Идет загрузка документа (11 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Организационного комитета и утверждении плана мероприятий по подготовке и празднованию в 2015 году 150-летия со дня рождения митрополита Украинской греко-католической церкви Андрея Шептицкого

КМ Украины
План, Распоряжение КМ от 29.04.2015 № 585-р
действует с 29.04.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29 квітня 2015 р. N 585-р

Київ

Про утворення Організаційного комітету та затвердження плану заходів з підготовки та відзначення у 2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького

1. Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького у складі згідно з додатком.

Надати голові Організаційного комітету право затвердити його персональний склад та вносити в разі потреби до нього зміни.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення у 2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького, що додається.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

СКЛАД
Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького

Віце-прем'єр-міністр України - Міністр культури, голова Оргкомітету

Заступник Міністра культури з питань європейської інтеграції, перший заступник голови Оргкомітету

Директор департаменту у справах релігій та національностей Мінкультури, заступник голови Оргкомітету

Заступник Міністра фінансів

Заступник Міністра освіти і науки

Заступник Голови Держкомтелерадіо

Голова Українського інституту національної пам'яті

Директор департаменту світового українства та культурно-гуманітарного співробітництва МЗС

Голова Тернопільської облдержадміністрації

Заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації

Заступник голови Львівської облдержадміністрації

Директор департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міськдержадміністрації)

Представник Центрального державного історичного архіву України у м. Львові (за згодою)

Представник Центру філателістичної продукції Українського державного підприємства поштового зв'язку "Укрпошта" (за згодою)

Заступник директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН (за згодою)

Директор Інституту українознавства імені І. Крип'якевича Національної академії наук (за згодою)

Завідувач відділу Інституту історії України Національної академії наук (за згодою)

Представник відділення релігієзнавства Інституту філософії імені Г. С. Сковороди Національної академії наук (за згодою)

Народні депутати України (за згодою)

Представники (за згодою):

громадських та релігійних організацій

мистецьких закладів

засобів масової інформації

 

ПЛАН
заходів з підготовки та відзначення у 2015 році 150-річчя від дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького

1. Організувати і провести урочисті заходи з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

2. Забезпечити проведення:

урочистого заходу, присвяченого 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького, в Національній опері України.

Міжнародної наукової конференції "Історія релігій в Україні", присвяченої вшануванню пам'яті митрополита Андрея Шептицького, у Львівському музеї історії релігії.

у м. Києві Міжнародної наукової конференції "Як будувати рідну хату. Погляд з XXI століття".

конференції, присвяченої відносинам митрополита Андрея Шептицького та єврейських громад в часи Другої світової війни, за участю Асоціації єврейських організацій і громад в Україні.

Всеукраїнської конференції "Українська греко-католицька церква у контексті вітчизняної історії і сучасних суспільних реалій".

Всеукраїнського конкурсу учнівських науково-пошукових та творчих робіт, присвячених життю і діяльності митрополита Андрея Шептицького.

у навчальних закладах тематичних книжкових виставок та заходів, оглядів літератури, читацьких наукових конференцій, зустрічей за круглим столом, наукових читань, пов'язаних із життям і діяльністю митрополита Андрея Шептицького.

у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького виставки "Митрополит Андрей Шептицький - засновник Національного музею у Львові та меценат української громади".

презентації виставки, присвяченої життю і діяльності митрополита Андрея Шептицького, у Музеї історії міста Києва.

3. Забезпечити:

висвітлення в засобах масової інформації урочистих заходів з нагоди 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

підготовку, видання та поширення у мережі публічних бібліотек науково-популярного, ілюстрованого видання, присвяченого життю і діяльності митрополита Андрея Шептицького.

проведення заходів у молодіжних таборах на батьківщині митрополита Андрея Шептицького у с. Прилбичі Яворівського району Львівської області.

включення до туристично-екскурсійних маршрутів відвідання місць, пов'язаних із життям і діяльністю митрополита Андрея Шептицького.

за результатами Міжнародної наукової конференції "Історія релігій в Україні" видання альманаху, присвяченого митрополиту Андрею Шептицькому.

встановлення та урочисте відкриття на Київському міському будинку вчителя меморіальної дошки митрополиту Андрею Шептицькому.

постановку у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької ораторії В. Камінського "Іду. Накликую. Взиваю..." на слова Андрея Шептицького.

випуск пам'ятної монети "Андрей Шептицький".

випуск поштової марки, конверта "Перший день" та його спецпогашення, присвячене 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

4. Сприяти:

проведенню релігійними організаціями Української греко-католицької церкви тематичних заходів, присвячених 150-річчю від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

показу на загальнонаціональних телевізійних каналах фільмів, присвячених життю і діяльності митрополита Андрея Шептицького.

5. Забезпечити розроблення регіональних планів заходів з підготовки та відзначення 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

____________

Опрос