Идет загрузка документа (63 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перспективного плана формирования территорий общин Черкасской области

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 08.09.2015 № 999-р
Утратил силу

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2015 р. N 999-р

Київ

Про затвердження перспективного плану формування територій громад Черкаської області

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
розпорядженнями Кабінету Міністрів України
 від 4 грудня 2015 року N 1281-р
,
від 19 липня 2017 року N 491-р
,
від 20 грудня 2017 року N 960-р
,
від 16 травня 2018 року N 330-р
,
від 17 квітня 2019 року N 253-р

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 6 травня 2020 року N 541-р)

1. Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" затвердити перспективний план формування територій громад Черкаської області, що додається.

2. Черкаській обласній державній адміністрації продовжити роботу з підготовки пропозицій про внесення змін до плану, затвердженого пунктом 1 цього розпорядження, та внесення таких пропозицій в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 71

 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Черкаської області

1. Графічна частина (карта Черкаської області)

2. Перелік спроможних територіальних громад Черкаської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Городищенська

7120310100

м. Городище

Городищенська
Орловецька
Петропавлівська

Городищенський район

Вільшанська

7120355400

смт Вільшана

Вільшанська
Вербівська
Воронівська
В'язівська
Журавська
Петриківська

Городищенський район

Мліївська

7120385001

с. Мліїв

Мліївська
Будо-Орловецька
Старосільська

Городищенський район

Хлистунівська

7120388001

с. Хлистунівка

Хлистунівська
Дирдинська
Калинівська
Ксаверівська
Цвітківська

Городищенський район

Драбівська

7120655100

смт Драбів

Драбівська
Жорнокльовівська
Золотоношківська
Кантакузівська
Коломицька
Криштопівська
Левченківська
Нехайківська
Остапівська
Свічківська

Драбівський район

Великохутірська

7120682601

с. Великий Хутір

Великохутірська
Безбородьківська
Рецюківщинська
Рождественська

Драбівський район

Драбове-Барятинська

7120683601

с. Драбове-Барятинське

Драбове-Барятинська
Білоусівська
Митлашівська
Перервинцівська

Драбівський район

Шрамківська

7120655700

смт Шрамківка

Шрамківська
Бирлівська
Демківська
Ковалівська
Кононівська
Мойсівська
Погребська
Степанівська
Яворівська

Драбівський район

Бузівська

7120981201

с. Бузівка

Бузівська
Безпечнівська
Зеленорізька
Сабадаська

Жашківський район

Жашківська

7120910100

м. Жашків

Жашківська
Баштечківська
Вільшанська
Вороненська
Житницька
Королівська
Кривчунська
Леміщиська
Литвинівська
Марійківська
Нагірнянська
Новогребельська
Олександрівська
Охматівська
Павлівська
Пугачівська
Скибинська
Сорокотязька
Тетерівська
Тинівська
Тихохутірська
Хижнянська
Червонокутська
Шуляківська

Жашківський район

Соколівська

7120987401

с. Соколівка

Соколівська
Конельська
Конельсько-Попівська
Конельсько-Хутірська
Острожанська

Жашківський район

Водяницька

7121281601

с. Водяники

Водяницька
Кобиляцька
Мизинівська
Попівська
Рижанівська
Ризинська
Чемериська
Чижівська

Звенигородський район

Шевченківська

7121289201

с. Шевченкове

Шевченківська
Боровиківська
Будищенська
Моринська
Пединівська
Тарасівська

Звенигородський район

Зорівська

7121584701

с. Зорівка

Зорівська
Богданівська
Вершино-Згарська
Мехедівська

Золотоніський район

Плешканівська

7121588401

с. Плешкані

Плешканівська
Коврайська
Підставківська
Беспальчівська

Золотоніський район

Кам'янська

7121810100

м. Кам'янка

Кам'янська
Тимошівська
Юрчиська

Кам'янський район

Михайлівська

7121884001

с. Михайлівка

Михайлівська
Райгородська
Ребедайлівська
Ревівська

Кам'янський район

Лебедівська

7121882801

с. Лебедівка

Лебедівська
Вербівська
Лузанівська

Кам'янський район

Баландинська

7121880501

с. Баландине

Баландинська
Катеринівська
Коханівська
Радиванівська
Телепинська

Кам'янський район

Бобрицька

7122081101

с. Бобриця

Бобрицька
Григорівська
Грищинецька
Потапцівська
Пшеничницька
Тростянецька
Чернишівська

Канівський район

Ліплявська

7122083901

с. Ліпляве

Ліплявська
Келебердянська
Озерищанська
Прохорівська

Канівський район

Литвинецька

7122084301

с. Литвинець

Литвинецька
Козарівська
Курилівська

Канівський район

Межиріцька

7122085101

с. Межиріч

Межиріцька
Конончанська
Хмільнянська

Канівський район

Степанецька

7122087801

с. Степанці

Степанецька
Беркозівська
Горобіївська
Копіюватська
Мартинівська
Павлівська
Полствинська
Попівська

Канівський район

Таганчанська

7122088201

с. Таганча

Таганчанська
Мельниківська

Канівський район

Єрківська

7122255400

смт Єрки

Єрківська
Радчиська

Катеринопільський район

Мокрокалигірська

7122283701

с. Мокра Калигірка

Мокрокалигірська
Єлизаветська
Сухокалигірська
Ярошівська

Катеринопільський район

Набутівська

7122585802

с. Набутів

Нетеребська
Бровахівська
Деренковецька
Драбівська
Кичинецька
Корнилівська
Сахнівська

Корсунь-Шевченківський район

Стеблівська

7122555500

смт Стеблів

Стеблівська
Дацьківська
Зарічанська
Комарівська
Сидорівська
Шендерівська

Корсунь-Шевченківський район

Селищенська

7122587601

с. Селище

Селищенська
Сухинівська

Корсунь-Шевченківський район

Моринська

7122585301

с. Моринці

Моринська
Виграївська
Пішківська
Сотницька

Корсунь-Шевченківський район

Карашинська

7122589403

с. Карашина

Черепинська
Валявська
Завадівська
Квітчанська
Кошмаківська
Петрушківська

Корсунь-Шевченківський район

Лисянська

7122855100

смт Лисянка

Лисянська
Босівська
Боярська
Будищенська
Виноградська
Вотилівська
Дашуківська
Дібрівська
Журжинецька
Мар'янівська
Петрівсько-Попівська
Писарівська
Погибляцька
Почапинська
Ріпківська
Рубаномостівська
Семенівська
Смільчинецька
Федюківська
Хижинська
Чаплинська
Шестеринська
Шубиноставська

Лисянський район

Бужанська

7122881601

с. Бужанка

Бужанська
Жаб'янська
Кам'янобрідська
Тихонівська
Яблунівська

Лисянський район

Буцька

7123155300

смт Буки

Буцька
Багвянська
Кислинська
Кутівська
Русалівська

Маньківський район

Іваньківська

7123182501

с. Іваньки

Іваньківська
Березівська
Крачківська
Чорнокам'янська

Маньківський район

Маньківська

7123155100

смт Маньківка

Маньківська
Вікторівська
Дзензелівська
Добрянська
Кищенецька
Кривецька
Молодецька
Нестерівська
Паланоцька
Подібнянська
Попівська
Потаська
Рогівська
Харківська

Маньківський район

Монастирищенська

7123410100

м. Монастирище

Монастирищенська
Аврамівська
Бачкуринська
Дібрівська
Владиславчицька
Долинківська
Жовтнева
Зарубинецька
Зюбриська
Івахнянська
Княже-Криницька
Княжиківська
Копіюватська
Коритнянська
Леськівська
Лукашівська
Панськомостова
Петрівська
Половинчицька
Попуднянська
Сарнівська
Сатанівська
Степівська
Тарнавська
Теолинська
Терлицька
Халаїдівська
Цибулівська
Шабастівська
Шарнопільська

Монастирищенський район

Балаклеївська

7123780501

с. Балаклея

Балаклеївська
Малостаросільська

Смілянський район

Березняківська

7123781001

с. Березняки

Березняківська
Великояблунівська

Смілянський район

Ротмістрівська

7123787201

с. Ротмістрівка

Ротмістрівська
Ковалиська
Куцівська
Макіївська
Мельниківська
Носачівська
Самгородоцька
Санжариська
Ташлицька

Смілянський район

Тернівська

7123789201

с. Тернівка

Тернівська
Малосмілянська
Пастирська
Попівська
Сердюківська

Смілянський район

Тальнівська

7124010100

м. Тальне

Тальнівська
Білашківська
Веселокутська
Вишнопільська
Глибочківська
Гордашівська
Заліська
Здобутківська
Зеленьківська
Кобринівська
Кобриново-Гребельська
Колодистенська
Корсунська
Кривоколінська
Лащівська
Легедзинська
Лісівська
Лоташівська
Майданецька
Мошурівська
Онопріївська
Павлівська
Папужинська
Потаська
Романівська
Соколівоцька
Тальянківська
Шаулиська

Тальнівський район

Дмитрушківська

7124382501

с. Дмитрушки

Дмитрушківська
Гереженівська
Гродзівська
Пугачівська
Собківська
Старобабанівська

Уманський район

Ладижинська

7124385101

с. Ладижинка

Ладижинська
Городницька
Затишанська
Колодистенська
Рижавська
Текучанська

Уманський район

Христинівська

7124610100

м. Христинівка

Христинівська міська
Ботвинівська
Великосевастянів-ська
Вербуватська
Верхняцька
Заячківська
Зорянська
Івангородська
Кузьмино-Гребельська
Ліщинівська
Малосевастянівська
Орадівська
Осітнянська
Пеніжківська
Розсішківська
Сичівська
Талалаївська
Углуватська
Христинівська сільська
Шельпахівська
Шукайводська
Ягубецька

Христинівський район

Білозірська

7124981001

с. Білозір'я

Білозірська
Дубіївська
Ірдинська

Черкаський район

Леськівська

7124984501

с. Леськи

Леськівська
Думанецька
Худяківська
Чорнявська

Черкаський район

Мошнівська

7124985001

с. Мошни

Мошнівська
Байбузівська
Будищенська
Кумейківська
Софіївська
Тубільцівська
Яснозірська

Черкаський район

Русько-Полянська

7124985201

с. Руська Поляна

Русько-Полянська
Геронимівська
Свидівоцька

Черкаський район

Сагунівська

7124985501

с. Сагунівка

Сагунівська
Боровицька
Топилівська

Черкаський район

Степанківська

7124987001

с. Степанки

Степанківська
Голов'ятинська
Залевківська
Хацьківська

Черкаський район

Червонослобідська

7124989001

с. Червона Слобода

Червонослобідська
Вергунівська
Хутірська

Черкаський район

Медведівська

7125483501

с. Медведівка

Медведівська
Головківська
Зам'ятницька
Мельниківська
Новоселицька
Худоліївська

Чигиринський район

Чигиринська

7125410100

м. Чигирин

Чигиринська
Вершацька
Галаганівська
Іванівська
Красносільська
Матвіївська
Рацівська
Стецівська
Суботівська
Тіньківська
Трушівська

Чигиринський район

Іркліївська

7125182801

с. Іркліїв

Іркліївська
Мельниківська
Першотравнева
Придніпровська

Чорнобаївський район

Лип'янська

7125784001

с. Лип'янка

Лип'янська
Антонівська
Веселокутська
Водянська
Кавунівська
Маслівська
Нечаєвська
Ярославська

Шполянський район

Матусівська

7125785201

с. Матусів

Матусівська
Мар'янівська
Станіславчицька

Шполянський район

Шполянська

7125710100

м. Шпола

Шполянська
Буртівська
Журавська
Іскренська
Капустинська
Кримківська
Лебединська
Надточаївська
Сердегівська
Сигнаївська
Скотарівська
Соболівська
Терешківська
Товмацька

Шполянський район

Канівська

7110300000

м. Канів

Канівська
Пекарівська
Яблунівська

м. Канів

Смілянська

7110500000

м. Сміла

Смілянська
Костянтинівська
Плескачівська
Сунківська

м. Сміла

Черкаська

7110100000

м. Черкаси

Черкаська

м. Черкаси

(Перспективний план у редакції розпоряджень
 Кабінету Міністрів України від 04.12.2015 р. N 1281-р,
від 19.07.2017 р. N 491-р
,
із змінами, внесеними згідно з
розпорядженнями
 Кабінету Міністрів України від 20.12.2017 р. N 960-р,
від 16.05.2018 р. N 330-р
,
у редакції розпорядження Кабінету
 Міністрів України від 17.04.2019 р. N 253-р)

____________

Опрос