Идет загрузка документа (27 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении стипендии Кабинета Министров Украины выдающимся спортсменам, тренерам и деятелям физической культуры и спорта

КМ Украины
Распоряжение КМ от 08.09.2015 № 917-р
редакция действует с 25.11.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2015 р. N 917-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 25 листопада 2015 року N 1302-р

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту строком на один рік згідно з додатком.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 

СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

АБРАМЕНКО
Олександр Володимирович

- майстер спорту України міжнародного класу, учасник XXII зимових Олімпійських ігор з фрістайлу

АЛЕКСЄЄНКО
Наталя Леонідівна

- державний тренер штатної команди національної збірної команди України серед інвалідів

АЛЄКСЄЄНКО
Людмила Павлівна

- майстер спорту СРСР з академічного веслування, член Асоціації ветеранів України

АМПЛЄЄВА
Ірина Борисівна

- ветеран праці

АТАМАНЮК
Валерій Миколайович

- президент Івано-Франківського осередку Спортивної федерації глухих України

БАКЛАНОВА
Тетяна Германівна

- заслужений майстер спорту України, спортсмен-інструктор штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, чемпіонка світу з шахів 2014 року, інвалід з вадами слуху

БАХТУРІН
Геннадій Тимофійович

- майстер спорту СРСР з лижних гонок, заслужений тренер України з біатлону

БЕССОНОВА
Раїса Василівна

- заслужений тренер України, тренер бронзового призера XXVIII Олімпійських ігор з веслування академічного Білоущенка С.

БЛАГІНЯ
Юлія Олегівна

- майстер спорту міжнародного класу з боротьби вільної, срібна призерка чемпіонату Європи 2013 року з боротьби вільної

БОРИСЮК
Анатолій Григорович

- майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з боротьби греко-римської

БУЛАХ
Іван Оврамович

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України

ВАРЗАР
Юлія Вікторівна

- начальник штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової

ВЕХОВА
Олена Олександрівна

- майстер спорту СРСР, майстер спорту міжнародного класу України, заслужений майстер спорту України з баскетболу

ВІНИЧЕНКО
Марія Василівна

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ВОЛОШИН
Віталій Михайлович

- майстер спорту міжнародного класу, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської

ВРУБЛЕВСЬКА
Віталія Володимирівна

- заслужений майстер спорту України, тренер бронзової призерки XXII Дефлімпійських ігор з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху Погорелової М., срібного призера чемпіонату світу 2012 року Пензія А.

ГАНУСЕНКО
Ельміра Євгенівна

- головний бухгалтер Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ГАНУСЕНКО
Олексій Олександрович

- майстер спорту України, тренер-викладач з плавання Луганської спеціалізованої дитячої школи для інвалідів

ГАШИБАЯЗОВ
Вячеслав Мелітонович

- майстер спорту України з кульової стрільби, начальник Одеського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ГЕВОРГІЗОВ
Володимир Ганієвич

- майстер спорту України, заслужений тренер України з тенісу настільного, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного

ГЛУХАРЄВ
Ігор Владиславович

- тренер-масажист штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської

ГОЛУБИЦЬКИЙ
Віталій Андрійович

- майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з фехтування

ГОРБЕНКО
Мстислав Мстиславович

- заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з альпінізму, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

ГОРЯЩЕНКО
Юрій Володимирович

- начальник комунального закладу Черкаської обласної ради "Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ГОТВЯНСЬКИЙ
Володимир Дмитрович

- майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з велосипедного спорту

ГРИБАЛЬСЬКИЙ
Ярослав Володимирович

- головний координатор Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату

ДЕГТЯРЬОВА
Марія Гаврилівна

- заслужений тренер України, тренер бронзової призерки чемпіонату світу 2013 року з плавання синхронного Садурської К.

ДЕЄВ
Іван Володимирович

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України

ДЗИГІВСЬКИЙ
Сергій Анатолійович

- заступник директора підприємства "Західний реабілітаційно-спортивний центр" Національного комітету спорту інвалідів України

ДІДЕНКО
Вадим Євгенович

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України

ДОНСЬКИЙ
Семен Абрамович

- заслужений тренер України з легкої атлетики, віце-президент Федерації легкої атлетики

ДРИБАС
Валерій Миколайович

- почесний майстер спорту СРСР, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное, почесний працівник фізичної культури і спорту України

ЖИЛЬЦОВА
Любов Василівна

- майстер спорту СРСР, заслужений майстер спорту України з шахів, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Спортивної федерації незрячих України

ЖУКОВСЬКА
Тетяна Костянтинівна

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник Миколаївського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

ЗАДОРОЖНИЙ
Анатолій Олександрович

- заслужений тренер України з боротьби вільної, перший тренер срібного призера XXX літніх Олімпійських ігор з боротьби вільної Андрійцева В.

ЗЕМЕЧЕВ
Олександр Миколайович

- президент Донецького осередку Спортивної федерації глухих України

ЗЛОБІН
Микола Семенович

- заслужений тренер СРСР, заслужений тренер УРСР з веслування академічного

ІБРАГІМОВ
Ніязі Білялович

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-механік штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби

КАЛІНСЬКИЙ
Анатолій Миколайович

- заслужений тренер України з дзюдо, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

КАМАЧ
Олександр Петрович

- заслужений тренер України з боротьби греко-римської, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, провідний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської

КОВАЛЕНКО
Алла Василівна

- майстер спорту СРСР, багаторазова рекордсменка СРСР з плавання

КОЗІНА
Нонна Василівна

- майстер спорту СРСР міжнародного класу із стрільби з лука

КОЛЕСНІК
Сергій Олександрович

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби

КОЛУПАЄВ
Євгеній Федорович

- майстер спорту СРСР з біатлону, майстер спорту СРСР з лижних гонок, заслужений тренер України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з біатлону

КОСТЮЧУК
Юрій Назарович

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний працівник фізичної культури і спорту України

КРАВЕЦЬ
Ілля Давидович

- майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з боротьби вільної, тренер центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки

КРАВЧЕНКО
Юрій Юрійович

- начальник Луганського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт"

КРОТ
Василь Васильович

- старший тренер-викладач з біатлону комунального закладу Сумської обласної ради "Регіональний центр зимових видів спорту"

КУЛЄШОВ
Іван Васильович

- майстер спорту СРСР міжнародного класу з боротьби вільної, заслужений тренер України, старший тренер Київської міської школи вищої спортивної майстерності з боротьби вільної

ЛАБУНЕЦЬ
Лідія Григорівна

- почесний майстер спорту СРСР з гімнастики спортивної

ЛАВРИК
Олег Анатолійович

- заслужений майстер спорту України, віце-президент Спортивної федерації глухих України, президент Київської міської спортивної федерації глухих, інвалід з вадами слуху

ЛЕКУМОВИЧ
Валерій Львович

- член правління дитячої громадської організації "Дитячо-юнацький центр спорту інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату "Оріяна", керівник проекту "Розвиток місцевої неповносправної громади. Особисте вдосконалення"

ЛИТВИНЕЦЬ
Андрій Миколайович

- заслужений тренер України з біатлону

ЛІПСНІС
Раїса Ігнатівна

- майстер спорту СРСР з легкої атлетики

ЛУШНИКОВ
Віктор Федорович

- заслужений тренер України з боротьби вільної, тренер срібних призерів чемпіонатів світу з боротьби вільної Асанова Е. та Нечипуренка О.

МАРКІН
Борис Михайлович

- майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з веслування академічного

МИЛЕХИН
Анатолій Миколайович

- заслужений тренер України з боротьби вільної, перший тренер чемпіонки світу 2014 року з боротьби вільної Ткач Ю.

МІНЕНКО
Тамара Олексіївна

- майстер спорту СРСР з гандболу

МНОГОЛЄТ
Віра Миколаївна

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного

МОІСЕЄНКО
Павло Вікторович

- майстер спорту міжнародного класу СРСР з волейболу

МОШКОВСЬКИЙ
Микола Олексійович

- майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер УРСР з боротьби греко-римської, почесний працівник фізичної культури і спорту України

НАУХАТЬКО
Олександр Корнійович

- заслужений тренер України з боротьби самбо, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби самбо

НАФАНЕЦЬ
Едуард Анатолійович

- майстер спорту України, заслужений тренер України з важкої атлетики

НІКОЛЬСЬКИЙ
Сергій Володимирович

- майстер спорту СРСР, майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений майстер спорту СРСР з веслування на байдарках і каное

ОБРАЗЦОВА
Тетяна Олександрівна

- майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України із стрільби з лука

ПЕРЕЛОМОВА
Ольга Миколаївна

- майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з гімнастики спортивної, начальник штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної

ПЕТРОСЮК
Андрій Миколайович

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби кульової

ПІНЧУК
Михайло Григорович

- заслужений тренер України, державний тренер України із стрільби з лука

ПОТАБЕНКО
Віктор Васильович

- заслужений тренер СРСР, заслужений тренер України з веслування академічного, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного

ПОЧИНОК
Євген Олександрович

- заслужений тренер України з фехтування на візках, державний тренер штатної команди національної збірної команди України серед інвалідів

ПУГАЧЕВСЬКА
Маргарита Юріївна

- заслужений працівник фізичної культури і спорту, тренер-методист центральної школи вищої спортивної майстерності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки

САФРОНОВ
Радіон Йосипович

- заслужений тренер України із сучасного п'ятиборства

САХНОВСЬКА
Світлана Володимирівна

- майстер спорту СРСР з плавання, заслужений тренер України з плавання, відмінник народної освіти

СКРИПКА
Наталія Сергіївна

- головний спеціаліст Національного комітету спорту інвалідів України, керівник програм з реабілітації молоді з інвалідністю у суспільство

СПЕКТОРОВ
Леонід Григорович

- заслужений тренер України з гімнастики спортивної, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики спортивної

СТАРШИНОВА
Люція Іванівна

- заслужений тренер України з легкої атлетики

СТРОКАТОВ
Анатолій Вікторович

- майстер спорту СРСР міжнародного класу з настільного тенісу

ТАТАРЕНКО
Валерій Миколайович

- майстер спорту СРСР з військово-прикладних видів спорту, заслужений тренер України з біатлону, начальник штатної команди національної збірної команди України з біатлону

ТРИТИНИЧЕНКО
Віктор Іванович

- ветеран фізичної культури і спорту

ТУМАСОВ
Юрій Микитович

- заслужений тренер України з легкої атлетики, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

ФОМІНА
Тетяна Анатоліївна

- тренер-реабілітолог, керівник напряму реабілітації інвалідів з ураженнями спинного мозку

ХАРЧЕНКО
Віктор Григорович

- майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з водно-моторного спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України

ХАРЧЕНКО
Олена Анатоліївна

- тренер срібних призерів чемпіонату світу 2013 року, майстрів спорту України міжнародного класу із спортивних танців на візках Керничної С. та Керничного В.

ЧЕГОДАЄВА
Наталія Володимирівна

- головний спеціаліст організаційного та інформаційного забезпечення Національного комітету спорту інвалідів України

ЧЕРНЕНКО
Людмила Дмитрівна

- заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник штатної команди національної збірної команди України з кульової стрільби

ЧЕРТКОВ
Євгеній Олександрович

- заслужений тренер СРСР, заслужений тренер УРСР з боротьби греко-римської, заслужений працівник фізичної культури і спорту

ЧИЖОВ
Борис Миколайович

- заслужений тренер України з гандболу, старший тренер штатної команди національної збірної команди України з гандболу

ЧИХРАДЗЕ
Ірина Мирославівна

- майстер спорту України міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату світу 2014 року з боротьби вільної

ШАБЛЕНКО
Віталій Степанович

- майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з легкої атлетики

ШАРПАНСЬКИЙ
Юхим Абрамович

- заслужений журналіст України

ШЕВЧЕНКО
Костянтин Борисович

- віце-президент Донецького обласного осередку Спортивної федерації незрячих України

ШЕВЧЕНКО
Анатолій Степанович

- заслужений тренер України, тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2014 року із сучасного п'ятиборства Тимошенка П.

ШЕЛЕХОВА
Тетяна Григорівна

- майстер спорту СРСР міжнародного класу з ковзанярського спорту

ШУКАЙЛО
Георгій Станіславович

- майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР з гірськолижного спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

ШУЛЬГА
Валентина Миколаївна

- майстер спорту СРСР з академічного веслування, заслужений працівник фізичної культури і спорту України

ШУПТАР
Василь Іванович

- майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2014 року з боротьби вільної

ЩЕРБА
Віктор Леонідович

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України, тренер бронзових призерів чемпіонату світу 2014 року із стрільби кульової Кальниш Н., Леськів Л. та Голубченко О.

ЯБЛУНОВСЬКИЙ
Анатолій Володимирович

- майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з велосипедного спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України

ЯРМОНОВ
Ігор Петрович

- заслужений майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу 2014 року з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, інвалід I групи

ЯЩЕНКО
Ігор Леонідович

- майстер спорту України, тренер юнацької збірної команди України з біатлону, тренер срібної призерки чемпіонату світу серед юніорів та юнаків 2013 року з біатлону Журавок Ю.

(додаток із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 25.11.2015 р. N 1302-р)

____________

Опрос