Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О расширении предложений относительно применения персональных специальных экономических и других ограничительных мер

КМ Украины
Распоряжение КМ от 12.08.2015 № 808-р
действует с 22.08.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 12 серпня 2015 р. N 808-р

Київ

Про розширення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів

1. У зв'язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, завдало значних майнових і фінансових втрат Україні та несе реальні і потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці і суверенітету, відповідно до частини першої статті 5 Закону України "Про санкції" та на додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2014 р. N 829 схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України такі пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (далі - санкції):

1) застосувати до фізичних осіб санкції за переліком згідно з додатком 1 (для службового користування);

2) застосувати санкції до юридичних осіб за переліком згідно з додатком 2 (для службового користування).

2. Органам державної влади, на яких буде покладено виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України про застосування санкцій, протягом строку дії санкцій у разі звернення особи за видачею документа дозвільного характеру, видача якого заборонена як санкція, або волевиявлення особи щодо вчинення правочину, вчинення якого заборонено як санкція, проводити перевірку належності такої особи до числа осіб, на яких поширюються санкції.

3. Міністерству закордонних справ після набрання чинності рішенням Ради національної безпеки і оборони України щодо застосування санкцій подати відповідну інформацію компетентним органам Європейського Союзу, Сполучених Штатів Америки та інших держав з метою розгляду ними питання про запровадження аналогічних санкцій.

4. Винести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України питання щодо встановлення строку застосування санкцій, інформування осіб про застосування до них санкцій, а також щодо оприлюднення переліку таких осіб.

5. Це розпорядження набирає чинності з дня його опублікування.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 74

Опрос