Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отпуске топлива для реактивных двигателей из государственного резерва

КМ Украины
Распоряжение КМ от 02.09.2015 № 888-р
действует с 02.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 2 вересня 2015 р. N 888-р

Київ

Про відпуск палива для реактивних двигунів з державного резерву

1. З метою проведення заходів, пов'язаних із запобіганням виникненню надзвичайних ситуацій у природних екосистемах та ліквідацією їх наслідків, дозволити Державному агентству резерву у місячний строк відпустити Державній службі з надзвичайних ситуацій з державного резерву 300 тонн палива для реактивних двигунів з метою задоволення потреб авіаційного підрозділу служби.

2. Виділити Міністерству економічного розвитку і торгівлі для Державного агентства резерву 7095 тис. гривень для забезпечення поповнення запасів матеріальних цінностей державного резерву.

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

3. Державній службі з надзвичайних ситуацій отримати паливо для реактивних двигунів, зазначене у пункті 1 цього розпорядження, та забезпечити здійснення контролю за його цільовим використанням.

4. Міністерству економічного розвитку і торгівлі:

затвердити у тижневий строк за погодженням з Міністерством фінансів перелік витрат, пов'язаних із здійсненням заходів, передбачених у пункті 2 цього розпорядження;

подати до 30 листопада 2015 р. Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

5. Державному агентству резерву забезпечити поповнення запасів матеріальних цінностей державного резерву, відпущених згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 18

Опрос