Идет загрузка документа (21 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О назначении стипендии Кабинета Министров Украины выдающимся тренерам, обеспечивающим подготовку спортсменов к участию в Олимпийских и Паралимпийских играх

КМ Украины
Распоряжение КМ от 27.05.2015 № 538-р
редакция действует с 08.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 27 травня 2015 р. N 538-р

Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх

Із змінами і доповненнями, внесеними
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2015 року N 916-р

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, які забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, строком на один рік згідно з додатком.

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 73

 

СПИСОК
видатних тренерів, що забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України

АЛФЬОРОВА
Ганна Юріївна

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

БАЗІН
Сергій Миколайович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з велосипедного спорту (шосе)

БАКАРАСЄВ
Олександр Михайлович

- тренер Дмитра Міхая та Артема Морозова, які входять до числа кандидатів елітної групи з веслування академічного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БОЙКО
Анатолій Григорович

- тренер Ольги Саладухи, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БОНДАРЕНКО
Віктор Васильович

- тренер Богдана Бондаренка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БОНДАРЧУК
Андрій Володимирович

- тренер Марини Черняк, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

БОРБОЛЮК
Надія Анатоліївна

- тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів

ВОРЧАК
Олександр Васильович

- тренер Артема Прими та Сергія Семенова, які входять до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

ГЕРЕЙ
Анатолій Васильович

- тренер Анатолія Герея, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ГОРДІЄНКО
Сергій Володимирович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боксу (жінки)

ГОРІН
Олександр Миколайович

- тренер Максима Семянківа, який входить до числа кандидатів провідної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ГУСЕВ
Юрій Олексійович

- тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного серед спортсменів-інвалідів

ДАВИДЯН
Гарнік Джавадович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування

ДАНЬКО
Григорій Володимирович

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної

ДЕРЮГІНА
Альбіна Миколаївна

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики художньої

ДЕРЮГІНА
Ірина Іванівна

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України з гімнастики художньої

ДЗІГАСОВ
Артур Петрович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби греко-римської

ДОВГАНЬ
Микола Анатолійович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного

ДОРОШИН
Олександр Силантійович

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів

ДУБРОВА
Віталій Вікторович

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України з дзюдо

ЄВОНОВ
Володимир Євгенійович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної (жінки)

ЄРУЗЕЛЬ
Євген Іванович

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів

ЗАГРЕБА
Вячеслав Миколайович

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України з параканое серед спортсменів-інвалідів

ЗАЙЦЕВА
Олеся Володимирівна

- тренер Лоліти Ананасової та Анни Волошиної, які входять до числа кандидатів елітної групи з синхронного плавання на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЗЕВІН
Юрій Михайлович

- тренер Дарини Зевіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з плавання на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЗОЦ
Микола Миколайович

- тренер Ірини Варвинець, яка входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

ЗУЄВ
Геннадій Володимирович

- тренер Андрія Проценка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ІЛЬІН
Микола Семенович

- тренер штатної команди національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів

ІЛЬЯШЕНКО
Олег Петрович

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби з лука серед спортсменів-інвалідів

ІЩЕНКО
Олег Павлович

- тренер Павла Іщенка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КАЗАНІН
Вадим Анатолійович

- тренер Дмитра Митрофанова, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КАСПАРОВ
Олександр Аванесович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з тенісу настільного серед спортсменів-інвалідів

КАШКО
Микита Ігорович

- тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів з академічного веслування

КИСЕЛИЦЯ
Віталій Олександрович

- тренер Жана Беленюка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КОБЕЛЬНИК
Юрій Михайлович

- тренер Олександра Абраменка, який входить до числа кандидатів елітної групи з фрістайлу на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

КОМАРОВ
Сергій Миколайович

- тренер Богдана Нікішина, який входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КОРОЛЬ
Роман Сергійович

- тренер штатної команди національної збірної команди України з паратриатлону серед спортсменів-інвалідів

КОЩАВЦЕВ
Віктор Іванович

- тренер Ірини Кіндзерської, яка входить до числа кандидатів елітної групи з дзюдо на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

КРАВЧЕНКО
Олександр Володимирович

- тренер Яни Бондар та Юлії Джіми, які входять до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

КУЛЯЄВА
Людмила Вікторівна

- тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів

КУЧЕР
Дмитро Володимирович

- тренер штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів із зимових видів спорту

КУЧІНОВ
Юрій Павлович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з важкої атлетики

ЛАВРУХІН
Вячеслав Вячеславович

- тренер Ігоря Радівілова, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЛОЇВСЬКИЙ
Леонід Миколайович

- тренер Миколи Буценка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МАКСИМОВ
Руслан Юрійович

- тренер штатної команди національної збірної команди України з параканое серед спортсменів-інвалідів

МАКСИМОВА
Олена Миколаївна

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

МАЛОЙВАН
Ярослав Володимирович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з волейболу сидячи серед спортсменів-інвалідів

МАРЧЕНКО
Юрій Володимирович

- тренер Ольги Харлан, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МАР'ЯНКО
Тетяна Йосипівна

- тренер Іллі Кваші, який входить до числа кандидатів елітної групи із стрибків у воду на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

МЕЖЕНІНА
Валерія Олександрівна

- тренер Лоліти Ананасової, Анни Волошиної, Олени Гречихіної, Ольги Золотарьової, Катерини Резнік, Анастасії Савчук, Олександри Сабади, Катерини Садурської та Ксенії Сидоренко, які входять до числа кандидатів елітної групи з плавання синхронного на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

НАЗАРЕНКО
Юрій Вікторович

- тренер Ібрагіма Алдатова та Алена Засєєва, які входять до числа кандидатів елітної групи з боротьби вільної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ОВЧАРЕНКО
Сергій Валентинович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з футболу серед спортсменів-інвалідів

ОПАЛЬНИК
Володимир Григорович

- старший тренер штатної команди національної збірної команди України з веслування академічного

ОРЛІКОВСЬКИЙ
Андрій Вікторович

- тренер Яни Шемякіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з фехтування на участь в Іграх XXXI Олімпіади у
м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ПРИХОДЬКО
Ольга Петрівна

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

РОЗУМІЙ
Наталія Михайлівна

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

САВЛОХОВ
Руслан Сосланович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боротьби вільної (чоловіки)

САІДОВА
Світлана Бурханівна

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з плавання синхронного

САЛЬНІКОВА
Олена Святославівна

- тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів

САРТИНСЬКИЙ
Геннадій Людвигович

- тренер Олега Верняєва, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

САХАРУК
Володимир Іванович

- тренер Максима Богдана, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СЕМЕНОВ
Олександр Володимирович

- тренер Сергія Семенова, який входить до числа кандидатів елітної групи з біатлону на участь в Іграх XXIII зимової Олімпіади у м. Пхьончхан (Республіка Корея)

СИДОРУК
Віктор Васильович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрільби з лука

СОЛОМІН
Анатолій Васильович

- тренер Ігоря Главана та Людмили Оляновської, які входять до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СОРОКІН
Вячеслав Михайлович

- тренер Юрія Чебана, який входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СОСНОВСЬКИЙ
Дмитро Дмитрович

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України з боксу (чоловіки)

СТУПАЧЕНКО
Олена Василівна

- тренер Аліни Фьодорової та Анастасії Мохнюк, які входять до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

СУРКОВ
Олег Анатолійович

- тренер-лікар штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

ТИМОФЕЄВ
Юрій Васильович

- тренер штатної команди національної збірної команди України з футболу серед спортсменів-інвалідів

ТИМОШЕНКО
Віктор Гаврилович

- тренер штатної команди національної збірної команди України з волейболу сидячи серед спортсменів-інвалідів

ТОБІАС
Денис Юрійович

- тренер Руслана Дмитренка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ТОКМАЧОВА
Тамара Володимирівна

- головний тренер штатної команди національної збірної команди України із стрибків у воду

ХРИСТИК
Володимир Васильович

- тренер штатної команди національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів

ЧЕРЕДІНОВ
Ігор Борисович

- тренер Олени Костевич, яка входить до числа кандидатів елітної групи із стрільби кульової на участь в Іграх XXXI Олімпіади у м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

ЩУЛІПЕНКО
Петро Васильович

- тренер-механік штатної команди національної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів

(додаток із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 08.09.2015 р. N 916-р)

____________

Опрос