Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию 19-й годовщины Конституции Украины

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 26.06.2015 № 629-р
действует с 26.06.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 червня 2015 р. N 629-р

Київ

Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 19-ї річниці Конституції України

1. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 19-ї річниці Конституції України, що додається.

2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним та Київській міській держадміністраціям забезпечити виконання затвердженого цим розпорядженням плану заходів у межах відповідних бюджетних призначень.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 72

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення 19-ї річниці Конституції України

1. Забезпечити організацію та проведення:

1) урочистих заходів за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, наукових кіл, гуманітарної сфери, народних депутатів України, громадськості, політиків у м. Києві, обласних центрах, інших населених пунктах.

2) покладення за участю керівництва держави квітів до пам'ятника автора першої української Конституції гетьмана Пилипа Орлика у м. Києві.

3) покладення квітів до пам'ятників і пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення в обласних центрах, інших населених пунктах.

4) науково-практичної конференції у м. Києві на тему історії вітчизняного конституційного права та напрямів удосконалення Основного Закону України за участю Конституційної Комісії, а також тематичних наукових конференцій, засідань за круглим столом у регіонах держави.

5) інформаційно-просвітницьких заходів (лекцій, засідань за круглим столом, демонстрації фільмів, виставок фото- та архівних документів тощо) в закладах культури, військових частинах, закладах для дітей та молоді, спрямованих на роз'яснення значення норм Конституції України у становленні демократичної держави, формування правової культури, виховання громадянської свідомості та поваги до Основного Закону України.

6) закордонними дипломатичними установами України заходів з нагоди 19-ї річниці Конституції України.

2. Організувати роботу із забезпечення охорони громадського порядку та безпеки дорожнього руху в місцях проведення святкових заходів.

3. Сприяти широкому висвітленню засобами масової інформації заходів з відзначення 19-ї річниці Конституції України, трансляції тематичних теле- та радіопередач.

____________

Опрос