Идет загрузка документа (132 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые распоряжения Кабинета Министров Украины

КМ Украины
Распоряжение КМ от 04.12.2015 № 1281-р
действует с 04.12.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 4 грудня 2015 р. N 1281-р

Київ

Про внесення змін до деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України

Внести до розпоряджень Кабінету Міністрів України зміни, що додаються.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 71

 

ЗМІНИ,
що вносяться до розпоряджень Кабінету Міністрів України

1. Перспективний план формування територій громад Дніпропетровської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2015 р. N 846 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 69, ст. 2280), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Дніпропетровської області

1. Графічна частина (карта Дніпропетровської області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Дніпропетровської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Апостолівська

1220310100

м. Апостолове

Апостолівський район

Ленінська

1220384401

с. Ленінське

- " -

Ниво-Трудівська

1220387701

с. Нива Трудова

- " -

Зеленодольська

1220310300

м. Зеленодольськ

- " -

Верхівцівська

1221010300

м. Верхівцеве

Верхньодніпровський район

Верхньодніпровська

1221010100

м. Верхньодніпровськ

- " -

Ганнівська

1221081001

с. Ганнівка

- " -

Пушкарівська

1221087701

с. Пушкарівка

- " -

Дніпродзержинська

1210400000

м. Дніпродзержинськ

м. Дніпродзержинськ

Дніпропетровська

1210100000

м. Дніпропетровськ

м. Дніпропетровськ

Кіровська

1221455400

смт Кіровське

Дніпропетровський район

Миколаївська

1221485601

с. Миколаївка

- " -

Новоолександрівська

1221486201

с. Новоолександрівка

- " -

Підгородненська

1221411000

м. Підгородне

- " -

Сурсько-Литовська

1221487501

с. Сурсько-Литовське

- " -

Ювілейна

1221455800

смт Ювілейне

- " -

Криворізька

1211000000

м. Кривий Ріг

м. Кривий Ріг

Аулівська

1222055300

смт Аули

Криничанський район

Гуляйпільська

1222082001

с. Гуляйполе

- " -

Криничанська

1222055100

смт Кринички

- " -

Щорська

1222055700

смт Щорськ

- " -

Котовська

1222383501

с. Котовка

Магдалинівський район

Личківська

1222384001

с. Личкове

- " -

Магдалинівська

1222355100

смт Магдалинівка

- " -

Чернеччинська

1222387201

с. Чернеччина

- " -

Межівська

1222655100

смт Межова

Межівський район

Новопавлівська

1222685501

с. Новопавлівка

- " -

Слов'янська

1222688801

с. Слов'янка

- " -

Кіровська

1222982201

с. Кірове

Нікопольський район

Покровська

1222985501

с. Покровське

- " -

Придніпровська

1222986001

с. Придніпровське

- " -

Чкаловська

1222986701

с. Чкалове

- " -

Марганецька

1211300000

м. Марганець

м. Марганець

Нікопольська

1211600000

м. Нікополь

м. Нікополь

Орджонікідзевська

1212100000

м. Орджонікідзе

м. Орджонікідзе

Губиниська

1223255600

смт Губиниха

Новомосковський район

Перещепинська

1223210500

м. Перещепине

Новомосковський район

Піщанська

1223285501

с. Піщанка

- " -

Новомосковська

1211900000

м. Новомосковськ

м. Новомосковськ

Богданівська

1223581301

с. Богданівка

Павлоградський район

Вербківська

1223582801

с. Вербки

- " -

Межиріцька

1223584501

с. Межиріч

- " -

Павлоградська

1212400000

м. Павлоград

м. Павлоград

Тернівська

1213500000

м. Тернівка

м. Тернівка

Курилівська

1223756800

смт Курилівка

Петриківський район

Петриківська

1223755100

смт Петриківка

- " -

Дмитрівська

1223881501

с. Дмитрівка

Петропавлівський район

Миколаївська

1223882501

с. Миколаївка

- " -

Першотравенська

1212600000

м. Першотравенськ

м. Першотравенськ

Петропавлівська

1223855100

смт Петропавлівка

Петропавлівський район

Маломихайлівська

1224286701

с. Маломихайлівка

Покровський район

Покровська

1224255100

смт Покровське

- " -

Жовтоводська

1210700000

м. Жовті Води

м. Жовті Води

Лихівська

1224555600

смт Лихівка

П'ятихатський район

П'ятихатська

1224510100

м. П'ятихатки

- " -

Іларіонівська

1224855300

смт Іларіонове

Синельниківський район

Новогнідська

1224886401

с. Новогніде

- " -

Роздорська

1224855600

смт Роздори

- " -

Синельниківська

1213000000

м. Синельникове

м. Синельникове

Військова

1225081901

с. Військове

Солонянський район

Єлізарівська

1225083501

с-ще Єлізарове

- " -

Новопокровська

1225055400

смт Новопокровка

- " -

Олександропільська

1225080501

с. Олександропіль

- " -

Солонянська

1225055100

смт Солоне

- " -

Сурсько-Михайлівська

1225087301

с. Сурсько-Михайлівка

- " -

Софіївська

1225255100

смт Софіївка

Софіївський район

Жовтнева

1225283301

с. Жовтневе

- " -

Томаківська

1225455100

смт Томаківка

Томаківський район

Карпівська

1225855305

с. Карпівка

Широківський район

Розилюксембурзька

1225885701

с. Рози Люксембург

- " -

Широківська

1225855100

смт Широке

- " -

Ляшківська

1225683001

с. Ляшківка

Царичанський район

Могилівська

1225683601

с. Могилів

- " -

Юр'ївська

1225955100

смт Юр'ївка

Юр'ївський район

".

2. Перспективний план формування територій громад Чернігівської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. N 899 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 72, ст. 2379), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Чернігівської області

1. Графічна частина (карта Чернігівської області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Чернігівської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Бахмацька

7420310100

м. Бахмач

Бахмацький район

Батуринська

7420310300

м. Батурин

- " -

Дмитрівська

7420355600

смт Дмитрівка

- " -

Бобровицька

7420610100

м. Бобровиця

Бобровицький район

Борзнянська

7420810100

м. Борзна

Борзнянський район

Комарівська

7420882001

с. Комарівка

- " -

Височанська

7420881201

с. Високе

- " -

Варвинська

7421155100

смт Варва

Варвинський район

Городнянська

7421410100

м. Городня

Городнянський район

Тупичівська

7421488401

с. Тупичів

- " -

Ічнянська

7421710100

м. Ічня

Ічнянський район

Парафіївська

7421755700

смт Парафіївка

- " -

Козелецька

7422055100

смт Козелець

Козелецький район

Кіптівська

7422083301

с. Кіпті

- " -

Коропська

7422255100

смт Короп

Коропський район

Корюківська

7422410100

м. Корюківка

Корюківський район

Холминська

7422455400

смт Холми

- " -

Куликівська

7422755100

смт Куликівка

Куликівський район

Менська

7423010100

м. Мена

Менський район

Березнянська

7423055300

смт Березна

- " -

Макошинська

7423055700

смт Макошино

- " -

Стольненська

7423088501

с. Стольне

- " -

Талалаївська

7423388901

с. Талалаївка

Ніжинський район

Вертіївська

7423381901

с. Вертіївка

- " -

Грем'яцька

7423683201

с. Грем'яч

Новгород-Сіверський район

Носівська

7423810100

м. Носівка

Носівський район

Макіївська

7423883001

с. Макіївка

- " -

Мринська

7423883501

с. Мрин

- " -

Малодівицька

7424155900

смт Мала Дівиця

Прилуцький район

Яблунівська

7424189701

с. Яблунівка

- " -

Ладанська

7424155400

смт Ладан

Прилуцький район

Линовицька

7424155600

смт Линовиця

- " -

Добрянська

7424455400

смт Добрянка

Ріпкинський район

Любецька

7424456000

смт Любеч

- " -

Ріпкинська

7424455100

смт Ріпки

- " -

Семенівська

7424710100

м. Семенівка

Семенівський район

Жадівська

7424781501

с. Жадове

- " -

Сосницька

7424955100

смт Сосниця

Сосницький район

Олишівська

7425555700

смт Олишівка

Чернігівський район

Михайло-Коцюбинська

7425555400

смт Михайло-Коцюбинське

- " -

Іванівська

7425582801

с. Іванівка

- " -

Пакульська

7425586301

с. Пакуль

- " -

Халявинська

7425589101

с. Халявин

- " -

Гончарівська

7425555200

смт Гончарівське

- " -

Щорська

7425810100

м. Щорс

Щорський район

Новгород-Сіверська

7423600000

м. Новгород-Сіверський

м. Новгород-Сіверський

".

3. Перспективний план формування територій громад Житомирської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2015 р. N 901 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 72, ст. 2380), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Житомирської області

1. Графічна частина (карта Житомирської області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Житомирської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Андрушівська

1820310100

м. Андрушівка

Андрушівський район

Червоненська

1820355600

смт Червоне

- " -

Довбиська

1820655400

смт Довбиш

Баранівський район

Дубрівська

1820681801

с. Дубрівка

- " -

Гришковецька

1820855300

смт Гришківці

Бердичівський район

Володарсько-Волинська

1821155100

смт Володарськ-Волинський

Володарсько-Волинський район

Новоборівська

1821155700

смт Нова Борова

- " -

Іршанська

1821155400

смт Іршанськ

- " -

Ємільчинська

1821755100

смт Ємільчине

Ємільчинський район

Барашівська

1821780401

с. Бараші

- " -

Житомирська

1810100000

м. Житомир

м. Житомир

Сінгурівська

1822086501

с. Сінгури

Житомирський район

Станишівська

1822086801

с. Станишівка

- " -

Тетерівська

1822087201

с. Тетерівка

- " -

Бондарівська

1822380801

с. Бондарівка

Коростенський район

Лісівщинська

1822382801

с. Лісівщина

- " -

Коростенська

1822300000

м. Коростень

м. Коростень

Лугинська

1822855100

смт Лугини

Лугинський район

Любарська

1823155100

смт Любар

Любарський район

Гранітненська

1823455200

смт Гранітне

Малинський район

Чоповицька

1823455400

смт Чоповичі

- " -

Народицька

1823755100

смт Народичі

Народицький район

Овруцька

1824210100

м. Овруч

Овруцький район

Словечанська

1824287301

с. Словечне

- " -

Олевська

1824410100

м. Олевськ

Олевський район

Корнинська

1824755400

смт Корнин

Попільнянський район

Вишевицька

1825081801

с. Вишевичі

Радомишльський район

Потіївська

1825087801

с. Потіївка

- " -

Романівська

1821455100

смт Романів

Романівський район

Миропільська

1821455600

смт Миропіль

- " -

Ружинська

1825255100

смт Ружин

Ружинський район

Червоноармійська

1825455100

смт Червоноармійськ

Червоноармійський район

Високівська

1825682001

с. Високе

Черняхівський район

Чуднівська

1825810100

м. Чуднів

Чуднівський район

Великокоровинецька

1825855300

смт Великі Коровинці

- " -

Іванопільська

1825855600

смт Іванопіль

- " -

Краснопільська

1825884401

с. Краснопіль

- " -

".

4. Перспективний план формування територій громад Рівненської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. N 923 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 74, ст. 2454), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Рівненської області

1. Графічна частина (карта Рівненської області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Рівненської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Березнівська

5620410100

м. Березне

Березнівський район

Соснівська

5620455700

смт Соснове

- " -

Володимирецька

5620855100

смт Володимирець

Володимирецький район

Рафалівська

5620855400

смт Рафалівка

- " -

Більськовільська

5620881201

с. Більська Воля

- " -

Воронківська

5620882601

с. Воронки

- " -

Городецька

5620883001

с. Городець

- " -

Кузнецовська

5610700000

м. Кузнецовськ

м. Кузнецовськ

Гощанська

5621255100

смт Гоща

Гощанський район

Бабинська

5621280401

с. Бабин

- " -

Горбаківська

5621282001

с. Горбаків

- " -

Бугринська

5621281201

с. Бугрин

- " -

Тучинська

5621288401

с. Тучин

- " -

Демидівська

5621455300

смт Демидівка

Демидівський район

Дубенська

5610300000

м. Дубно

м. Дубно

Варковицька

5621680801

с. Варковичі

Дубенський район

Вербська

5621681201

с. Верба

- " -

Мирогощанська

5621684201

с. Мирогоща Перша

- " -

Привільненська

5621685601

с. Привільне

- " -

Семидубська

5621687401

с. Семидуби

- " -

Смизька

5621655900

смт Смига

- " -

Дубровицька

5621810100

м. Дубровиця

Дубровицький район

Миляцька

5621885001

с. Миляч

- " -

Зарічненська

5622255100

смт Зарічне

Зарічненський район

Локницька

5622282701

с. Локниця

- " -

Здолбунівська

5622610100

м. Здолбунів

Здолбунівський район

Мізоцька

5622655400

смт Мізоч

- " -

Корецька

5623010100

м. Корець

Корецький район

Великомежиріцька

5623081001

с. Великі Межирічі

- " -

Костопільська

5623410100

м. Костопіль

Костопільський район

Великомидська

5623480401

с. Великий Мидськ

- " -

Деражненська

5623481601

с. Деражне

- " -

Мирненська

5623485401

с. Мирне

- " -

Підлозцівська

5623886701

с. Підлозці

Млинівський район

Острозька

5610900000

м. Острог

м. Острог

Оженинська

5624286401

с. Оженин

Острозький район

Радивилівська

5625810100

м. Радивилів

Радивилівський район

Крупецька

5625884801

с. Крупець

- " -

Козинська

5625883901

с. Козин

- " -

Сестрятинська

5625887801

с. Сестрятин

- " -

Городоцька

5624683301

с. Городок

Рівненський район

Дядьковицька

5624684101

с. Дядьковичі

- " -

Квасилівська

5624655300

смт Квасилів

- " -

Олександрійська

5624680401

с. Олександрія

- " -

Клеванська

5624655400

смт Клевань

- " -

Зорянська

5624684901

с. Зоря

- " -

Сарненська

5625410100

м. Сарни

Сарненський район

Клесівська

5625455400

смт Клесів

- " -

Степанська

5625455700

смт Степань

- " -

Селищенська

5625486801

с. Селище

- " -

Рівненська

5610100000

м. Рівне

м. Рівне

".

5. Перспективний план формування територій громад Хмельницької області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. N 924 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 74, ст. 2455), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Хмельницької області

1. Графічна частина (карта Хмельницької області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Хмельницької області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Білогірська

6820355100

смт Білогір'я

Білогірський район

Ямпільська

6820355600

смт Ямпіль

- " -

Віньковецька

6820655100

смт Віньківці

Віньковецький район

Зіньківська

6820683501

с. Зіньків

- " -

Волочиська

6820910100

м. Волочиськ

Волочиський район

Війтовецька

6820955300

смт Війтівці

- " -

Наркевицька

6820955700

смт Наркевичі

- " -

Городоцька

6821210100

м. Городок

Городоцький район

Сатанівська

6821255500

смт Сатанів

- " -

Деражнянська

6821510100

м. Деражня

Деражнянський район

Вовковинецька

6821555400

смт Вовковинці

- " -

Дунаєвецька

6821855300

смт Дунаївці

Дунаєвецький район

Дунаєвецька

6821810100

м. Дунаївці

- " -

Маківська

6821884701

с. Маків

- " -

Ізяславська

6822110100

м. Ізяслав

Ізяславський район

Плужненська

6822185101

с. Плужне

- " -

Староушицька

6822455800

смт Стара Ушиця

Кам'янець-Подільський район

Гуменецька

6822481801

с. Гуменці

- " -

Красилівська

6822710100

м. Красилів

Красилівський район

Антонінська

6822755200

смт Антоніни

- " -

Летичівська

6823055100

смт Летичів

Летичівський район

Меджибізька

6823055400

смт Меджибіж

- " -

Новоушицька

6823355100

смт Нова Ушиця

Новоушицький район

Полонська

6823610100

м. Полонне

Полонський район

Понінківська

6823655400

смт Понінка

- " -

Ганнопільська

6823980301

с. Ганнопіль

Славутський район

Берездівська

6823980601

с. Берездів

- " -

Славутська

6810600000

м. Славута

м. Славута

Нетішинська

6810500000

м. Нетішин

м. Нетішин

Староостропільська

6824288601

с. Старий Остропіль

Старокостянтинівський район

Старокостянтинівська

6810800000

м. Старокостянтинів

м. Старокостянтинів

Старосинявська

6824455100

смт Стара Синява

Старосинявський район

Теофіпольська

6824755100

смт Теофіполь

Теофіпольський район

Базалійська

6824755300

смт Базалія

- " -

Лісовогринівецька

6825083601

с. Лісові Гринівці

Хмельницький район

Чорноострівська

6825055500

смт Чорний Острів

- " -

Чемеровецька

6825255100

смт Чемерівці

Чемеровецький район

Закупненська

6825255400

смт Закупне

- " -

Михайлюцька

6825584601

с. Михайлючка

Шепетівський район

Судилківська

6825588501

с. Судилків

- " -

Грицівська

6825555300

смт Гриців

- " -

Шепетівська

6810700000

м. Шепетівка

м. Шепетівка

".

6. Перспективний план формування територій громад Полтавської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2015 р. N 994 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 78, ст. 2623), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Полтавської області

1. Графічна частина (карта Полтавської області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Полтавської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Білоцерківська

5320281201

с. Білоцерківка

Великобагачанський район

Веприцька

5320482001

с. Веприк

Гадяцький район

Лютенська

5320484401

с. Лютенька

- " -

Сарівська

5320486901

с. Сари

- " -

Петрівсько-Роменська

5320485201

с. Петрівка-Роменська

- " -

Глобинська

5320610100

м. Глобине

Глобинський район

Кринківська

5320684601

с. Великі Кринки

- " -

Гребінківська

5320810100

м. Гребінка

Гребінківський район

Балясненська

5321081301

с. Балясне

Диканський район

Стасівська

5321084901

с. Стасі

- " -

Зіньківська

5321310100

м. Зіньків

Зіньківський район

Опішнянська

5321355400

смт Опішня

- " -

Кобеляцька

5321810100

м. Кобеляки

Кобеляцький район

Білицька

5321855300

смт Білики

- " -

Бутенківська

5321880701

с. Бутенки

- " -

Озерянська

5321885101

с. Озера

- " -

Новогалещинська

5322055500

смт Нова Галещина

Козельщинський район

Котелевська

5322255100

смт Котельва

Котелевський район

Омельницька

5322483201

с. Омельник

Кременчуцький район

Недогарківська

5322482801

с. Недогарки

- " -

Пришибська

5322484801

с. Пришиб

- " -

Піщанська

5322483801

с. Піщане

- " -

Червонознам'янська

5322486301

с. Червона Знам'янка

- " -

Вирішальненська

5322681901

с. Вирішальне

Лохвицький район

Сенчанська

5322686601

с. Сенча

- " -

Вовчицька

5322881101

с. Вовчик

Лубенський район

Засульська

5322886601

с. Засулля

- " -

Новаківська

5322885101

с. Новаки

- " -

Комишнянська

5323255400

смт Комишня

Миргородський район

Новосанжарська

5323455100

смт Нові Санжари

Новосанжарський район

Пирятинська

5323810100

м. Пирятин

Пирятинський район

Решетилівська

5324255100

смт Решетилівка

Решетилівський район

Семенівська

5324555100

смт Семенівка

Семенівський район

Хорольська

5324810100

м. Хорол

Хорольський район

Клепачівська

5324881901

с. Клепачі

- " -

Новоаврамівська

5324884201

с. Новоаврамівка

- " -

Покровсько-Багачанська

5324885001

с. Покровська Багачка

- " -

Артемівська

5325455300

смт Артемівка

Чутівський район

Чутівська

5325455100

смт Чутове

- " -

Шишацька

5325755100

смт Шишаки

Шишацький район

Яреськівська

5325786001

с. Яреськи

- " -

Гадяцька

5310300000

м. Гадяч

м. Гадяч

Комсомольська

5310200000

м. Комсомольськ

м. Комсомольськ

Дмитрівська

5310290301

с. Дмитрівка

- " -

Лубенська

5310700000

м. Лубни

м. Лубни

".

7. Перспективний план формування територій громад Черкаської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 вересня 2015 р. N 999 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 78, ст. 2617), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Черкаської області

1. Графічна частина (карта Черкаської області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Черкаської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Городищенська

7120310100

м. Городище

Городищенський район

Драбівська

7120655100

смт Драбів

Драбівський район

Великохутірська

7120682601

с. Великий Хутір

- " -

Драбове-Барятинська

7120683601

с-ще Драбове-Барятинське

- " -

Шрамківська

7120655700

смт Шрамківка

- " -

Бузівська

7120981201

с. Бузівка

Жашківський район

Жашківська

7120910100

м. Жашків

- " -

Водяницька

7121281601

с. Водяники

Звенигородський район

Звенигородська

7121210100

м. Звенигородка

- " -

Шевченківська

7121289201

с. Шевченкове

- " -

Гельмязівська

7121582301

с. Гельмязів

Золотоніський район

Зорівська

7121584701

с. Зорівка

- " -

Кам'янська

7121810100

м. Кам'янка

Кам'янський район

Ліплявська

7122083901

с. Ліпляве

Канівський район

Межиріцька

7122085101

с. Межиріч

- " -

Степанецька

7122087801

с. Степанці

- " -

Катеринопільська

7122255100

смт Катеринопіль

Катеринопільський район

Єрківська

7122255400

смт Єрки

- " -

Мокрокалигірська

7122283701

с. Мокра Калигірка

- " -

Корсунь-Шевченківська

7122510100

м. Корсунь-Шевченківський

Корсунь-Шевченківський район

Набутівська

7122585802

с. Набутів

- " -

Стеблівська

7122555500

смт Стеблів

- " -

Лисянська

7122855100

смт Лисянка

Лисянський район

Буцька

7123155300

смт Буки

Маньківський район

Іваньківська

7123182501

с. Іваньки

- " -

Маньківська

7123155100

смт Маньківка

- " -

Монастирищенська

7123410100

м. Монастирище

Монастирищенський район

Балаклеївська

7123780501

с. Балаклея

Смілянський район

Ротмістрівська

7123787201

с. Ротмістрівка

- " -

Ташлицька

7123789001

с. Ташлик

- " -

Тальнівська

7124010100

м. Тальне

Тальнівський район

Ладижинська

7124385101

с. Ладижинка

Уманський район

Христинівська

7124610100

м. Христинівка

Христинівський район

Білозірська

7124981001

с. Білозір'я

Черкаський район

Мошнівська

7124985001

с. Мошни

- " -

Медведівська

7125483501

с. Медведівка

Чигиринський район

Трушівська

7125487501

с. Трушівці

- " -

Чигиринська

7125410100

м. Чигирин

- " -

Чорнобаївська

7125155100

смт Чорнобай

Чорнобаївський район

Шполянська

7125710100

м. Шпола

Шполянський район

Ватутінська

7110200000

м. Ватутіне

м. Ватутіне

Золотоніська

7110400000

м. Золотоноша

м. Золотоноша

Канівська

7110300000

м. Канів

м. Канів

Смілянська

7110500000

м. Сміла

м. Сміла

Уманська

7110800000

м. Умань

м. Умань

Черкаська

7110100000

м. Черкаси

м. Черкаси

".

8. Перспективний план формування територій громад Чернівецької області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 р. N 1073 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 83, ст. 2761), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Чернівецької області

1. Графічна частина (карта Чернівецької області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Чернівецької області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Вижницька

7320510100

м. Вижниця

Вижницький район

Берегометська

7320555300

смт Берегомет

- " -

Герцаївська

7320710100

м. Герца

Герцаївський район

Глибоцька

7321055100

смт Глибока

Глибоцький район

Заставнівська

7321510100

м. Заставна

Заставнівський район

Кострижівська

7321555400

смт Кострижівка

- " -

Кельменецька

7322055100

смт Кельменці

Кельменецький район

Кіцманська

7322510100

м. Кіцмань

Кіцманський район

Ставчанська

7322588001

с. Ставчани

- " -

Новоселицька

7323010100

м. Новоселиця

Новоселицький район

Мамалигівська

7323084301

с. Мамалига

- " -

Боянська

7323080801

с. Бояни

- " -

Путильська

7323555100

смт Путила

Путильський район

Сокирянська

7324010100

м. Сокиряни

Сокирянський район

Романковецька

7324088001

с. Романківці

- " -

Великокучурівська

7324582001

с. Великий Кучурів

Сторожинецький район

Чудейська

7324586001

с. Чудей

- " -

Рукшинська

7325087601

с. Рукшин

Хотинський район

Новодністровська

7310600000

м. Новодністровськ

м. Новодністровськ

".

9. Перспективний план формування територій громад Львівської області, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 листопада 2015 р. N 1158 (Офіційний вісник України, 2015 р., N 92, ст. 3138), викласти в такій редакції:

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Львівської області

1. Графічна частина (карта Львівської області)

  

2. Перелік спроможних територіальних громад Львівської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Бродівська

4620310100

м. Броди

Бродівський район

Заболотцівська

4620382001

с. Заболотці

- " -

Підкамінська

4620355400

смт Підкамінь

- " -

Буська

4620610100

м. Буськ

Буський район

Красненська

4620655300

смт Красне

- " -

Олеська

4620655600

смт Олесько

- " -

Городоцька

4620910100

м. Городок

Городоцький район

Великолюбінська

4620955300

смт Великий Любінь

- " -

Комарнівська

4620910400

м. Комарно

- " -

Меденицька

4621255400

смт Меденичі

Дрогобицький район

Підбузька

4621255700

смт Підбуж

- " -

Жидачівська

4621510100

м. Жидачів

Жидачівський район

Гніздичівська

4621555300

смт Гніздичів

- " -

Журавненська

4621555600

смт Журавно

- " -

Новострілищанська

4621555900

смт Нові Стрілища

- " -

Ходорівська

4621510500

м. Ходорів

- " -

Жовківська

4622710100

м. Жовква

Жовківський район

Дублянська

4622710200

м. Дубляни

- " -

Куликівська

4622755600

смт Куликів

- " -

Рава-Руська

4622710400

м. Рава-Руська

- " -

Золочівська

4621810100

м. Золочів

Золочівський район

Червоненська

4621888001

с. Червоне

- " -

Поморянська

4621855600

смт Поморяни

- " -

Глинянська

4621810200

м. Глиняни

- " -

Кам'янка-Бузька

4622110100

м. Кам'янка-Бузька

Кам'янка-Бузький район

Добротвірська

4622155300

смт Добротвір

- " -

Новояричівська

4622155600

смт Новий Яричів

- " -

Миколаївська

4623010100

м. Миколаїв

Миколаївський район

Тростянецька

4623081205

с. Тростянець

- " -

Мостиська

4622410100

м. Мостиська

Мостиський район

Судововишнянська

4622410500

м. Судова Вишня

- " -

Перемишлянська

4623310100

м. Перемишляни

Перемишлянський район

Бібрська

4623310300

м. Бібрка

- " -

Пустомитівська

4623610100

м. Пустомити

Пустомитівський район

Щирецька

4623655500

смт Щирець

- " -

Радехівська

4623910100

м. Радехів

Радехівський район

Вузлівська

4623987201

с. Вузлове

- " -

Лопатинська

4623955400

смт Лопатин

- " -

Павлівська

4623984201

с. Павлів

- " -

Бабинська

4624280301

с. Бабина

Самбірський район

Бісковицька

4624280601

с. Бісковичі

- " -

Воле-Баранецька

4624281601

с. Воля-Баранецька

- " -

Вільшаницька

4624286301

с. Вільшаник

- " -

Воютицька

4624282201

с. Воютичі

- " -

Дублянська

4624255300

смт Дубляни

- " -

Луківська

4624284301

с. Луки

- " -

Новокалинівська

4624210300

м. Новий Калинів

- " -

Рудківська

4624210400

м. Рудки

- " -

Стрілковицька

4624287901

с. Стрілковичі

- " -

Чуквянська

4624289201

с. Чуква

- " -

Сколівська

4624510100

м. Сколе

Сколівський район

Славська

4624555700

смт Славське

- " -

Верхньосиньовидненська

4624555300

смт Верхнє Синьовидне

- " -

Тухольківська

4624588301

с. Тухолька

- " -

Сокальська

4624810100

м. Сокаль

Сокальський район

Белзька

4624810300

м. Белз

- " -

Великомостівська

4624810600

м. Великі Мости

- " -

Сілецька

4624886601

с. Сілець

- " -

Старосамбірська

4625110100

м. Старий Самбір

Старосамбірський район

Добромильська

4625110300

м. Добромиль

- " -

Міженецька

4625183301

с. Міженець

- " -

Новоміська

4625183901

с. Нове Місто

- " -

Хирівська

4625110700

м. Хирів

- " -

Грабовецька

4625380601

с. Грабовець

Стрийський район

Дашавська

4625355300

смт Дашава

- " -

Миртюківська

4625384601

с. Миртюки

- " -

Нежухівська

4625384801

с. Нежухів

- " -

Стрілківська

4625386801

с. Стрілків

- " -

Угерська

4625388401

с. Угерсько

- " -

Турківська

4625510100

м. Турка

Турківський район

Боринська

4625555300

смт Бориня

- " -

Яворівська

4625810100

м. Яворів

Яворівський район

Домажирська

4625883601

с. Домажир

- " -

Івано-Франківська

4625855300

смт Івано-Франкове

- " -

Краковецька

4625855600

смт Краковець

- " -

Немирівська

4625855900

смт Немирів

- " -

Новояворівська

4625810500

м. Новояворівськ

- " -

Львівська

4610100000

м. Львів

м. Львів

Дрогобицька

4610600000

м. Дрогобич

м. Дрогобич

Стебницька

4610670500

м. Стебник

- " -

Бориславська

4610300000

м. Борислав

м. Борислав

Східницька

4610345400

смт Східниця

- " -

Трускавецька

4611500000

м. Трускавець

м. Трускавець

Новороздільська

4610800000

м. Новий Розділ

м. Новий Розділ

Самбірська

4624200000

м. Самбір

м. Самбір

Червоноградська

4611800000

м. Червоноград

м. Червоноград

Стрийська

4611200000

м. Стрий

м. Стрий

Моршинська

4610700000

м. Моршин

м. Моршин

".

____________

Опрос