Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию в 2015 году Дня защитника Украины

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 30.09.2015 № 1022-р
действует с 30.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 30 вересня 2015 р. N 1022-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2015 році Дня захисника України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2015 році Дня захисника України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській державним адміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 72

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення у 2015 році Дня захисника України

1. Забезпечити організацію та проведення:

1) урочистих заходів з нагоди відзначення Дня захисника України за участю представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, представників ветеранських, волонтерських, козацьких, громадських організацій.

2) урочистих зустрічей керівників органів виконавчої влади з учасниками антитерористичної операції та представниками громадськості, відвідування ветеранів війни та осіб, які стали інвалідами внаслідок участі в антитерористичній операції, за місцем їх проживання, а також у госпіталях, лікарнях, інших закладах охорони здоров'я.

3) науково-практичних конференцій із залученням громадськості за тематикою, спрямованою на вшанування мужності та героїзму захисників України, збереження військових традицій і звитяг Українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у суспільстві.

4) культурно-мистецької акції "РокВійсько" на Софійській площі.

5) Всеукраїнської національно-патріотичної акції "Покрова героїв" на території Донецької області.

6) вивчення стану матеріального та соціально-побутового забезпечення ветеранів війни та осіб, які стали інвалідами внаслідок участі в антитерористичній операції, а також членів їх сімей для визначення їх потреб та надання їм в установленому порядку матеріальної та іншої допомоги.

7) інформаційно-просвітницьких заходів (лекцій, засідань за круглим столом, демонстрації фільмів, виставок фото- та архівних документів тощо) в закладах культури, навчальних закладах, військових частинах, спрямованих на популяризацію свята - Дня захисника України, роз'яснення українських військових традицій, зокрема княжої доби, козацьких часів, років боротьби за незалежність України у XX столітті, а також подій в зоні проведення антитерористичної операції.

8) закордонними дипломатичними установами України роботи з інформування міжнародної спільноти про роль українських військовослужбовців, правоохоронців та окремих громадян (волонтерів) у заходах з відновлення територіальної цілісності України.

2. Організувати роботу із забезпечення охорони громадського порядку, безпеки дорожнього руху, медичного супроводження та належного санітарно-епідеміологічного нагляду в місцях проведення урочистих заходів.

3. Сприяти широкому висвітленню засобами масової інформації заходів з відзначення Дня захисника України, трансляції тематичних теле- та радіопередач.

____________

Опрос