Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы совместного с Международным банком реконструкции и развития системного проекта "Второй программный заем на политику развития финансового сектора"

КМ Украины
Распоряжение КМ от 12.08.2015 № 830-р
действует с 12.08.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 серпня 2015 р. N 830-р

Київ

Питання спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системного проекту "Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектору"

1. Визнати за доцільне:

підготовку спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку системного проекту "Друга програмна позика на політику розвитку фінансового сектору" (далі - системний проект);

залучення позики від Міжнародного банку реконструкції та розвитку з метою реалізації системного проекту в розмірі 500 млн. доларів США.

2. Визначити:

1) Міністерство фінансів відповідальним за підготовку системного проекту в цілому;

2) відповідальними за виконання робіт у рамках підготовки окремих складових системного проекту за такими напрямами:

зміцнення операційної, фінансової і регуляторної спроможності Фонду гарантування вкладів фізичних осіб щодо врегулювання неплатоспроможних банків - Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (за згодою), Міністерство фінансів;

підвищення рівня платоспроможності банківської системи шляхом виконання планів з рекапіталізації, реструктуризації банків і забезпечення своєчасного здійснення заходів впливу - Національний банк (за згодою);

зміцнення правової та інституційної основи для підвищення стійкості та ефективності банківської системи - Національний банк (за згодою), Міністерство фінансів.

3. Схвалити проект Листа Уряду України і Національного банку до Світового банку стосовно політики розвитку у фінансовому секторі.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 74

Опрос