Идет загрузка документа (380 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перспективного плана формирования территорий общин Харьковской области

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 23.09.2015 № 991-р
редакция действует с 07.02.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23 вересня 2015 р. N 991-р

Київ

Про затвердження перспективного плану формування територій громад Харківської області

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Кабінету Міністрів України
від 21 грудня 2016 року N 992-р
,
від 10 березня 2017 року N 159-р
,
від 7 лютого 2018 року N 69-р

1. Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" затвердити перспективний план формування територій громад Харківської області, що додається.

2. Харківській обласній державній адміністрації продовжити роботу з підготовки пропозицій про внесення змін до плану, затвердженого цим розпорядженням, та внесення таких пропозицій в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 71

 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Харківської області

1. Графічна частина (карта Харківської області)

 

2. Перелік спроможних територіальних громад Харківської області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Балаклійська

6320210100

м. Балаклія

Балаклійська

Балаклійський район

 

 

 

Борщівська

 

 

 

 

Бригадирівська

 

 

 

 

Вербівська

 

 

 

 

Гусарівська

 

 

 

 

Лозовеньківська

 

 

 

 

Новогусарівська

 

 

 

 

Чепільська

 

 

 

 

Шевелівська

 

 

 

 

Яковенківська

 

Андріївська

6320255300

смт Андріївка

Андріївська

- " -

 

 

 

Міловська

 

 

 

 

Пришибська

 

Савинська

6320255700

смт Савинці

Савинська

- " -

 

 

 

Веселівська

 

 

 

 

Вишнівська

 

 

 

 

Залиманська

 

 

 

 

Морозівська

 

Донецька

6320256000

смт Донець

Донецька

- " -

 

 

 

Асіївська

 

 

 

 

П'ятигірська

 

 

 

 

Шебелинська

 

Петрівська

6320284801

с. Петрівське

Петрівська

- " -

 

 

 

Протопопівська

 

Барвінківська

6320410100

м. Барвінкове

Барвінківська

Барвінківський район

 

 

 

Богодарівська

 

 

 

 

Великокомишуваська

 

 

 

 

Гаврилівська

 

 

 

 

Григорівська

 

 

 

 

Грушуваська

 

 

 

 

Гусарівська

 

 

 

 

Іванівська

 

 

 

 

Іванівська Друга

 

 

 

 

Іллічівська

 

 

 

 

Мечебилівська

 

 

 

 

Новомиколаївська

 

 

 

 

Подолівська

 

Близнюківська

6320655100

смт Близнюки

Близнюківська

Близнюківський район

 

 

 

Алісівська

 

 

 

 

Бурбулатівська

 

 

 

 

Квітнева

 

 

 

 

Надеждинська

 

 

 

 

Новонадеждинська

 

 

 

 

Острівщинська

 

 

 

 

Семенівська

 

Уплатнівська

6320686501

с. Уплатне

Уплатнівська

Близнюківський район

 

 

 

Криштопівська

 

 

 

 

Олексіївська

 

 

 

 

Самійлівська

 

 

 

 

Софіївська

 

Добровільська

6320682501

с. Добровілля

Добровільська

- " -

 

 

 

Башилівська

 

 

 

 

Берестівська

 

 

 

 

Верхньосамарська

 

 

 

 

Вишнева

 

 

 

 

Лукашівська

 

 

 

 

Новоукраїнська

 

Богодухівська

6320810100

м. Богодухів

Богодухівська

Богодухівський район

 

 

 

Вінницько-Іванівська

 

 

 

 

Губарівська

 

 

 

 

Гутянська

 

 

 

 

Дмитрівська

 

 

 

 

Забродівська

 

 

 

 

Зарябинська

 

 

 

 

Івано-Шийчинська

 

 

 

 

Кленівська

 

 

 

 

Крисинська

 

 

 

 

Куп'єваська

 

 

 

 

Олександрівська

 

 

 

 

Павлівська

 

 

 

 

Петропавлівська

 

 

 

 

Полково-Микитівська

 

 

 

 

Сазоно-Баланівська

 

 

 

 

Сіннянська

 

 

 

 

Степнянська

 

 

 

 

Сухининська

 

 

 

 

Улянівська

 

 

 

 

Хрущово-Микитівська

 

 

 

 

Червононивська (Вікторівська)

 

 

 

 

Шарівська

 

Борівська

6321055100

смт Борова

Борівська

Борівський район

 

 

 

Богуславська

 

 

 

 

Вищесолоненська

 

 

 

 

Гороховатська

 

 

 

 

Ізюмська

 

 

 

 

Першотравнева

 

 

 

 

Підвисочанська

 

 

 

 

Підлиманська

 

 

 

 

Піско-Радьківська

 

 

 

 

Чернещинська

 

Валківська

6321210100

м. Валки

Валківська

Валківський район

 

 

 

Благодатненська

 

 

 

 

Гонтово-Ярська

 

 

 

 

Заміська

 

 

 

 

Кобзарівська

 

 

 

 

Костівська

 

 

 

 

Мельниківська

 

 

 

 

Минківська

 

 

 

 

Олександрівська

 

 

 

 

Сидоренківська

 

 

 

 

Сніжківська

 

 

 

 

Черемушнянська

 

Ков'язька

6321255400

смт Ков'яги

Ков'язька

- " -

 

 

 

Баранівська

 

 

 

 

Високопільська

 

 

 

 

Новомерчицька

 

 

 

 

Огульцівська

 

 

 

 

Перекіпська

 

 

 

 

Старомерчицька

 

 

 

 

Шарівська

 

Великобурлуцька

6321455100

смт Великий Бурлук

Великобурлуцька

Великобурлуцький район

 

 

 

Гнилицька Перша

 

 

 

 

Григорівська

 

 

 

 

Катеринівська

 

 

 

 

Підсереднянська

 

 

 

 

Хатнянська

 

Вільхуватська

6321484001

с. Вільхуватка

Вільхуватська

- " -

 

 

 

Малобурлуцька

 

 

 

 

Міловська

 

 

 

 

Приколотнянська

 

 

 

 

Рубленська

 

 

 

 

Федорівська

 

 

 

 

Чорненська

 

Шипуватська

6321486001

с. Шипувате

Шипуватська

Великобурлуцький район

 

 

 

Андріївська

 

 

 

 

Гнилицька

 

 

 

 

Новоолександрівська

 

 

 

 

Червонохвильська

 

Вовчанська

6321610100

м. Вовчанськ

Вовчанська

Вовчанський район

 

 

 

Білоколодязька

 

 

 

 

Вільчанська

 

 

 

 

Вовчансько-Хутірська

 

 

 

 

Волохівська

 

 

 

 

Гатищенська

 

 

 

 

Жовтнева Друга (Миколаївська)

 

 

 

 

Землянська

 

 

 

 

Іванівська

 

 

 

 

Котівська

 

 

 

 

Нестернянська

 

 

 

 

Новоолександрівська

 

 

 

 

Охрімівська

 

 

 

 

Петропавлівка

 

 

 

 

Пільнянська

 

 

 

 

Революційна (Бугаївська)

 

 

 

 

Різниківська

 

 

 

 

Рубіжненська

 

 

 

 

Старицька

 

 

 

 

Червоноармійська Перша (Симинівська)

 

 

 

 

Юрченківська

 

Старосалтівська

6321655800

смт Старий Салтів

Старосалтівська

- " -

 

 

 

Гонтарівська

 

 

 

 

Молодівська

 

 

 

 

Хотімлянська

 

 

 

 

Червоноармійська (Кирилівська)

 

 

 

 

Шестаківська

 

Дворічанська

6321855100

смт Дворічна

Дворічанська

Дворічанський район

 

 

 

Богданівська

 

 

 

 

Вільшанська

 

 

 

 

Кам'янська

 

 

 

 

Колодязненська

 

 

 

 

Кутьківська

 

 

 

 

Лиманська Друга

 

 

 

 

Миколаївська

 

 

 

 

Новоєгорівська

 

 

 

 

Петро-Іванівська

 

 

 

 

Пісківська

 

 

 

 

Рідкодубівська

 

 

 

 

Тавільжанська

 

 

 

 

Токарівська

 

Дергачівська

6322010100

м. Дергачі

Дергачівська

Дергачівський район

 

 

 

Безруківська

 

 

 

 

Козачолопанська

 

 

 

 

Проходівська

 

 

 

 

Прудянська

 

 

 

 

Русько-Лозівська

 

 

 

 

Слатинська

 

 

 

 

Токарівська

 

Солоницівська

6322057600

смт Солоницівка

Солоницівська

- " -

 

 

 

Вільшанська

 

 

 

 

Пересічанська

 

 

 

 

Полівська

 

 

 

 

Протопопівська

 

Зачепилівська

6322255100

смт Зачепилівка

Зачепилівська

Зачепилівський район

 

 

 

Бердянська

 

 

 

 

Забаринська

 

 

 

 

Леб'язька

 

 

 

 

Малоорчицька

 

 

 

 

Миколаївська

 

 

 

 

Новомажарівська

 

 

 

 

Сомівська

 

 

 

 

Чернещинська

 

Зміївська

6321710100

м. Зміїв

Зміївська

Зміївський район

 

 

 

Бірківська

 

 

 

 

Борівська

 

 

 

 

Великогомільшанська

 

 

 

 

Задонецька

 

 

 

 

Зідьківська

 

 

 

 

Соколівська

 

 

 

 

Таранівська

 

 

 

 

Тимченківська

 

 

 

 

Чемужівська

 

Слобожанська

6321755600

смт Слобожанське

Слобожанська

Зміївський район

 

 

 

Геніївська

 

 

 

 

Лиманська

 

 

 

 

Нижньобишкинська

 

 

 

 

Скрипаївська

 

 

 

 

Шелудьківська

 

Золочівська

6322655100

смт Золочів

Золочівська

Золочівський район

 

 

 

Великорогозянська

 

 

 

 

Гур'єво-Козачанська

 

 

 

 

Довжицька

 

 

 

 

Калиновецька

 

 

 

 

Лютівська

 

 

 

 

Малорогозянська

 

 

 

 

Одноробівська

 

 

 

 

Одноробівська Перша

 

 

 

 

Олександрівська

 

 

 

 

Писарівська

 

 

 

 

Світличненська

 

 

 

 

Удянська

 

 

 

 

Феськівська

 

Оскільська

6322888001

с. Оскіл

Оскільська

Ізюмський район

 

 

 

Капитолівська

 

 

 

 

Комарівська

 

 

 

 

Студенокська

 

Кегичівська

6323155100

смт Кегичівка

Кегичівська

Кегичівський район

 

 

 

Андріївська

 

 

 

 

Бессарабівська

 

 

 

 

Власівська

 

 

 

 

Вовківська

 

 

 

 

Красненська

 

 

 

 

Лозівська

 

 

 

 

Мажарська

 

 

 

 

Медведівська

 

 

 

 

Новопарафіївська

 

 

 

 

Павлівська

 

 

 

 

Парасковіївська

 

 

 

 

Розсохуватська

 

 

 

 

Рояківська

 

 

 

 

Слобожанська

 

 

 

 

Шляхівська

 

Коломацька

6323255100

смт Коломак

Коломацька

Коломацький район

 

 

 

Покровська

 

 

 

 

Різуненківська

 

 

 

 

Шелестівська

 

 

 

 

Шляхівська

 

Красноградська

6323310100

м. Красноград

Красноградська

Красноградський район

 

 

 

Зорянська

 

 

 

 

Іванівська

 

 

 

 

Піщанська

 

Хрестищенська

6323381501

с. Хрестище

Хрестищенська

- " -

 

 

 

Миколо-Комишуватська

 

 

 

 

Кирилівська

 

Наталинська

6323383001

с. Наталине

Наталинська

- " -

 

 

 

Володимирівська

 

 

 

 

Кобзівська

 

 

 

 

Мартинівська

 

 

 

 

Петрівська

 

 

 

 

Попівська

 

 

 

 

Соснівська

 

Краснокутська

6323555100

смт Краснокутськ

Краснокутська

Краснокутський район

 

 

 

В'язівська

 

 

 

 

Каплунівська

 

 

 

 

Качалівська

 

 

 

 

Китченківська

 

 

 

 

Козіївська

 

 

 

 

Колонтаївська

 

 

 

 

Костянтинівська

 

 

 

 

Любівська

 

 

 

 

Мурафська

 

 

 

 

Олексіївська

 

 

 

 

Пархомівська

 

 

 

 

Рябоконівська

 

Краснопавлівська

6323955400

смт Краснопавлівка

Краснопавлівська

Лозівський район

 

 

 

Артільна

 

 

 

 

Бунаківська

 

 

 

 

Єлизаветівська

 

 

 

 

Надеждівська

 

 

 

 

Павлівська Друга

 

 

 

 

Перемогівська

 

 

 

 

Плисівська

 

 

 

 

Садівська

 

 

 

 

Тихопільська

 

 

 

 

Яковлівська

 

Нововодолазька

6324255100

смт Нова Водолага

Нововодолазька

Нововодолазький район

 

 

 

Ватутінська

 

 

 

 

Знам'янська

 

 

 

 

Одринська

 

 

 

 

Ордівська

 

 

 

 

Охоченська

 

 

 

 

Просянська

 

 

 

 

Рокитненська

 

 

 

 

Сосонівська

 

 

 

 

Староводолазька

 

Старовірівська

6324285501

с. Старовірівка

Старовірівська

- " -

 

 

 

Караванська

 

 

 

 

Мелихівська

 

 

 

 

Станичненська

 

Печенізька

6324655100

смт Печеніги

Печенізька

Печенізький район

 

 

 

Артемівська

 

 

 

 

Борщівська

 

 

 

 

Мартівська

 

 

 

 

Новобурлуцька

 

Сахновщинська

6324855100

смт Сахновщина

Сахновщинська

Сахновщинський район

 

 

 

Дар-Надеждинська

 

 

 

 

Новоолександрівська

 

Лигівська

6324884001

с. Лигівка

Лигівська

- " -

 

 

 

Аполлонівська

 

 

 

 

Володимирівська

 

 

 

 

Лебедівська

 

 

 

 

Олійниківська

 

 

 

 

Шевченківська

 

Огіївська

6324885501

с. Огіївка

Огіївська

- " -

 

 

 

Багаточернещинська

 

 

 

 

Великобучківська

 

 

 

 

Дубовогрядська

 

 

 

 

Катеринівська

 

 

 

 

Новочернещинська

 

 

 

 

Тавежнянська

 

Пісочинська

6325157900

смт Пісочин

Пісочинська

Харківський район

 

 

 

Коротичанська

 

 

 

 

Березівська

 

Мереф'янська

6325110700

м. Мерефа

Мереф'янська

- " -

 

 

 

Утківська

 

Васищівська

6325156400

смт Васищеве

Васищівська

- " -

 

 

 

Безлюдівська

 

 

 

 

Комунарська (Котлярівська)

 

 

 

 

Лизогубівська

 

 

 

 

Хорошівська

 

Роганська

6325158500

смт Рогань

Роганська

- " -

 

 

 

Пономаренківська

 

Вільхівська

6325184001

с. Вільхівка

Вільхівська

- " -

 

 

 

Кулиничівська

 

 

 

 

Малороганська

 

Липецька

6325182001

с. Липці

Липецька

- " -

 

 

 

Веселівська

 

 

 

 

Глибоківська

 

 

 

 

Жовтнева (Слобожанська)

 

 

 

 

Лук'янцівська

 

 

 

 

Русько-Тишківська

 

 

 

 

Тернівська

 

 

 

 

Циркунівська

 

Височанська

6325156700

смт Високий

Височанська

- " -

 

 

 

Бабаївська

 

 

 

 

Покотилівська

 

 

 

 

Яковлівська

 

Південноміська

6325111000

м. Південне

Південноміська

- " -

 

 

 

Будянська

 

Новопокровська

6325456200

смт Новопокровка

Новопокровська

Чугуївський район

 

 

 

Введенська

 

 

 

 

Великобабчанська

 

 

 

 

Есхарівська

 

 

 

 

Зарожненська

 

 

 

 

Кам'яноярузька

 

 

 

 

Старопокровська

 

Малинівська

6325455900

смт Малинівка

Малинівська

Чугуївський район

 

 

 

Мосьпанівська

 

 

 

 

Старогнилицька

 

Чкаловська

6325456700

смт Чкаловське

Чкаловська

- " -

 

 

 

Базаліївська

 

 

 

 

Граківська

 

 

 

 

Іванівська

 

 

 

 

Коробочкинська

 

 

 

 

Леб'язька

 

 

 

 

Юрченківська

 

Шевченківська

6325755100

смт Шевченкове

Шевченківська

Шевченківський район

 

 

 

Аркадівська

 

 

 

 

Безмятежненська

 

 

 

 

Березівська

 

 

 

 

Борівська

 

 

 

 

Василенківська

 

 

 

 

Великохутірська

 

 

 

 

Волосько-Балаклійська

 

 

 

 

Гетьманівська

 

 

 

 

Нижньобурлуцька

 

 

 

 

Новомиколаївська

 

 

 

 

Петрівська (Осинівська)

 

 

 

 

Петропільська

 

 

 

 

Семенівська

 

 

 

 

Сподобівська

 

 

 

 

Старовірівська

 

Ізюмська

6310400000

м. Ізюм

Ізюмська

м. Ізюм

 

 

 

Бражківська

 

 

 

 

Бригадирівська

 

 

 

 

Бугаївська

 

 

 

 

Вірнопільська

 

 

 

 

Довгеньківська

 

 

 

 

Заводська

 

 

 

 

Іванчуківська

 

 

 

 

Кам'янська

 

 

 

 

Куньєвська

 

 

 

 

Левківська

 

 

 

 

Малокомишуваська

 

 

 

 

Олександрівська

 

 

 

 

Чистоводівська

 

Куп'янська

6310700000

м. Куп'янськ

Куп'янська

м. Куп'янськ

 

 

 

Вишнівська

 

 

 

 

Глушківська

 

 

 

 

Грушівська

 

 

 

 

Гусинська

 

 

 

 

Кислівська

 

 

 

 

Кіндрашівська

 

 

 

 

Кругляківська

 

 

 

 

Курилівська

 

 

 

 

Лісностінківська

 

 

 

 

Моначинівська

 

 

 

 

Нечволодівська

 

 

 

 

Петрівська (Осинівська)

 

 

 

 

Петропавлівська

 

 

 

 

Піщанська

 

 

 

 

Пристінська

 

 

 

 

Просянська

 

 

 

 

Сеньківська

 

 

 

 

Смородьківська

 

 

 

 

Ягідненська

 

Лозівська

6311000000

м. Лозова

Лозівська

м. Лозова

 

 

 

Домаська

 

 

 

 

Катеринівська

 

 

 

 

Кінненська

 

 

 

 

Комсомольська (Миролюбівська)

 

 

 

 

Миколаївська

 

 

 

 

Новоіванівська

 

 

 

 

Орільська

 

 

 

 

Панютинська

 

 

 

 

Смирнівська

 

 

 

 

Царедарівська

 

 

 

 

Чернігівська

 

 

 

 

Шатівська

 

Люботинська

6311200000

м. Люботин

Люботинська

м. Люботин

 

 

 

Манченківська

 

Первомайська

6311500000

м. Первомайський

Первомайська

м. Первомайський

 

 

 

Берецька

 

 

 

 

Верхньобишкинська

 

 

 

 

Верхньоорільська

 

 

 

 

Грушинська

 

 

 

 

Дмитрівська

 

 

 

 

Єфремівська

 

 

 

 

Закутнівська

 

 

 

 

Картамиська

 

 

 

 

Киселівська

 

 

 

 

Красненська

 

 

 

 

Миронівська

 

 

 

 

Михайлівська

 

 

 

 

Одрадівська

 

 

 

 

Олексіївська

 

 

 

 

Правдинська (Слобідська)

 

 

 

 

Ржавчицька

 

 

 

 

Роздольська

 

 

 

 

Суданська

 

Чугуївська

6312000000

м. Чугуїв

Чугуївська

м. Чугуїв

 

 

 

Кочетоцька

 

Малоданилівська

6322055900

смт Мала Данилівка

Малоданилівська

Дергачівський район

 

 

 

Черкасько-Лозівська

 

(перспективний план у редакції розпоряджень
 Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 р. N 992-р,
від 10.03.2017 р. N 159-р
,
із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 р. N 69-р)

____________

Опрос