Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отпуске материальных ценностей из государственного резерва

КМ Украины
Перечень, Распоряжение КМ от 05.08.2015 № 979-р
действует с 05.08.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 5 серпня 2015 р. N 979-р

Київ

Про відпуск матеріальних цінностей з державного резерву

1. З метою ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території Донецької та Луганської областей Державному агентству резерву відпустити з державного резерву Державній службі з надзвичайних ситуацій для Донецької та Луганської облдержадміністрацій для забезпечення життєдіяльності населення матеріальні цінності державного резерву за переліками згідно з додатками 1 і 2.

2. Виділити:

Міністерству економічного розвитку і торгівлі - 5948,4 тис. гривень для поповнення запасів матеріальних цінностей державного резерву;

Державній службі з надзвичайних ситуацій - 68,64 тис. гривень для забезпечення доставки матеріальних цінностей державного резерву, відпущених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

3. Державній службі з надзвичайних ситуацій отримати матеріальні цінності державного резерву, відпущені згідно з пунктом 1 цього розпорядження, забезпечити їх доставку і передачу Донецькій та Луганській облдержадміністраціям, надати Міністерству економічного розвитку і торгівлі звіт про передачу матеріальних цінностей державного резерву, відпущених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

4. Донецькій та Луганській облдержадміністраціям забезпечити розподіл матеріальних цінностей державного резерву, відпущених згідно з пунктом 1 цього розпорядження, та подати до 30 жовтня 2015 р. до Міністерства економічного розвитку і торгівлі звіт про розподіл отриманих згідно з цим розпорядженням матеріальних цінностей державного резерву.

5. Міністерству економічного розвитку і торгівлі та Державній службі з надзвичайних ситуацій:

погодити у триденний строк з Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних із здійсненням заходів, зазначених у пункті 2 цього розпорядження;

подати до 30 листопада 2015 р. Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

6. Державному агентству резерву забезпечити поповнення запасів матеріальних цінностей державного резерву, відпущених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 18

 

ПЕРЕЛІК
матеріальних цінностей державного резерву, що відпускаються Державній службі з надзвичайних ситуацій для Донецької облдержадміністрації

Найменування матеріальних цінностей

Одиниця виміру

Підлягає відпуску

Ціна одиниці з урахуванням податку на додану вартість,
гривень

Вартість з урахуванням податку на додану вартість,
тис. гривень

Консерви рибні

фізичних банок

30000

18,3

549

Масло вершкове

тонн

40

60630

2425,2

Усього

 

 

 

2974,2

 

ПЕРЕЛІК
матеріальних цінностей державного резерву, що відпускаються Державній службі з надзвичайних ситуацій для Луганської облдержадміністрації

Найменування матеріальних цінностей

Одиниця виміру

Підлягає відпуску

Ціна одиниці з урахуванням податку на додану вартість,
гривень

Вартість з урахуванням податку на додану вартість,
тис. гривень

Консерви рибні

фізичних банок

30000

18,3

549

Масло вершкове

тонн

40

60630

2425,2

Усього

 

 

 

2974,2

____________

Опрос