Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию 26-й годовщины независимости Украины

КМ Украины
Распоряжение КМ от 09.08.2017 № 522-р
действует с 09.08.2017

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 9 серпня 2017 р. N 522-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів за рахунок та в межах видатків державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

 

Прем'єр-міністр України

В. ГРОЙСМАН

Інд. 71

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України

1. Забезпечити проведення до Дня Державного Прапора України у м. Києві, інших населених пунктах, а також закордонних дипломатичних установах України:

офіційної церемонії урочистого підняття Державного Прапора України, синхронізованого у часі підняття Державного Прапора України в усіх обласних та районних центрах, військових частинах та за узгодженим місцевим часом - на території дипломатичних представництв України за кордоном.

заходів, спрямованих на виховання поваги до державних символів України.

2. Забезпечити проведення з нагоди Дня незалежності України:

параду військ по вул. Хрещатик та Майдану Незалежності у столиці України - м. Києві.

показу зразків озброєння і військової техніки Збройних Сил та інших військових формувань із їх встановленням у м. Києві по вул. Хрещатик (від Майдану Незалежності до Європейської площі).

урочистих заходів у м. Києві, інших населених пунктах за участю представників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, борців за незалежність України у XX столітті, учасників антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, представників релігійних організацій, громадськості.

церемоній покладення квітів до пам'ятників і пам'ятних знаків, місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

наукових, освітніх, інформаційних заходів про події та персоналії різних періодів багатовікової історії становлення і розвитку Української держави, державних символів України.

тематичних культурно-мистецьких, спортивних заходів, інших патріотично-виховних акцій, фестивалів, зокрема міжрегіональних.

3. Сприяти проведенню в м. Львові національного телепроекту "Українська пісня/Ukrainian Song Project".

4. Сприяти реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на зміцнення громадянської злагоди, єднання суспільства у справі розбудови держави, розвиток міжрегіональних зв'язків, популяризацію української культури, звичаїв і традицій Українського народу.

5. Запропонувати релігійним організаціям провести 24 серпня 2017 р. молебни за Україну.

6. Забезпечити проведення закордонними дипломатичними установами України заходів із відзначення Дня незалежності України за участю, зокрема, представників української громадськості за кордоном.

7. Вжити заходів до залучення до участі в урочистостях з нагоди 26-ї річниці незалежності України представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори.

8. Забезпечити створення медійних проектів про історію та сьогодення України, а також про видатних українців.

9. Забезпечити підготовку та розповсюдження тематичної соціальної реклами.

10. Сприяти висвітленню заходів з підготовки та відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України, трансляцію циклів тематичних передач, художніх та документальних фільмів.

11. Забезпечити організацію проведення показів прем'єри фільму "Червоний" із залученням до його перегляду широкого кола глядачів.

12. Забезпечити розроблення та виконання регіональних планів заходів з підготовки та відзначення 26-ї річниці незалежності України.

13. Вжити додаткових заходів до забезпечення благоустрою населених пунктів, упорядкування об'єктів культурної спадщини, пам'ятників, пам'ятних знаків та місць поховань видатних діячів українського державотворення, борців за незалежність України у XX столітті, загиблих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях.

14. Забезпечити публічну (громадську) безпеку та порядок, а також безпеку громадян під час проведення заходів з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

15. Забезпечити медичний супровід під час проведення заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності України.

____________

Опрос