Идет загрузка документа (450 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении перспективного плана формирования территорий общин Хмельницкой области

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 08.09.2015 № 924-р
редакция действует с 14.03.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2015 р. N 924-р

Київ

Про затвердження перспективного плану формування територій громад Хмельницької області

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженнями Кабінету Міністрів України
 від 4 грудня 2015 року N 1281-р
,
від 23 грудня 2015 року N 1345-р
,
від 10 березня 2017 року N 159-р
,
від 14 березня 2018 року N 156-р

1. Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" затвердити перспективний план формування територій громад Хмельницької області, що додається.

2. Хмельницькій обласній державній адміністрації продовжити роботу з підготовки пропозицій про внесення змін до плану, затвердженого пунктом 1 цього розпорядження, та внесення таких пропозицій в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 71

 

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Хмельницької області

1. Графічна частина (карта Хмельницької області)

2. Перелік спроможних територіальних громад Хмельницької області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Білогірська

6820355100

смт Білогір'я

Білогірська

Білогірський район

 

 

 

Гулівецька

 

 

 

 

Денисівська

 

 

 

 

Квітневська

 

 

 

 

Мокроволянська

 

 

 

 

Семенівська

 

 

 

 

Залузька

 

 

 

 

Вікнинська

 

 

 

 

Коритненська

 

 

 

 

Великоборовицька

 

 

 

 

Малоборовицька

 

 

 

 

Йосиповецька

 

 

 

 

Перерослівська

 

 

 

 

Юрівська

 

 

 

 

Кур'янківська

 

 

 

 

Хорошівська

 

 

 

 

Ставищанська

 

 

 

 

Сивківська

 

Ямпільська

6820355600

смт Ямпіль

Ямпільська

- " -

 

 

 

Вільшаницька

 

 

 

 

Воробіївська

 

 

 

 

В'язовецька

 

 

 

 

Довгалівська

 

 

 

 

Миклашівська

 

 

 

 

Сушовецька

 

Віньковецька

6820655100

смт Віньківці

Віньковецька

Віньковецький район

 

 

 

Великоолександрівська

 

 

 

 

Говорівська

 

 

 

 

Дашковецька

 

 

 

 

Женишковецька

 

 

 

 

Зорянська

 

 

 

 

Карачієвецька

 

 

 

 

Майдано-Олександрівська

 

 

 

 

Нетечинецька

 

 

 

 

Осламівська

 

 

 

 

Охрімовецька

 

 

 

 

Петрашівська

 

 

 

 

Пилипо-Олександрівська

 

 

 

 

Яснозірська

 

Зіньківська

6820683501

с. Зіньків

Зіньківська

Віньковецький район

 

 

 

Адамівська

 

 

 

 

Грим'яцька

 

 

 

 

Покутинецька

 

Волочиська

6820910100

м. Волочиськ

Волочиська

Волочиський район

 

 

 

Авратинська

 

 

 

 

Вочковецька

 

 

 

 

Гарнишівська

 

 

 

 

Зайчиківська

 

 

 

 

Клининська

 

 

 

 

Копачівська

 

 

 

 

Користовецька

 

 

 

 

Курилівська

 

 

 

 

Маначинська

 

 

 

 

Ожиговецька

 

 

 

 

Полянська

 

 

 

 

Рябіївська

 

 

 

 

Тарнорудська

 

 

 

 

Федірківська

 

 

 

 

Щаснівська

 

 

 

 

Яхновецька

 

 

 

 

Чухелівська

 

Війтовецька

6820955300

смт Війтівці

Війтовецька

- " -

 

 

 

Бокиївська

 

 

 

 

Бронівська

 

 

 

 

Завалійська

 

 

 

 

Зеленівська

 

 

 

 

Криштопівська

 

 

 

 

Кривачинецька

 

 

 

 

Павликовецька

 

 

 

 

Петриковецька

 

 

 

 

Писарівська

 

 

 

 

Порохнянська

 

 

 

 

Сарнівська

 

Наркевицька

6820955700

смт Наркевичі

Наркевицька

- " -

 

 

 

Бубнівська

 

 

 

 

Пахутинецька

 

 

 

 

Трительницька

 

 

 

 

Чернявська

 

 

 

 

Дзеленецька

 

 

 

 

Шмирківська

 

Сатанівська

6821255500

смт Сатанів

Сатанівська

Городоцький район

 

 

 

Іванковецька

 

 

 

 

Кам'янська

 

 

 

 

Клинівська

 

 

 

 

Юринецька

 

Деражнянська

6821510100

м. Деражня

Деражнянська

Деражнянський район

 

 

 

Божиковецька

 

 

 

 

Волоськівська

 

 

 

 

Галузинецька

 

 

 

 

Гатнянська

 

 

 

 

Загінецька

 

 

 

 

Згароцька

 

 

 

 

Зяньковецька

 

 

 

 

Кальнянська

 

 

 

 

Копачівська

 

 

 

 

Коржовецька

 

 

 

 

Лозівська

 

 

 

 

Мазниківська

 

 

 

 

Маниковецька

 

 

 

 

Нижнянська

 

 

 

 

Новосілецька

 

 

 

 

Пилипівська

 

 

 

 

Шиїнецька

 

 

 

 

Шпичинецька

 

 

 

 

Яблунівська

 

 

 

 

Явтухівська

 

 

 

 

Яськовецька

 

Вовковинецька

6821555400

смт Вовковинці

Вовковинецька

- " -

 

 

 

Гришковецька

 

 

 

 

Городищенська

 

 

 

 

Коричинецька

 

 

 

 

Клопотівецька

 

 

 

 

Майдан-Чернелівецька

 

 

 

 

Радовецька

 

Дунаєвецька

6821855300

смт Дунаївці

Дунаєвецька

Дунаєвецький район

 

 

 

Тернівська

 

 

 

 

Тиннянська

 

 

 

 

Малокарабчіївська

 

 

 

 

Томашівська

 

 

 

 

Удріївська

 

 

 

 

Лошковецька

 

 

 

 

Ставищенська

 

 

 

 

Підлісномукарівська

 

 

 

 

Малієвецька

 

 

 

 

Морозівська

 

 

 

 

Міцовецька

 

Дунаєвецька

6821810100

м. Дунаївці

Дунаєвецька

Дунаєвецький район

 

 

 

Гірчичнянська

 

 

 

 

Дем'янковецька

 

 

 

 

Вихрівська

 

 

 

 

Ганнівська

 

 

 

 

Нестеровецька

 

 

 

 

Зеленченська

 

 

 

 

Залісцівська

 

 

 

 

Чаньківська

 

 

 

 

Воробіївська

 

 

 

 

Січинецька

 

 

 

 

Голозубинецька

 

 

 

 

Великожванчицька

 

 

 

 

Рачинецька

 

 

 

 

Лисецька

 

 

 

 

Сокілецька

 

 

 

 

Миньковецька

 

 

 

 

Великокужелівська

 

 

 

 

Малокужелівська

 

 

 

 

Сиворогівська

 

 

 

 

Іванковецька

 

 

 

 

Держанівська

 

 

 

 

Великопобіянська

 

 

 

 

Малопобіянська

 

 

 

 

Гуто-Яцьковецька

 

 

 

 

Рахнівська

 

Маківська

6821884701

с. Маків

Маківська

- " -

 

 

 

Михайлівська

 

 

 

 

Чечельницька

 

Ізяславська

6822110100

м. Ізяслав

Ізяславська

Ізяславський район

 

 

 

Білівська

 

 

 

 

Білогородська

 

 

 

 

Великопузирківська

 

 

 

 

Двірецька

 

 

 

 

Завадинецька

 

 

 

 

Клубівська

 

 

 

 

Ліщанська

 

 

 

 

Лютарська

 

 

 

 

Михнівська

 

 

 

 

Мислятинська

 

 

 

 

Новосільська

 

 

 

 

Поліська

 

 

 

 

Радошівська

 

 

 

 

Ріпківська

 

 

 

 

Сахновецька

 

 

 

 

Сошненська

 

 

 

 

Теліжинецька

 

 

 

 

Тернавська

 

 

 

 

Топорівська

 

 

 

 

Тишевицька

 

 

 

 

Христівська

 

 

 

 

Щуровецька

 

Плужненська

6822185101

с. Плужне

Плужненська

Ізяславський район

 

 

 

Борисівська

 

 

 

 

Дертківська

 

 

 

 

Кунівська

 

 

 

 

М'якотівська

 

 

 

 

Шекеринецька

 

Китайгородська

6822483901

с. Китайгород

Китайгородська

Кам'янець-Подільський район

 

 

 

Калачковецька

 

 

 

 

Дерев'янська

 

 

 

 

Колодіївська

 

Колибаївська

6822484201

с. Колибаївка

Колибаївська

- " -

 

 

 

Ходоровецька

 

Гуменецька

6822481801

с. Гуменці

Гуменецька

- " -

 

 

 

Абрикосівська

 

 

 

 

Великозаліснянська

 

 

 

 

Голосківська

 

 

 

 

Думанівська

 

 

 

 

Заліська Друга

 

 

 

 

Нігинська

 

 

 

 

Супрунковецька

 

 

 

 

Циківська

 

Красилівська

6822710100

м. Красилів

Красилівська

Красилівський район

 

 

 

Великозозулинецька

 

 

 

 

Веселівська

 

 

 

 

Волицька

 

 

 

 

Воскодавинська

 

 

 

 

Глібківська

 

 

 

 

Дружненська

 

 

 

 

Западинська

 

 

 

 

Заслучненська

 

 

 

 

Заставківська

 

 

 

 

Котюржинецька

 

 

 

 

Кузьминська

 

 

 

 

Кульчинківська

 

 

 

 

Кульчинівська

 

 

 

 

Лагодинецька

 

 

 

 

Малоклітнянська

 

 

 

 

Митинецька

 

 

 

 

Михайлівецька

 

 

 

 

Манівецька

 

 

 

 

Печеська

 

 

 

 

Росолівецька

 

 

 

 

Чепелівська

 

 

 

 

Чернелівська

 

 

 

 

Щиборівська

 

 

 

 

Яворовецька

 

Антонінська

6822755200

смт Антоніни

Антонінська

Красилівський район

 

 

 

Васьківчицька

 

 

 

 

Великомедведівська

 

 

 

 

Великоорлинська

 

 

 

 

Великосалиська

 

 

 

 

Гриценківська

 

 

 

 

Корчівська

 

 

 

 

Кременчуківська

 

 

 

 

Криворудська

 

 

 

 

Ледянська

 

 

 

 

Севрюківська

 

 

 

 

Терешківська

 

Летичівська

6823055100

смт Летичів

Летичівська

Летичівський район

 

 

 

Голенищівська

 

 

 

 

Горбасівська

 

 

 

 

Грушковецька

 

 

 

 

Козачківська

 

 

 

 

Кудинська

 

 

 

 

Майдан-Вербецька

 

 

 

 

Сусловецька

 

 

 

 

Руднянська

 

 

 

 

Сахнівська

 

 

 

 

Снітівська

 

 

 

 

Чаплянська

 

 

 

 

Ялинівська

 

 

 

 

Гречинецька

 

Меджибізька

6823055400

смт Меджибіж

Меджибізька

- " -

 

 

 

Волосовецька

 

 

 

 

Голосківська

 

 

 

 

Митковецька

 

 

 

 

Требуховецька

 

 

 

 

Шрубківська

 

 

 

 

Ярославська

 

Новоушицька

6823355100

смт Нова Ушиця

Новоушицька

Новоушицький район

 

 

 

Березівська

 

 

 

 

Браїлівська

 

 

 

 

Бучайська

 

 

 

 

Вільховецька

 

 

 

 

Глібівська

 

 

 

 

Заміхівська

 

 

 

 

Івашковецька

 

 

 

 

Капустянська

 

 

 

 

Косиковецька

 

 

 

 

Куражинська

 

 

 

 

Кучанська

 

 

 

 

Малостружківська

 

 

 

 

Отроківська

 

 

 

 

Песецька

 

 

 

 

Пилипковецька

 

 

 

 

Пилипохребтіївська

 

 

 

 

Ставчанська

 

 

 

 

Струзька

 

Полонська

6823610100

м. Полонне

Полонська

Полонський район

 

 

 

Бражинецька

 

 

 

 

Великоберезнянська

 

 

 

 

Великокаленицька

 

 

 

 

Котелянська

 

 

 

 

Котюржинецька

 

 

 

 

Новолабунська

 

 

 

 

Новоселицька

 

 

 

 

Онацьковецька

 

 

 

 

Прислуцька

 

 

 

 

Роговичівська

 

Понінківська

6823655400

смт Понінка

Понінківська

- " -

 

 

 

Буртинська

 

Ганнопільська

6823980301

с. Ганнопіль

Ганнопільська

Славутський район

 

 

 

Великоскнитська

 

 

 

 

Довжківська

 

 

 

 

Клепачівська

 

 

 

 

Киликиївська

 

 

 

 

Малоскнитська

 

 

 

 

Хоняківська

 

Берездівська

6823980601

с. Берездів

Берездівська

- " -

 

 

 

Піддубецька

 

 

 

 

Печиводська

 

 

 

 

Мухарівська

 

 

 

 

Мирутинська

 

 

 

 

Дяківська

 

 

 

 

Ставичанська

 

 

 

 

Сьомаківська

 

 

 

 

Горицька

 

 

 

 

Манятинська

 

 

 

 

Малоправутинська

 

 

 

 

Великоправутинська

 

 

 

 

Хвощівська

 

Славутська

6810600000

м. Славута

Славутська

м. Славута

 

 

 

Крупецька

 

 

 

 

Улашанівська

 

 

 

 

Цвітоська

 

 

 

 

Бачманівська

 

 

 

 

Миньковецька

 

 

 

 

Іванівська

 

 

 

 

Волицька

 

 

 

 

Жуківська

 

 

 

 

Марачівська

 

 

 

 

Варварівська

 

 

 

 

Ногачівська

 

 

 

 

Хоровецька

 

Нетішинська

6810500000

м. Нетішин

Нетішинська

м. Нетішин

 

 

 

Старокривинська

 

 

 

 

Лисиченська

 

 

 

 

Головлівська

 

 

 

 

Полянська

 

 

 

 

Білотинська

 

Староостропільська

6824288601

с. Старий Остропіль

Староостропільська

Старокостянтинівський район

 

 

 

Чорнянська

 

 

 

 

Вишнопільська

 

 

 

 

Іршиківська

 

 

 

 

Коржівська

 

 

 

 

Сербинівська

 

Старокостянтинівська

6810800000

м. Старокостянтинів

Старокостянтинівська

м. Старокостянтинів

 

 

 

Баглаївська

 

 

 

 

Березненська

 

 

 

 

Білецька

 

 

 

 

Великомацевицька

 

 

 

 

Великочернятинська

 

 

 

 

Вербородинська

 

 

 

 

Веснянська

 

 

 

 

Волице-Керекешинська

 

 

 

 

Воробіївська

 

 

 

 

Григорівська

 

 

 

 

Губчанська

 

 

 

 

Ілляшівська

 

 

 

 

Капустинська

 

 

 

 

Кустовецька

 

 

 

 

Ладигівська

 

 

 

 

Миролюбненська

 

 

 

 

Немиринецька

 

 

 

 

Огіївська

 

 

 

 

Пашковецька

 

 

 

 

Пеньківська

 

 

 

 

Радковецька

 

 

 

 

Решнівецька

 

 

 

 

Самчиківська

 

 

 

 

Самчинецька

 

 

 

 

Сахновецька

 

 

 

 

Сковородківська

 

 

 

 

Стецьківська

 

Старосинявська

6824455100

смт Стара Синява

Старосинявська

Старосинявський район

 

 

 

Адампільська

 

 

 

 

Бабинська

 

 

 

 

Заставецька

 

 

 

 

Залісянська

 

 

 

 

Івківська

 

 

 

 

Лисанівська

 

 

 

 

Мшанецька

 

 

 

 

Новосинявська

 

 

 

 

Ожарівська

 

 

 

 

Паплинецька

 

 

 

 

Пасічнянська

 

 

 

 

Пилявська

 

 

 

 

Пилявківська

 

 

 

 

Сьомаківська

 

 

 

 

Харковецька

 

 

 

 

Цимбалівська

 

Теофіпольська

6824755100

смт Теофіполь

Теофіпольська

Теофіпольський район

 

 

 

Бережинецька

 

 

 

 

Воронівецька

 

 

 

 

Волицька

 

 

 

 

Волиця-Польова

 

 

 

 

Гаврилівська

 

 

 

 

Ільковецька

 

 

 

 

Карабіївська

 

 

 

 

Кунчанська

 

 

 

 

Лідихівська

 

 

 

 

Михнівська

 

 

 

 

Новоставецька

 

 

 

 

Олійницька

 

 

 

 

Святецька

 

 

 

 

Поляхівська

 

 

 

 

Турівська

 

 

 

 

Шибенська

 

 

 

 

Човгузівська

 

Базалійська

6824755300

смт Базалія

Базалійська

Теофіпольський район

 

 

 

Борщівська

 

 

 

 

Великолазучинська

 

 

 

 

Гальчинецька

 

 

 

 

Михиринецька

 

 

 

 

Новогреблівська

 

 

 

 

Ординецька

 

Лісовогринівецька

6825083601

с. Лісові Гринівці

Лісовогринівецька

Хмельницький район

 

 

 

Аркадіївецька

 

 

 

 

Гнатовецька

 

 

 

 

Пашковецька

 

 

 

 

Печеськівська

 

 

 

 

Стуфчинецька

 

 

 

 

Терешовецька

 

 

 

 

Шпичинецька

 

Гвардійська

6825081501

с. Гвардійське

Гвардійська

- " -

 

 

 

Гелетинецька

 

 

 

 

Жучковецька

 

 

 

 

Райковецька

 

 

 

 

Чабанівська

 

Розсошанська

6825087201

с. Розсоша

Розсошанська

- " -

 

 

 

Андрійковецька

 

 

 

 

Ружичанська

 

Чорноострівська

6825055500

смт Чорний Острів

Чорноострівська

- " -

 

 

 

Антонівська

 

 

 

 

Везденецька

 

 

 

 

Грузевицька

 

 

 

 

Захаровецька

 

 

 

 

Миколаївська

 

 

 

 

Осташковецька

 

 

 

 

Педосівська

 

 

 

 

Рідкодубська

 

 

 

 

Ставчинецька

 

Чемеровецька

6825255100

смт Чемерівці

Чемеровецька

Чемеровецький район

 

 

 

Андріївська

 

 

 

 

Бережанська

 

 

 

 

Більська

 

 

 

 

Жердянська

 

 

 

 

Залучанська

 

 

 

 

Кормильчанська

 

 

 

 

Кочубіївська

 

 

 

 

Красноставська

 

 

 

 

Кугаєвецька

 

 

 

 

Почапинецька

 

 

 

 

Свіршковецька

 

 

 

 

Слобідсько-Смотрицька

 

 

 

 

Сокиринецька

 

 

 

 

Степанівська

 

 

 

 

Хропотівська

 

 

 

 

Чорнянська

 

 

 

 

Шидловецька

 

 

 

 

Ямпільчицька

 

Гуківська

6825282001

с. Гуків

Гуківська

Чемеровецький район

 

 

 

Жабинецька

 

 

 

 

П'ятничанська

 

 

 

 

Пукляківська

 

Закупненська

6825255400

смт Закупне

Закупненська

- " -

 

 

 

Вівсянська

 

 

 

 

Вільховецька

 

 

 

 

Голенищівська

 

 

 

 

Івахновецька

 

 

 

 

Кутковецька

 

Михайлюцька

6825584601

с. Михайлючка

Михайлюцька

Шепетівський район

 

 

 

Городнявська

 

 

 

 

Корчицька

 

 

 

 

Рилівська

 

Судилківська

6825588501

с. Судилків

Судилківська

- " -

 

 

 

Вовківецька

 

 

 

 

Городищенська

 

 

 

 

Новичівська

 

 

 

 

Серединецька

 

 

 

 

Хролинська

 

Грицівська

6825555300

смт Гриців

Грицівська

- " -

 

 

 

Великошкарівська

 

 

 

 

Лотівська

 

 

 

 

Малошкарівська

 

 

 

 

Микулинська

 

 

 

 

Рожичнянська

 

 

 

 

Сасанівська

 

Ленковецька

6825583801

с. Ленківці

Ленковецька

- " -

 

 

 

Великорішнівська

 

 

 

 

Вербовецька

 

 

 

 

Коськівська

 

 

 

 

Мокіївська

 

 

 

 

Старобейзимська

 

 

 

 

Чотирбоківська

 

Шепетівська

6810700000

м. Шепетівка

Шепетівська

м. Шепетівка

 

 

 

Плесенська

 

 

 

 

Пліщинська

 

Городоцька

6821210100

м. Городок

Городоцька

Городоцький район

 

 

 

Бедриковецька

 

 

 

 

Варовецька

 

 

 

 

Великокарабчіївська

 

 

 

 

Великояромирська

 

 

 

 

Жищинецька

 

 

 

 

Кремінянська

 

 

 

 

Кузьминська

 

 

 

 

Купинська

 

 

 

 

Лісоводська

 

 

 

 

Лісогірська

 

 

 

 

Новопорічанська

 

 

 

 

Новосвітська

 

 

 

 

Остапковецька

 

 

 

 

Підлісноолексинецька

 

 

 

 

Пільноолексинецька

 

 

 

 

Радковицька

 

 

 

 

Скіпченська

 

 

 

 

Старопісочнянська

 

 

 

 

Хмелівська

 

 

 

 

Чорниводська

 

Смотрицька

6821855700

смт Смотрич

Смотрицька

Дунаєвецький район

 

 

 

Балинська

 

 

 

 

Лисогірська

 

 

 

 

Рудська

 

 

 

 

Старогутянська

 

Жванецька

6822482701

с. Жванець

Жванецька

Кам'янець-Подільський район

 

 

 

Гринчуцька

 

 

 

 

Ластовецька

 

 

 

 

Рудська

 

 

 

 

Сокільська

 

Слобідсько-Кульчієвецька

6822487401

с. Слобідка-Кульчієвецька

Слобідсько-Кульчієвецька

- " -

 

 

 

Врубловецька

 

 

 

 

Кульчієвецька

 

 

 

 

Княжпільська

 

 

 

 

Устянська

 

Староушицька

6822455800

смт Стара Ушиця

Староушицька

Кам'янець-Подільський район

 

 

 

Грушківська

 

 

 

 

Крушанівська

 

 

 

 

Нефедівська

 

 

 

 

Подільська

 

 

 

 

Чабанівська

 

Олешинська

6825085101

с. Олешин

Олешинська

Хмельницький район

 

 

 

Черепівківська

 

Солобковецька

6825887201

с. Солобківці

Солобковецька

Ярмолинецький район

 

 

 

Глушковецька

 

 

 

 

Проскурівська

 

 

 

 

Стріховецька

 

 

 

 

Тарасівська

 

(Перспективний план у редакції розпоряджень
 Кабінету Міністрів України від 04.12.2015 р. N 1281-р,
від 23.12.2015 р. N 1345-р
,
від 10.03.2017 р. N 159-р
,
із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 р. N 156-р)

____________

Опрос