кінотеатрах м. Києва та Будинку кіно Національної спілки кінематографістів фільмів, створених на Національній кіностудії.

4. Забезпечити надання державними засобами масової інформації інформаційної підтримки заходів з підготовки та відзначення 90-річчя від дня заснування Національної кіностудії, трансляцію відповідних тематичних інформаційно-пізнавальних передач, демонстрацію документальних та художніх фільмів.

____________

Опрос