Идет загрузка документа (26 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении стипендии Кабинета Министров Украины выдающимся тренерам, обеспечивающим подготовку спортсменов к участию в Олимпийских и Паралимпийских играх

КМ Украины
Распоряжение КМ от 09.08.2017 № 523-р
действует с 09.08.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 серпня 2017 р. N 523-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх

1. Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, згідно з додатком.

2. Установити, що стипендія тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), виплачується до 28 лютого 2018 р., тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), - до 31 березня 2018 р., тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія), - протягом року.

3. З набранням чинності цим розпорядженням тренерам Бойку А. Г., Кобельнику Ю. М., Петросюку А. М., Сумцову А. А., яким виплачується стипендія, призначена розпорядженням Кабінету Міністрів України від 1 березня 2017 р. N 131, у подальшому виплачується стипендія, передбачена цим розпорядженням.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 73

 

СПИСОК
видатних тренерів, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

АЗИМОВ
Вячеслав Бедалович

- тренер Владислава Грика, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

АЛФЬОРОВА
Ганна Юріївна

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

БАСЕНКО
Сергій Валерійович

- тренер Ольги Земляк, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія)

БОЙКО
Анатолій Григорович

- тренер Ольги Саладухи, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

БОНДАРЕНКО
Віктор Васильович

- тренер Богдана Бондаренка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

БОНДАРЧУК
Андрій Володимирович

- тренер Марини Черняк, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

БУНТ
Олег Євгенович

- тренер Дмитра Підручного, який входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь у XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ВАСКЕВИЧ
Владислав Валерійович

- тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ВАСЮТІН
Олександр Євгенович

- тренер Олени Кравацької, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ВОРЧАК
Олександр Васильович

- тренер Артема Прими та Христини Дмитренко, які входять до числа кандидатів провідної групи з біатлону на участь в XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ГЕРЕЙ
Анатолій Васильович

- тренер Анатолія Герея, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ГЛАЗКО
Галина Олексіївна

- тренер Ярослава Решетинського, який входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), старший тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів із зимових видів спорту

ГОНЦОВ
Андрій Володимирович

- тренер Олени Вороніної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ГОРІН
Олександр Миколайович

- тренер Іллі Єгорова, який входить до числа кандидатів провідної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ДУБРОВА
Сергій Вікторович

- тренер Якова Хаммо, який входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЖУРАВЛЬОВА
Ірина Дмитрівна

- тренер Максима Долгова, який входить до числа кандидатів елітної групи зі стрибків у воду на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЗАСЕНКО
Юрій Миколайович

- тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ЗОЦ
Микола Миколайович

- тренер Ірини Варвинець, яка входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь у XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ЗУЄВ
Геннадій Володимирович

- тренер Андрія Проценка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

КАЗАКОВ
Віталій Валерійович

- тренер Оксани Шишкової, яка входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів із зимових видів спорту

КАШТАНОВА
Ганна Валеріївна

- тренер Антона Савицького та Віктора Макухи, які входять до числа кандидатів провідної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

КИСЕЛИЦЯ
Віталій Олександрович

- тренер Жана Беленюка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

КОБЕЛЬНИК
Юрій Михайлович

- тренер Олександра Абраменка, який входить до числа кандидатів елітної групи з фристайла на участь у XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

КОВАЛЬ
Василь Андрійович

- тренер Сергія Романюка, який входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

КОМАРОВ
Сергій Миколайович

- тренер Богдана Нікішина, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

КРОТ
Василь Васильович

- тренер Юлії Журавок, яка входить до числа кандидатів провідної групи з біатлону на участь у XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

КУЧЕР
Дмитро Володимирович

- тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

КУЧЕРЯВИЙ
Сергій Марцінович

- тренер Олександра Казіка, який входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів із зимових видів спорту

КУЧЕРЯВИЙ
Марцін Антонович

- тренер Ірини Буй, яка входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ЛОПАТЕНКО
Олег Миколайович

- тренер Яни Шемякіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЛЮБАРЕНКО
Олексій Андрійович

- тренер Надії Бєлкіної, яка входить до числа кандидатів провідної групи з біатлону на участь у XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

МАКСИМОВА
Олена Миколаївна

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

МАРКО
Олена Олександрівна

- тренер Бежури Джоан Фейбі, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

МАРЧЕНКО
Юрій Володимирович

- тренер Ольги Харлан, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

МАРЧИШАК
Іван Володимирович

- тренер штатної команди національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

МАР'ЯНКО
Тетяна Йосипівна

- тренер Іллі Кваші, який входить до числа кандидатів елітної групи із стрибків у воду на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

МЕРКУШИНА
Ірина Володимирівна

- тренер Анастасії Меркушиної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь у XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

МИХАЛЕВСЬКИЙ
Володимир Миколайович

- тренер Богдани Конащук, яка входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

МОСКАЛЕНКО
Олександр Миколайович

- тренер Анни Кривонос, яка входить до числа кандидатів провідної групи з біатлону на участь у XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

МУЖЧИНА
Віктор Васильович

- тренер Світлани Ярьомки, яка входить до числа кандидатів провідної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

МУКШИН
Олександр Васильович

тренер Анатолія Ковалевського, який входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер штатної команди національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

НЕСТЕРЕНКО
Андрій Юрійович

- тренер Григорія Вовчинського, який входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), головний тренер штатної команди національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

НЕСТЕРЕНКО
Лада Станіславівна

- тренер Наталі Рубановської, яка входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер штатної команди національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ОДОКІЄНКО
Ірина Іванівна

- тренер Дмитра Карюченка, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII літньої Олімпіади в м. Токіо (Японія)

ОЛІЙНИК
Вікторія Миколаївна

- тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ПЕРЕХОДА
Руслан Юрійович

- тренер Юрія Уткіна, який входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ПЕТРІЩЕВ
Сергій Олександрович

- тренер Людмили Ляшенко, яка входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ПЕТРОСЮК
Андрій Миколайович

- тренер Олександра Петріва, який входить до числа кандидатів провідної групи із стрільби кульової на участь в Іграх XXXII літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія), державний тренер штатної команди національної збірної команди України зі стрільби кульової

ПІСКУНОВ
Едуард Юрійович

- тренер Гліба Піскунова, який входить до числа кандидатів провідної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ПОПЕЛЯЄВ
Андрій Володимирович

- тренер Наталії Прищепи, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ПОТАПЕНКО
Василь Васильович

- тренер Дмитра Суярка, який входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер штатної команди національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ПОЧИНОК
Ігор Мирославович

- тренер Олени Підгрушної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в XXIII зимових Олімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ПРИХОДЬКО
Ольга Петрівна

- тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ПУСТОВОЙТ
Ірина Григорівна

- тренер Ірини Геращенко та Юлії Левченко, які входять до числа кандидатів провідної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія)

РЕЙЗЛІН
Дмитро Ігорович

- тренер Олени Кривицької, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

РИМКО
Віктор Володимирович

- тренер Дмитра Косинського, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія)

РОЗУМІЙ
Наталія Михайлівна

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

РУДЕНКО
Андрій Васильович

- тренер Юлії Прокопчук, яка входить до числа кандидатів елітної групи із стрибків у воду на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

СВИСТІЛЬ
Володимир Олександрович

- тренер Анфіси Почкалової, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

СУМЦОВ
Анатолій Аврамович

- тренер Павла Тимощенка, який входить до числа кандидатів елітної групи із сучасного п'ятиборства на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

СУРКОВ
Олег Анатолійович

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ТИМОЩЕНКО
Юрій Тихонович

- тренер Павла Тимощенка, який входить до числа кандидатів елітної групи із сучасного п'ятиборства на участь в Іграх XXXII Олімпіади у Токіо (Японія)

ТИРТИШНИК
Вячеслав Григорович

- тренер Андрія Проценка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія), державний тренер штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики

ТІМЧЕНКО
Юрій Леонідович

- тренер Дімітрія Тімченка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ТКАЧЕК
Василь Володимирович

- тренер Георгія Іваницького, який входить до числа кандидатів провідної групи із стрільби із лука на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ФЕДОРЧАК
Віктор Йосифович

- тренер Тараса Радя, який входить до числа кандидатів з лижних гонок та біатлону на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея), тренер штатної команди національної збірної команди України із зимових видів спорту серед спортсменів-інвалідів

ЧЕРНЕЦЬКИЙ
Степан Ярославович

- тренер Олександра Чернецького, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЧЕРТКОВ
Євгеній Олександрович

- тренер Дениса Дем'янкова, який входить до складу елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЧИЖИК
Олександр Анатолійович

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ШТУРБАБІН
Олег Валерійович

- тренер Аліни Комащук, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЩЕРБА
Віктор Леонідович

- тренер Олега Царькова, який входить до числа кандидатів елітної групи зі стрільби кульової на участь в Іграх XXXII літньої Олімпіади у м. Токіо (Японія)

ЩУЛІПЕНКО
Петро Васильович

- тренер-механік штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів - кандидатів на участь у XII зимових Паралімпійських іграх у м. Пхьончхані (Республіка Корея)

ЯЦИК
Ернест Олександрович

- тренер Павла Тимошенка, який входить до числа кандидатів елітної групи із сучасного п'ятиборства на участь в Іграх XXXII Олімпіади у м. Токіо (Японія)

____________

Опрос