Идет загрузка документа (7 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по проведению в 2015 году Всеукраинской недели права

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 26.08.2015 № 871-р
действует с 26.08.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 серпня 2015 р. N 871-р

Київ

Про затвердження плану заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права

1. Затвердити план заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права, що додається.

2. Міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям:

забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах коштів, передбачених у державному та місцевих бюджетах, а також за рахунок інших джерел;

розробити до 1 жовтня 2015 р. галузеві та регіональні плани заходів щодо участі у проведенні у 2015 році Всеукраїнського тижня права.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 72

 

ПЛАН
заходів з проведення у 2015 році Всеукраїнського тижня права

1. Провести у навчальних закладах Всеукраїнський урок "Права людини" з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

2. Організувати та провести у навчальних закладах, закладах культури, військових частинах тематичні заходи інформаційного, освітнього та виховного характеру (лекції, бесіди, зустрічі за круглим столом, правові конкурси, ігри, змагання тощо).

3. Організувати виступи у засобах масової інформації з питань реалізації і захисту прав людини, у тому числі учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб.

4. Провести навчання, лекції, бесіди з працівниками підприємств, установ та організацій з питань реалізації і захисту прав людини.

5. Провести лекції, бесіди в установах виконання покарань з питань реалізації і захисту прав людини.

6. Забезпечити через мережу громадських приймалень та юридичних клінік надання безоплатної первинної правової допомоги населенню з питань реалізації і захисту прав людини.

7. Організувати проведення книжкових виставок, презентацій видань про права людини та іншої літератури правового змісту, ознайомлення з матеріалами, представленими на них; оформлення у військових частинах, навчальних закладах, закладах культури, інших установах та організаціях тематичних стендів.

8. Провести науково-практичні конференції, семінари, зустрічі за круглим столом, дискусії, майстер-класи провідних юристів, присвячені проблематиці прав людини, захисту прав учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та внутрішньо переміщених осіб, за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, політичних партій, народних депутатів України, діячів науки і культури.

9. Організувати проведення виставки-форуму "Правники - суспільству".

10. Провести Міжнародний правничий конкурс імені В. М. Корецького.

11. Організувати показ художніх та документальних фільмів про права людини та правозахисну діяльність в Україні.

12. Сприяти широкому висвітленню в засобах масової інформації заходів з проведення Всеукраїнського тижня права.

13. Інформувати молодь та дітей з питань реалізації і захисту прав людини під час проведення заходів просвітницького характеру, в тому числі під час виконання програм молодіжних та дитячих громадських організацій.

____________

Опрос