Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О погашении кредиторской задолженности по возмещению расходов, связанных с проведением частичной оплаты стоимости временного проживания граждан, перемещающихся со временно оккупированной территории и района проведения антитеррористической операции

КМ Украины
Распоряжение КМ от 14.05.2015 № 491-р
редакция действует с 02.09.2015

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 травня 2015 р. N 491-р

Київ

Про погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов'язаних з проведенням часткової оплати вартості тимчасового проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції

Із змінами і доповненнями, внесеними
 розпорядженням Кабінету Міністрів України
 від 2 вересня 2015 року N 904-р

1. Виділити Івано-Франківській облдержадміністрації 48,184 тис. гривень, Донецькій облдержадміністрації 80,955 тис. гривень і Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (для Київської міськдержадміністрації) 213,915 тис. гривень для погашення кредиторської заборгованості з відшкодування витрат, пов'язаних з проведенням часткової оплати вартості тимчасового проживання громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції, фінансування яких передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. N 1068.

(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 розпорядженням Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 р. N 904-р)

Міністерству фінансів здійснити зазначені видатки за рахунок коштів резервного фонду державного бюджету.

2. Івано-Франківській облдержадміністрації забезпечити погашення зазначеної в пункті 1 цього розпорядження заборгованості і подати до 1 червня 2015 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

3. Донецькій облдержадміністрації і Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства забезпечити погашення зазначеної в пункті 1 цього розпорядження заборгованості і подати до 15 вересня 2015 р. Міністерству економічного розвитку і торгівлі, Міністерству фінансів та Державній казначейській службі звіт про використання коштів, виділених згідно з цим розпорядженням.

(розпорядження доповнено пунктом 3 згідно з розпорядженням
 Кабінету Міністрів України від 02.09.2015 р. N 904-р)

 

Прем'єр-міністр України

А. ЯЦЕНЮК

Інд. 33

Опрос