Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О начале процедуры реструктуризации государственного и гарантированного государством долга и его частичного списания

КМ Украины
Перечень, Распоряжение КМ от 22.09.2015 № 978-р
действует с 22.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 22 вересня 2015 р. N 978-р

Київ

Про початок процедури реструктуризації державного та гарантованого державою боргу і його часткового списання

1. З метою реструктуризації державного та гарантованого державою боргу і його часткового списання підтримати пропозицію Міністерства фінансів щодо здійснення до 1 грудня 2015 р. відповідно до пункту 14 розділу "Прикінцеві положення" Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" Міністерством фінансів правочинів з державним боргом за державними зовнішніми запозиченнями та гарантованим державою боргом за зовнішніми кредитами (позиками), обслуговування та погашення яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, шляхом обміну (зміни умов діючих позик), випуску та продажу боргових зобов'язань держави відповідно до основних умов пропозиції обміну (зміни умов) щодо розміщення нових облігацій зовнішніх державних позик України та основних умов пропозиції обміну (зміни умов) щодо розміщення державних деривативів, схвалених пунктом 2 цього розпорядження, з урахуванням додатку 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2015 р. N 859.

2. Схвалити основні умови пропозиції обміну (зміни умов) щодо розміщення нових облігацій зовнішніх державних позик України та основні умови пропозиції обміну (зміни умов) щодо розміщення державних деривативів, що додаються до оригіналу.

3. Запровадити з урахуванням положень пункту 1 цього розпорядження з 23 вересня 2015 р. тимчасове зупинення здійснення платежів з погашення та обслуговування державного боргу і гарантованого державою боргу за борговими зобов'язаннями за переліком згідно з додатком на строк, установлений статтею 1 Закону України "Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом".

4. Міністерству фінансів:

надати кредиторам пропозиції обміну (зміни умов), основні умови яких схвалені пунктом 2 цього розпорядження;

за результатами прийняття кредиторами пропозицій обміну (зміни умов) подати Кабінетові Міністрів України проекти актів щодо умов обміну (зміни умов діючих позик), випуску та продажу боргових зобов'язань держави та державних деривативів.

5. Міністерству фінансів та Міністерству інфраструктури тимчасово зупинити здійснення платежів за борговими зобов'язаннями за переліком згідно з додатком на строк, установлений статтею 1 Закону України "Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом".

6. Державній казначейській службі тимчасово зупинити операції з бюджетними коштами, передбаченими у державному бюджеті для здійснення витрат з погашення та обслуговування боргових зобов'язань за переліком згідно з додатком на строк, установлений статтею 1 Закону України "Про особливості здійснення правочинів з державним, гарантованим державою боргом та місцевим боргом".

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 34

 

ПЕРЕЛІК
зовнішніх боргових зобов'язань, щодо яких запроваджується тимчасове зупинення здійснення платежів

Боргове зобов'язання, рік виникнення

Рік погашення

Облігації зовнішньої державної позики:

2005

2015

2006

2016

2007

2017

2010

2020

2010

2015

2012

2022

2013

2023

Єврооблігації державного підприємства "Фінансування інфраструктурних проектів", випущені під державні гарантії у 2010 та 2011 роках

2017 та 2018

____________

Опрос