Идет загрузка документа (58 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перспективного плана формирования территорий общин Черкасской области

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 08.09.2015 № 999-р
редакция действует с 16.05.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2015 р. N 999-р

Київ

Про затвердження перспективного плану формування територій громад Черкаської області

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Кабінету Міністрів України
 від 4 грудня 2015 року N 1281-р
,
від 19 липня 2017 року N 491-р
,
від 20 грудня 2017 року N 960-р
,
від 16 травня 2018 року N 330-р

1. Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" затвердити перспективний план формування територій громад Черкаської області, що додається.

2. Черкаській обласній державній адміністрації продовжити роботу з підготовки пропозицій про внесення змін до плану, затвердженого пунктом 1 цього розпорядження, та внесення таких пропозицій в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 71

 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Черкаської області

1. Графічна частина (карта Черкаської області)

2. Перелік спроможних територіальних громад Черкаської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Городищенська

7120310100

м. Городище

Городищенська
Валявська
Петропавлівська

Городищенський район

Драбівська

7120655100

смт Драбів

Драбівська
Жорнокльовівська
Золотоношківська
Кантакузівська
Коломицька
Криштопівська
Михайлівська
Нехайківська
Остапівська
Свічківська

Драбівський район

Великохутірська

7120682601

с. Великий Хутір

Великохутірська
Безбородьківська
Безпальчівська
Левченківська
Рецюківщинська
Рождественська

- " -

Драбове-Барятинська

7120683601

с-ще Драбове-Барятинське

Драбове-Барятинська
Білоусівська
Бойківщинська
Митлашівська
Перервинцівська

- " -

Шрамківська

7120655700

смт Шрамківка

Шрамківська
Бирлівська
Демківська
Ковалівська
Кононівська
Мойсівська
Погребська
Степанівська
Яворівська

- " -

Бузівська

7120981201

с. Бузівка

Бузівська
Зеленорізька

Жашківський район

Жашківська

7120910100

м. Жашків

Жашківська
Вільшанська
Леміщиська
Литвинівська
Марійківська
Олександрівська
Скибинська
Сорокотязька
Тетерівська
Тихохутірська

Жашківський район

Водяницька

7121281601

с. Водяники

Водяницька
Кобиляцька
Мизинівська
Попівська
Рижанівська
Ризинська
Чемериська
Чижівська

Звенигородський район

Звенигородська

7121210100

м. Звенигородка

Звенигородська
Багачівська
Вільховецька
Гудзівська
Гусаківська
Княжицька
Козацька
Неморозька
Озірнянська
Стебнівська
Хлипнівська

- " -

Шевченківська

7121289201

с. Шевченкове

Боровиківська
Будищанська
Моринська
Пединівська
Тарасівська
Шевченківська

- " -

Гельмязівська

7121582301

с. Гельмязів

Богданівська
Броварківська
Бубнівсько-Слобідська
Гельмязівська
Гладківщинська
Калениківська
Коврайська
Коврайська Друга
Підставківська
Піщанська
Плешканівська
Софіївська
Шабельниківська

Золотоніський район

Зорівська

7121584701

с. Зорівка

Зорівська
Вершино-Згарська
Кривоносівська
Богданівська
Лукашівська
Мехедівська

- " -

Кам'янська

7121810100

м. Кам'янка

Кам'янська
Баландинська
Вербівська
Грушківська
Жаботинська
Катеринівська
Косарська
Коханівська
Лебедівська
Лубенська
Лузанівська
Радиванівська
Райгородська
Телепинська
Тимошівська
Юрчиська

Кам'янський район

Ліплявська

7122083901

с. Ліпляве

Ліплявська
Келебердянська
Озерищанська

Канівський район

Межиріцька

7122085101

с. Межиріч

Межиріцька
Конончанська
Хмільнянська
Яблунівська

Канівський район

Степанецька

7122087801

с. Степанці

Степанецька
Беркозівська
Горобіївська
Копіюватська
Мартинівська
Павлівська
Полствинська
Попівська

- " -

Катеринопільська

7122255100

смт Катеринопіль

Катеринопільська
Бродецька
Вербовецька
Вікнинська
Гончариська
Гуляйпільська
Кайтанівська
Киселівська
Лисичобалківська
Новоселицька
Пальчиківська
Петраківська
Потоківська
Розсохуватська
Стійковська
Ступичненська
Шостаківська
Ямпільська

Катеринопільський район

Єрківська

7122255400

смт Єрки

Єрківська
Радчиська

- " -

Мокрокалигірська

7122283701

с. Мокра Калигірка

Мокрокалигірська
Єлизаветська
Сухокалигірська
Ярошівська

- " -

Позицію виключено

7122510100

 

 

 

Набутівська

7122585802

с. Набутів

Нетеребська
Бровахівська
Деренковецька
Драбівська
Кичинецька
Корнилівська
Сахнівська

Корсунь-Шевченківський район

Стеблівська

7122555500

смт Стеблів

Стеблівська
Дацьківська
Комарівська
Сидорівська
Шендерівська

- " -

Селищенська

7122587601

с. Селище

Селищенська
Сухинівська

Корсунь-Шевченківський район

Лисянська

7122855100

смт Лисянка

Лисянська
Босівська
Боярська
Будищенська
Бужанська
Виноградська
Вотилівська
Дашуківська
Дібрівська
Жаб'янська
Журжинецька
Кам'янобрідська
Мар'янівська
Петрівсько-Попівська
Писарівська
Погибляцька
Почапинська
Ріпківська
Рубаномостівська
Семенівська
Смільчинецька
Тихонівська
Федюківська
Хижинська
Чаплинська
Шестеринська
Шубиноставська
Яблунівська

Лисянський район

Буцька

7123155300

смт Буки

Буцька
Багвянська
Кислинська
Кривецька
Кутівська
Попівська
Русалівська

Маньківський район

Іваньківська

7123182501

с. Іваньки

Іваньківська
Березівська
Крачківська
Чорнокам'янська

Маньківський район

Маньківська

7123155100

смт Маньківка

Маньківська
Потаська
Харківська

- " -

Монастирищенська

7123410100

м. Монастирище

Монастирищенська
Аврамівська
Бачкуринська
Владиславчицька
Дібрівська
Долинківська
Жовтнева
Зарубинецька
Зюбриська
Івахнянська
Копіюватська
Коритнянська
Княже-Криницька
Княжиківська
Леськівська
Лукашівська
Половинчицька
Попуднянська
Сарнівська
Сатанівська
Степівська
Тарнавська
Теолинська
Терлицька
Халаїдівська
Хейлівська
Цибулівська
Чапаєвська
Шабастівська
Шарнопільська

Монастирищенський район

Балаклеївська

7123780501

с. Балаклея

Балаклеївська
Костянтинівська
Малостаросільська

Смілянський район

Ротмістрівська

7123787201

с. Ротмістрівка

Ротмістрівська
Ковалиська
Куцівська
Мельниківська

Смілянський район

Ташлицька

7123789001

с. Ташлик

Ташлицка
Макіївська
Пастирська
Самгородоцька

- " -

Тальнівська

7124010100

м. Тальне

Тальнівська
Гордашівська
Здобутківська
Соколівоцька

Тальнівський район

Тальянківська

7124089301

с. Тальянки

Тальянківська
Білашківська
Легедзинська

- " -

Ладижинська

7124385101

с. Ладижинка

Ладижинська
Городницька
Затишанська
Колодистенська
Рижавська
Ропотуська
Текучанська
Фурманська
Шаринська
Ятранівська

Уманський район

Христинівська

7124610100

м. Христинівка

Христинівська міська
Малосевастянівська
Орадівська
Розсішківська
Талалаївська
Христинівська сільська

Христинівський район

Білозірська

7124981001

с. Білозір'я

Білозірська
Ірдинська

Черкаський район

Мошнівська

7124985001

с. Мошни

Мошнівська
Байбузівська
Будищенська
Кумейківська
Софіївська
Тубільцівська
Яснозірська

- " -

Медведівська

7125483501

с. Медведівка

Медведівська
Головківська
Зам'ятницька
Мельниківська
Новоселицька

Чигиринський район

Трушівська

7125487501

с. Трушівці

Трушівська
Боровицька
Красносільська
Тіньківська
Топилівська
Худоліївська

- " -

Чигиринська

7125410100

м. Чигирин

Чигиринська
Вершацька
Галаганівська
Іванівська
Матвіївська
Рацівська
Стецівська
Суботівська

- " -

Чорнобаївська

7125155100

смт Чорнобай

Чорнобаївська
Великоканівецька
Хрестителівська
Франківська

Чорнобаївський район

Шполянська

7125710100

м. Шпола

Шполянська
Кримківська
Скотарівська

Шполянський район

Ватутінська

7110200000

м. Ватутіне

Ватутінська
Стецівська
Чичиркозівська
Юрківська

м. Ватутіне

Золотоніська

7110400000

м. Золотоноша

Золотоніська
Згарська

м. Золотоноша

Таганчанська

7122088201

с. Таганча

Таганчанська
Мельниківська

Канівський район

Моринська

7122585301

с. Моринці

Моринська
Виграївська
Пішківська
Сотницька

Корсунь-Шевченківський район

Карашинська

7122589403

с. Карашина

Черепинська
Завадівська
Квітчанська
Кошмаківська
Петрушківська

Корсунь-Шевченківський район

Мліївська

7120385001

с. Мліїв

Мліївська
Будо-Орловецька
Старосільська

Городищенський район

Соколівська

7120987401

с. Соколівка

Соколівська
Конельська
Конельсько-Хутірська
Острожанська

Жашківський район

Паланська

7124386101

с. Паланка

Паланська
Берестівецька
Городецька
Громівська
Кочержинська
Кочубіївська
Максимівська
Томашівська

Уманський район

Юрківська

7124389501

с. Юрківка

Юрківська
Антонівська
Посухівська
Черповодівська

Уманський район

Васильківська

7125781201

с. Васильків

Васильківська
Іскренська
Капустинська

Шполянський район

Водянська

7125782001

с. Водяне

Водянська
Веселокутська
Кавунівська
Лип'янська
Маслівська
Нечаєвська
Ярославська

Шполянський район

Степанківська

7124987001

с. Степанки

Степанківська
Вергунівська
Хацьківська

Черкаський район

Іркліївська

7125182801

с. Іркліїв

Іркліївська
Крутьківська
Мельниківська
Лихолітська
Ревбинська
Першотравнева
Придніпровська

Чорнобаївський район

Матусівська

7125785201

с. Матусів

Матусівська
Станіславчицька

Шполянський район

Михайлівська

7121884001

с. Михайлівка

Михайлівська
Ребедайлівська
Ревівська

Кам'янський район

(Перспективний план у редакції розпоряджень
 Кабінету Міністрів України від 04.12.2015 р. N 1281-р,
від 19.07.2017 р. N 491-р
,
із змінами, внесеними згідно з
розпорядженнями
 Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 р. N 960-р,
від 16.05.2018 р. N 330-р)

____________

Опрос